Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość Panie Hrabio
... no właśnie wąchałam i jestem bardzo zadowolona :D nr 22 jest b. fajny, a polecony przez Ciebie nr 114 Inspiracje FM... to po prostu... CUDO!!! :) Dziekuję raz jeszcze i pewnie w przyszłości nie raz zdam się na Twój gust. Pozdrawiam. Agata 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to naprawde piękna inspiracja :) no i nie jest napewno niczyja \"podrobka \" ciesze sie ,ze Ci sie podobaja i dziekuję za zaufanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiam
Które perfumy polecacie z tych które są teraz w promocji. Które z nich są trwałe i mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Panie Hrabio przekaz wyslany, teraz cieprliwie czekam, aby powachac ten inspirujacy zapach cudo 114.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam kolejne Panie do zapoznania sie z ofertą perfumFederico Mahora :) szczegolnie teraz ...50% taniej ... a walentynki tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme by federico
hrabio bardzo dziekuje za perfumy. 19 i 38 przesliczne zapachy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiam
Chce zapytać, czy kupował ktos te perfumy z feromonami. Jak one działają, czy dzialają na mężczyzn, jak pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
dziekuje Hrabio, perfumy dotarly, z panem to ,mozna jak w banku wspolpracowac.Pozdrowienia dla Pana i Hrabiny za uprzejmosc i wytralosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ... goscic Pania w moich progach to zaszczyt :) Pozdrowienia przekazane :) ciesze sie ,ze paczuszka cała i zdrowa dotarła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie skusze
ale dla siebie nie na prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooośka
a ile kosztuje zamowienie zestawu perfum,zelu i dezodorantu w kulce? bo jakos nie umie sie doszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) a który perfum z tych objętych promocją poleciłbyś 20 latce ?? :) Mam pytanko ile wynosi koszt przesyłki tych perfum ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
wyczytałam, że promocja na perfumy 50% jest przedłużona do końca lutego :D skoro tak to chyba skuszę się jeszcze na coś w lutym ;) tym razem zdam się również na Twój gust więc proszę o podpowiedź co jeszcze poleciłbyś z Inspiracji damskich (ostanio miałam nr 114) :) przypominam, że preferuję zapachy słodko-orientalne itp ;) i co dla faceta? oczywiście z zapachów promocyjnych i raczej o podobnej nucie zapachowej jak dla mnie :) czy nr 62 byłby odpowiedni? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Friend :) np. nr 80 miss dior cherie :) sliczny zapach , przesyłka to przy pobraniu 10 zl , wpłata na konto dla perfum promocyjnych 4.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
Raczej nie Opium :-0 Wolałabym jednak coś z Inspiracji FM. Ciekawie są opisane nunery 116 i 117, ale czekam na poradę tego który miał okazję je powąchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowny Hrabio czy miewasz odpowiedniki... Omnia Crystaline-Bvlgari Euphoria-C.K Promesse-Cacharel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups :(( wystarczyło troszke poszperać by nie zadawać zbednych pytań . Znalazłam linka do Twojej strony Hrabio :) Euphoria jest dostepna , Cacharel takze .. a jak to sie ma do Omnia Crystaline??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×