Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Zestawy dla Waszych panów :) wody perfumowane + zel pod prysznic , dla Waszej wygody uz opakowane w reklamówke z FM :) dostęone nuty zapachowe : 42-Black XS - Paco Rabanne 50-Instinct - David Beckham 52- Hugo Boss- Boss ( szary) 54-Hugo Boss_ Hugo ( zielony) 55-Very Irresistible - Givenchy 56-Fahrenheit - Christian Dior 63-Adidas Black 84-One - Calvin Klein. 85- Air - Kenzo 107- Cool Water Game - Davidoff 111-Z Zegna - Zegna 112- Essenza di Zegna - Zegna dokladnie tutaj : http://tanieperfumy.eu/index.php?p=productsMore&iProduct=211&sName=Zestaw-Mikolajowy-meski-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekend for Women
Hrabio, a bedzie w sprzedazy? wczesniej probowalam zamowic przez net ale juz go nie bylo w magazynie (wycofany czy cos w tym stylu) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weekend for Women
szkoda. A który jest podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 była kwiatowa a moze coco mademoiselle wpadnie Ci w nos ? tez ma rożę i to cos co est uzekającecho w nowych zapachach takich ak chance czy hipnose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandeczka_
Perfumy dotarly :) estem zadowolona .Pierwszy raz zamowilam takze rool on fany no i zapach ten sam .Dziekue za mila obsluge a wszystkim polecam FMki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 2006
Żel i dezodorant dotarł.Ładnie pachnie.Teraz muszę pomysleć o panach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę gdzie listonosze pracuja :) cieszę sie oleńko i Wando ,ze wszystko doszlo jak sie patrzy :) zapraszam na zakupy dla Panów równiez sa atrakcyjne oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandeczka_
Czekam na pomoc Panie Hrabio pisałam na GG co dla meża ??? sexownego i trwalego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wando :) czasem i mnie GG pada ;) dla męza polecam zestaw Mikołajowy :) np. nr 50 - Instinct - David Beckham żel pod prysznic plus woda perfumowana w eleganckiej reklamowce za 39 zl :) przesyłka gratis przy wplacie na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca pomarańcza
Hrabio-pod tym linkiem nie ma zadnych perfum,tylko feromony meskie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuppppppppppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jest taka mala pojemnosc tych perfum? 30 ml to bardzo malo.Chetnie bym kupila ale 100ml.Interesowalby mnie zapach dla kobety czyli dla mnie, jakis zmyslowy, urzekajacy, taki obok ktorego bedzie ciezko przejsc mezczynom.Cos powalajacego z nog? Co moze mi Pan polecic, tylko chodzi o cos naprawde trwalego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jest dobrze
Myślę,że 30 ml to dobre .Nigdy nie wiadomo kiedy zapach może się znudzić albo się nie dopasowało albo okazało się,że to nie to.Łatwiej się rozstać albo zużyć małą buteleczkę niż męczyć z dużą.Mam w domu kilka 50 zaczętych i nie skończonych bo zapach nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 30ml to tak akurat na każdą kieszeń :) mielismy duze opakowania perfum nie mniej jednak nie cieszysły sie one uznaniem :) Zapach dla kobiety ....DiaboliQUE - Pure Poison - Dior :) piekny ale z nakaido :) a z FM z całego serca polecam Gucciego Rush nr 05 ... dla mnie to kwintesencja kobiecości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandeczka _
Męski zapach super :) dzikuje jeszcze raz za pomoc w wyborze . Mysle ,ze zostane juz wierna Twojej firmie . Wielkioe dzieki rownież za probbeczki - mile zaskoczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam, przeczytałam i kupiłam;) A to wszystko przez moja bratowa którą stac na oryginały a wczoraj mi pokazala prefum FM który kupiła przypadkiem od znajomej, zapach super ona twierdzi ze identyczny z oryginalnym wiec ja tez sprobuje i kupiłam, mam nadzieje ze bede zadowolona:) Pozdrawiam Hrabio a zakupu dokonałam na Twojej stronie, mam nadzieje ze nie bede długo na nie czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to pobranie to wysylam z reguły do 24 godzin jak wplata na onto w 24 godziny od zaksiegowania przelewu :) wiec raczej sie nie czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonniikkaa
Witam po raz kolejny:) czy doszło zamówienie na zestaw męski hugo boss szary i perfumki damskie gucci rush? poprzednie perfumki sprawują się wyśmienicie więc wracam z kolejnym zamówieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniko :) pieknie wszystko przyszlo :) tylko nie wiedzialem ktory zapach do zestawu :):D doszło doszlo probeczki tez zanotowalem :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadladam tutaj z podziekowaniami:) wczoraj zamowienie dzis juz mam perfumy w domu, naprawde szybko pracujecie Hrabio;) dzieki:) aaaa i zapach śliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×