Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość federico_mahora_lodz
Tylko pogratulować dobrego wyboru!:) a wszytskim nieprzekonanym udowodnic ze produkty Fm to naprawde wysokiej jakości wyroby. Nie macie sie czego bac naprawde:) Odnosząć sie do wypowiedzi pewnego forumowicza to najpierw proponuje zorientowac sie w jaki sposob produkowane sa produkty FM a dopiero pozniej wypowiadac sie na ich temat. Pozdrawiam wszytskich i zapraszam wszystkich:) Kontakt: GG; 4458709 E-mail; frederico_mahora@i nteria.pl Tel./sms; 798 992 443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chęć zakupić jeszcze jakieś ale nie mogę się zdecydować :) a zastanawiam się nad nr 09 Naomi Campbell - noamagic nr 11 Noa Cacharel nr 23 Amor Amor cacharel nr 81 DKNY be delicious women - Donna Karan nr 103 red delicious DKNY może ktoś mi doradzi :) wąchałem je wszystkie i dalej nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzecz gustu
Moje typy wg następującej kolejności :) I. nr 81 DKNY be delicious women - Donna Karan II. nr 11 Noa Cacharel III.nr 09 Naomi Campbell - noamagic IV. nr 23 Amor Amor cacharel na szarym końcu.....nr 103 red delicious DKNY (fuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu chyba się zdecyduję na nr11 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sama nie wiem .. jestem maniaczką zakupów zawsze mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zamawiać na allegro
jest dużo taniej i są sprawdzeni sprzedawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość federico_mahora_lodz
Jesli chodzi o nr 81 to cieszy sie naprawde sporym wzieciem , wiekszym niz nr 11 ale to juz kwestia gustu pozdrawiam:) Kontakt: GG; 4458709 E-mail; frederico_mahora@i nteria.pl Tel./sms; 798 992 443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do najlepiej zamawiać na alleg
jak to możliwe? Przcież wszyscy dystrybutorzy są zobowiązani by stosować cennik FM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Hrabio
co dzieje się z luksusowymi: 146, 158,160. Mówią, ze doipiero na koniec września 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia na urlopie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszave
Witam wszytkich którzy cenią sobie jakość kosmetyków FM : ) Odrazu przejde do sedna bo koloryzować nie lubię Mam Dostęp do wszystkich kosmetyków FM które sa akurat na sklepie w siedzibie firmy na Żmigrodzkiej, z racji wykonywanej pracy jestem tam CODZIENNIE, - Mam najświeże informacje o dostepności Perfum w tym ekskluziwów, żeli, dezodorantówe w kulce i innych tych bajerów którymi oni tam handlują. WSZELKIE ZAPYTANIA ! Drogie/dzy Dziewczyny/Panowie mozecie wysyłąc na maila (posiadam akutalna liste odpowiedników ). -na życzenie moge wystawic aukcje na allegro, bądz z pominięcie tego serwisu wysłać kurierem( za pobraniem tez )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od nie dawna jestem w tej firmie. Nie znam się jeszcze na produktach. Nie wiem co warto sobie kupić i polecic innym. A co lepiej nie. Prosze o pomoc!! Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to zależy
od preferencji klientów, a poza tym Twój sponsor powinien służyć radą i pomocą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women Of Earth
kiedy będzie jakaś promocja na FM-ki??? i gdzie jest Hrabia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women Of Earth
ale jakie to zapachy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damskie nr: 1 cool water woman - Davidoff, nr 14 Deep Red - H.Boss, 16 Muelhens - G.Sabatini, 17 Paris Hilton-P.Hilton, 29 Miracle - Lancome, 31 Boss Intense - H.Boss, 39 Celine Dion - C.Dion, 41 City Glam - G.Armani,47 S-th Avenue - E.Arden,71 Envy Me - Gucci, 72 Touch Of Pink- Lacoste, 74 mania -G.Armani, 75 Opium -YSL, 77 Pure Poison - Ch.Dior męskie: nr 61 Emporio Armani - G. Armani, 65 Joop Homme - Joop, 100 Sander - Jil Sander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki zapach
mógłby być zbliżony, do CHRISTIAN LACROIX ROUGE z Avonu? Wiem, zę ciężko będzie dobrać, ale ewentualnie z podobą nutą zapachową: EKSPLOZJA CYTRUSÓW I PRZYPRAW KORZENNYCH ODSŁANIA KWIATOWE SERCE ZAPACHU OTULONE NAJBARDZIEJ ZMYSŁOWYM AROMATEM KASZMIROWEGO DRZEWA Z gory dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak pachnie ten z avonu nr 1 FM: Ta lekka, orzeźwiająca kompozycja oparta na nutach: drzewa cytrusowego, pigwy, czarnej porzeczki, ananasa, kwiatów lotosu, wodnej lilii, róży, jaśminu, irysa, wetiweru, drzewa sandałowego, brzoskwini, morwy, zapewni niekończące się uczucie świeżości i niespożytej energii przez cały dzień. Zapach ten stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie zainspirowani zapachem Cool Water Woman - Davidoff nr 29 - Zapach symbolizujący kobietę nowoczesną i dynamiczną. Nuty zapachu: płatki frezji, lekki aromat magnolii w połączeniu z akcentem korzennym. Mieszankę dopełnia piżmo, ambra, jaśmin, wanilia, napawające kobietę optymizmem. nr 31 - Ten zapach - intensywny i hipnotyczny, zwabi każdego mężczyznę. Kobiety lubiące ciepłe, korzenne aromaty oraz zapachy kwiatowe będą nim zafascynowane. Nuty zapachowe: egzotyczna kumquat, jaśmin, wanilia, orchidea, turecka róża, a także balsam z żywicy sandałowca, paczula, ambra nr 72 - Kompozycja przepełniona energią i witalnością. Obudzi radość życia w każdej kobiecie.Nuty zapachu: owocowo- kwiatowe akcenty pomarańczy, jaśminu i fiołka połączone z nutami drzewa sandałowego, wanilii i dzikiego piżma. może coś z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulaula
A przewidywane są moze jakieś promocje? :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki zapach
mogłabym prosić o odpowiedniki numerków? :) Dzięki za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damskie nr: 1 cool water woman - Davidoff, nr 14 Deep Red - H.Boss, 16 Muelhens - G.Sabatini, 17 Paris Hilton-P.Hilton, 29 Miracle - Lancome, 31 Boss Intense - H.Boss, 39 Celine Dion - C.Dion, 41 City Glam - G.Armani,47 S-th Avenue - E.Arden,71 Envy Me - Gucci, 72 Touch Of Pink- Lacoste, 74 mania -G.Armani, 75 Opium -YSL, 77 Pure Poison - Ch.Dior męskie: nr 61 Emporio Armani - G. Armani, 65 Joop Homme - Joop, 100 Sander - Jil Sander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość federco_mahora_lodz
Pragniemy odkryć przed Państwem fantastyczny świat kosmetyków i perfum Federico Mahora. W ofercie produktów firmy FM znajdą Państwo ulubione zapachy w niezwykle atrakcyjnych cenach, a wszystko zapakowane w bardzo estetyczne i eleganckie opakowania. Każdy, bez względu na płeć czy wiek znajdzie zapach odpowiedni dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z nutami zapachów męskich i zapachów damskich. Zapraszamy chetne osoby do współpracy!!!! Jasne reguły czysty zysk przyjemna praca grupa zawsze wspomagajacych ludzi czego chcec wiecej ? Nie wierzysz??? Przekonaj sie!!!!! Zapraszam osoby zwlaszcza z Lodzi i okolic na spotkanie pokazowe. Przyjedziemy wyjasnimy doradzimy w wyborze wlasciwej decyzji!! Kontakt: GG; 4458709 lub 4220860 E-mail; rawen87@tlen.pl Tel./sms; 0-604 083 092 lub 0– 798 992 443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
hej , jest gdzies spis z numerkami i ich odpowiednikami??bardzo bym prosila (bo pamietam ze kiedys sie z tym spotkalam) woods3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×