Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HrabiaZenHorst

PERFUMY - FM

Polecane posty

Gość Panie Hrabio
wysłałam zamówienie na 51 i próbkę adidasa tak jak Pan zaproponował.Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
dziekuje, powacham i sie zdecyduje na ktorys. w sklepie tzn. wejsc na www.tanieperfumy.ue i tam wciapic do koszyka? pytam sie jak laik, poniewaz cale wieki nie korzystalam z twyc h uslug Boski Hrabio Zet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz prosze Panie z kafeterii o wpisywanie w przypadku zamowien na sklepie w uwagach : Kafeteria :) przesyłka gratis przy wpłacie na konto . Tak jest mi łatwiej a poniewaz kojarzę nazwiska zamawiajacych to potem sam sie dopytuje ;) czy aby nie z kafeterii :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegantka
a jakie perfumki poleca Hrabia dla kobiety eleganckiej tylko żeby nie były zbyt cięzkie i słodkie czekam na odpowiedź.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ostatnio zainteresowałam się perfumami FM. Z tego co widzę, można kupić próbki? Czy ktoś ( kobietka25? Hrabia?) mógłby przesłać mi na maila listę zapachów FM? Wolę najpierw sprawdzić zapach z próbki, niż kupić 30 ml :) Czy wszystkie kopie równie dobrze oddają zapach pierwowzoru, czy może jedne są lepsze? chodzi mi zwłaszcza o Glow, Hypnose, Miss Dior Cherie, Angel Innocent, Alchimie( o ile jest), Hot Couture ( o ile jest ;) ). Proszę o odpowiedź... mój mail to gloss@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hess , oczywiscie mozesz sobie kupic wszystkie próbki z oferty perfum FM , cena za próbke to 1 zł , przesylka 9zł ( polecony + babelkowa koperta ) wszsytko czym dysponuje masz na sklepie www.tanieperfumy.eu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i dwie nowe nasze koleżanki mają dodatkową pracę :) zapraszam resztę Pan serdecznie do zapoznania sie ofertą :) .... co prawda schorzałym i zasmarkanym ale jeszcze myslę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informujemy, że od 2 października rozpoczynamy sprzedaż nowego “ Katalogu Zapachów FM”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, znajdą w nim Państwo: ● INSPIRACJE FM, czyli 7 oryginalnych perfum i wód perfumowanych sygnowanych nasza marką, o numerach katalogowych: - damskie: 114, 115, 116, 117, 118, - męskie: 119, 120; ● 13 zupełnie nowych nut zapachowych dla kobiet i mężczyzn o numerach katalogowych: - damskie: 101, 102, 103, 104, 105, 108, 109, - męskie: 106, 107, 110, 111, 112, 113; ● wzbogaconą gamę zapachową: - żeli pod prysznic o numerach katalogowych: - damskie: 13g, 17g, 74g, 81g, 103g, 109g, 114g, 115g, 116g, 117g, - męskie: 42g, 50g, 55g, 107g, 111g, 112g, 119g, 120g; - deo roll- on o numerach katalogowych: - damskie: 13r, 81r, 109r, 114r, 116r, - męskie: 42r, 50r, 111r, 120r; Sprzedaż perfum i wód perfumowanych oraz starterów z nowymi próbkami będziemy prowadzić już od 2 pździernika. O terminie rozpoczęcia sprzedaży nowych deo roll- on i żeli poinformujemy Państwa wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz napisac coś więcej
o tych nowościach? co to za zapachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz napisac coś więcej
tzn. który numer czemu odpowiada :) jesli rozumiesz o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sklepie już 3 nowe zapachy damskie :) w nowosciach > perfumy damskie . Jutro pozostałe . Oczywiscie zapachy mozna juz zamawia z tym ,ze dostępne bedą dopiero od 2 października czyli od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie właśnie zamówiłam u Ciebie perfumki :) może nie jestem klientem hurtowym, ale jak mi się spoodobają to bedę robić wśród koleżanek :) szkoda tylko, że w ofercie nie ma Sensi White Notes, ale i tak jest duży wybór, więc koniec z narzekaniem Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×