Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honorcia

leczenie zębów pod narkozą

Polecane posty

Gość warto sie wybrac
jasne, ze warto sie wybrac :) a co do wyrywania zebow to zalezy od przypadku, a naprawde są różne, czasami lepiej zdecydowac się na narkozę. na nfz kiedyś wyrywał mój chłopak i za te "przyjemnosc" i tak sporo zapłacił. więc chyba lepiej nastwaić się na nieco wyzszy wydatek, ale nie trafic do rak rzeźnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mająca pojęcia
Anetazja- gdzie w Krakowie usunęłaś wszystkie cztery ósemki pod narkozą? Mojej córce zatrzymane ósemki spychają zęby do przodu i je krzywią...Ma aparat rozszerzający szczękę jednak efekty są mizerne. Ortodonta zaleca usunięcie wszystkich czterech ale córka nie chce o tym słyszeć. Już kiedyś usuwała zęba w znieczuleniu miejscowym i przeżyła koszmar. Który szpital to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpital Rydygiera. Moje zęby też właśnie były spychane do przodu i się krzywiły. Ortodonta w wieku 15 lat ostrzegł, iż trzeba będzie zrobić taki zabieg. W szpitalu, w którym wyrywałam jest biuro klienta komercyjnego, tam trzeba się zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupilla
Ok, dzięki dziewczyny za opinie o Dormedzie! W takim razie przejdę się tam po świętach i dopytam co i jak, w sumie to byłoby nawet wygodne bo mam do nich blisko, nie musiałabym przebijać się przez korki w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvverankowa
Jesli już to poelcam wybrać sie naprawde do profesjonalnego salonu. jesli chodzi o taki w Krakowie to na pewno bedziecie zadowoleni z tej kliniki http://www.dentist.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justimorg
Wiadomosc do 9iant!! Dasz mi adres tego dentysty w radomiu!! Dzieki Masz adres i tel moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justimorg
Wiadomosc do 9iant!! Dasz mi adres tego dentysty w radomiu!! Dzieki Masz adres i tel moze? Moj mail to jmorgas@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggneska
Dzięki za namiary na ta Klinikę w Krakowie. Przyznam ze sama ma do leczenia kilka zębów, i mysle ze bedzie to moze pod narkozą. Odwlekałam to i jak widać zupełnie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do leczenia prawie wszystkie zęby w tym wszystkie ósemki do wyrwania. Szukam leczenia pod narkozą. Panikuję kiedy słyszę dźwięk borowania a łzy same mi lecą. Gdzie można znaleźć dobrego stomatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllinka
Jesli chodzi o Kraków, to spokojnie we wspomnianej Klinice Dentist mozesz wykonać taki zabieg. I nie odkładałabym tez tego na ostatnią chwile bo z zębami nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuni
ja także mam dużo zębów do leczenia a panicznie boję się dentysty. myślę że jedynym wyjściem jest narkoza ale boję się że będę musiała na nią wydać majątek. wie ktoś jak to z tym jest w białymstoku? bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Ja płacilam w Szcz 350 zł i była to najniższa cena, a co ciekawe w całym Szcz nakroze robi ten sam anestezjolog. Ona dostaje 350 zł do ręki. w innych gabinetach wolali 500-600 (za 1h). Jeżeli bardzo chcesz iść pod narkozę to podzwoń i popytaj. Ale teraz naprawdę mają takie znieczulenia że nic nie poczujesz. Piszę to ja- straszna panika przed dentystą. Z nerwów aż płakałam przed pójściem. Teraz już nic się nie boje, bo wiem że znieczulenie jest tak mocne że nic się nie czuje. A jak boisz się igły to jest teraz znieczulenie "The Wand".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuni
rozumiem że za samą narkozę płaciłaś 350? a ile za każdy ząb "do naprawy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, jestem z lodzi i musze wyleczyc zeby pod narkoza. Znalazlam klinike pod ksiezym mlynem, ktora wykonuje takie zabiegi (koszt to 1200 narkoza plus koszty leczenia). Na ich stronie wyczytalam, ze posluguja sie bardzo nowoczesnym sprzetem. Ale chcialabym poznac opinie kogos obiektywnego. Czy mieliscie do czynienia z ta klinika (czy mieliscie pod narkoza leczone zeby) i czy mozecie mi cos o niej powiedziec? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mamy już mieć wykonywane takie leczenie to tylko i wyłacznie własnie w profesjonalnej Klinice, bo wiadomo ze o nasze uzębienie trzeba dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Płaciłam 350 zł za 1h narkozy. W tym czasie przyjmuje się że można zrobić ok. 6-7 zębów. 1200 zł za narkozę? :O Za ile h pod narkozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 za 3h, nie mozna wziac mniej niz 3h, kazda kolejna godzina 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollliwkowa
Ja zapisałam sie na kompleksowe leczenie w Klinice Dentist. I mam nadzieje ze własnie bede tak samo jak Wy zadowolona z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi9876
Hej mogłabym prosić o namiary do kliniki w której leczą zęby pod narkozą ? muszę wyleczyć jednego zęba kanałowo ... jednym słowem nieciekawie. Panika na maxa. Poproszę o kontakt emilka-emma@wp.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi9876
A dodam, że poszukuje dobrego stomatologa w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja także mam problem z swoimi zębami , ponieważ mam kły które nie są zbyt estetyczne w moim wyglądzie ponieważ wzrastają z dziąseł i bardzo mnie to denerwuje , jedynym wyjściem jest ich usuniecie chirurgiczne gdzie taki zabieg mogę wykonać tylko pod narkoza , jednak także moja decyzja podjęta z tym sposobem leczenia wynika z leku przed dentysta (szok w dzieciństwie) na sama myśl ze mam umówić się na wizytę u dentysty jestem już chora i chodzę jak na szpilkach jednak chodzę do dentysty , jeśli u mojej dentystki mnie zbytnio zaboli idę to innego zaprzyjaźnionego dentysty wiele osób mówi ze nie warto iść pod narkozę jednak ja jestem za tym aby iść niekiedy jest to wykazywanie przez samych chirurgów stomatologów jak w moim przypadku , jednak jeszcze nie zadecydowałam się na termin zabiegu ale myśl ze będą mieć piękne ząbki jest motywującą do działania jednak musze jeszcze odwiedzić ortodontę bo u mnie sprawa jest trochę bardziej skomplikowana niz się wydaje w rzeczywistości , ale trzeba byc dobrej myśli . Ja o zabieg pytałam się w Częstochowie w poradni chirurgicznej koszt zabiegu narkoza 500 zl a za jeden zab 250 zl wiec cena jest możliwa oczywiście trzeba wcześniej robić badania krwi , moge powiedzieć ze pan doktor bardzo sympatyczny , i od Rayu wyczuł mój lek przed nim po czym powiedziałam jak sprawy stoją i stwierdził ze w takim wypadku narkoza jest wskazana nawet .Ja od Razu kiedy wchodzę do gabinetu mowie ze znieczuleniem , i na wizycie u pana doktora tez zapytałam czy jest możliwość zabiegu na narkozę bo czym chciał dokładnie wiedzieć czemu tak chce . żaden lekarz nie wykona znieczulenia w narkozie bo ktoś sobie tak życzy oczywiście sa tacy lekarze ale każdy dobry lekarz nie pozwali na to . jednak uważam ze narkoza jest dla tych którzy maja albo leki albo naprawdę dużo roboty lub z przyczyn po prostu wskazanych . pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkosska
Ja potrzebuje dobrego stomatologa w Krakowie. Moze bedziecie mogli polecić takiego do którego warto sie zapisać zeby zdecydować sie na wyleczenie wszystkich popsutych zebów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasya108
tatarma a moglabys napisac gdzie w oswiecimiu robilas zabki pod narkoza?? i ile Cie to kosztowalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już od lekarza zależy, jakie znieczulenie będzie najlepsze, trochę się takiego pod narkozą bym bała, jednak wolę wiedzieć co się ze mną dzieje. No i dla tych bardzo wystraszonych dobrym rozwiązaniem jest to, żeby sobie znaleźć przyjaznego lekarza. Ja chodzę do dental services i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorothis
ale pod narkozą? wydaje mi się że wystarczy chyba dobry lekarz i dobre znieczulenie. ja leczyłam się w rzeszowie u dr sidor i ona miałam znieczulenie bezigłowe które nic a nic nie bolało! naprawiła zęba nawet nie wiem kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lubuskim w Gorzowie prywatnie narkoza od 400 zł. 600-700 zabiegi chirurgiczne plus leczenie za jednego zęba około 150 zł . Cały zabieg jest w narkozie ogulnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałem wykonaną ekstrakcę chirurgiczną (innej możliwości nie było) dwóch ósemek w jednej z białostockich klinik. Panicznie boję się dentysty, a gdy słyszę o chirurgu szczękowym - to moja szczęka tak silnie się zaciska, że przez tydzień odczuwam ból. Dlatego jedynym rozwiązaniem było uśpienie mnie. I chociaż naczytałem się dość dużo negatywnych opinii dotyczących tej metody, wiedziałem, że bez tego nie dam po prostu rady. Przybyłem, zasnąłem, pobudziłem się bez zębów (oczywiście bez tych ósemek). Zero stresu, zero bólu (no, może trochę bolało po tym, jak przestało działać znieczulenie, ale wystarczyła jedna tabletka ketonal i żyło się lepiej). Tak czy inaczej, polecam dla tych, którzy wolą krzesło elektryczne od fotela dentystycznego. P.S. A wiecie, że wynalazcą krzesła elektrycznego też był dentysta :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka288
ja to się dowiedziałam,że mam dentofobię http://www.stomatologiadenmed.pl/leczenie-pacjentow-dentofobia/... ale pozwoliło mi to generalnie na załatwienie sprawy w taki sposób, że miałam zalecenia od psychologa do leczenia zębów pod narkozą, bo bez narkozy to byłby dla mnie taki szok i tak ciężkie przeżycie, że mogłoby się to skończyć traumą....a tak dostają głupiego jasia czy co oni tam dają i spokojnie mi wszystko w buzi robią a ja budzę się na gotowe... wstyd się przyznać ale jak na 28 letnią dziewczynę to poszłam trochę na łatwiznę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynkaa28klementynka
ja to się dowiedziałam,że mam dentofobię http://www.stomatologiadenmed.pl/leczenie-pacjentow-dentofobia/... ale pozwoliło mi to generalnie na załatwienie sprawy w taki sposób, że miałam zalecenia od psychologa do leczenia zębów pod narkozą, bo bez narkozy to byłby dla mnie taki szok i tak ciężkie przeżycie, że mogłoby się to skończyć traumą....a tak dostają głupiego jasia czy co oni tam dają i spokojnie mi wszystko w buzi robią a ja budzę się na gotowe... wstyd się przyznać ale jak na 28 letnią dziewczynę to poszłam trochę na łatwiznę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×