Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narinka

on ma orgazm. a ja nie.

Polecane posty

to ja sie wypowiem na pytanie o orgazm pochwowy. jak sie kochaliśmy to za którymś razem miałam 3 orgazmy, bo to długo trwało :D nic sobie nie pomagałam, ręce miałam gdzieś za głową a on miał swoje na moich biodrach. nie dopieszczałam sie, on też dla mnie tego nie robił. a jednak orgazmy miałam. myślałam że wybuchne :D więc jeśli rzekomo nie ma orgazmu pochwowego to co to było? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy sam
nie wiem czy sie ktos juz o to pytal ale czy nie prosilas go o to zeby wylizal ci cipke az do orgazmu?? czy nawet przy tym go nie dostajesz czy chodzi o to ze przy stosunku nie dostajesz,czyli on za wczesnie sie spuszcza,tya??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka co nie wierzysz ? Ja widziałem na filmiku takiego murzyna z pytągiem po kolana. Po pewnym czasie przyszło mi do głowy że gość z takim sprzętem musi mieć przechlapane np: nie założy kąpielówek no chyba ze wsadzi sobie wtedy tą pałe w dupe hahaha; wyobrażacie sobie jak ten koleś musi sie męczyć kiedy idzie posiedzieć na tronie, pozostawiam to waszej wyobraźni, na ten temat mógłby powstać zapewne cały topik w którym ludzie wymyślaliby w jakich sytuacjach 40 centymetrowy penis przeszkadza w życiu a kiedy nie :P WESOŁYCH ŚWIĄT FOR ALL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze 2 dni temu szwędam sie po sklepie, patrze, a tu stoisko z gumkami, patrze dalej, hmm jakieś nowe, podchodze bliżej i aż mnie zatkało, na wystawie stałą cała seria prezerwatyw firmy UNITED COLORS OF BENETTON, w polskich sklepach internetowych jeszcze ich nie ma. Nigdy do głowy by mi nie przyszło że firma odzieżowa rozpocznie produkcje kondomów hehe. Pudełeczka bardzo mi sie podobają, są poprostu jakieś takie fajne :) w ładnych kolorkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, polewka z tym benetonem [tak to sie pisze? :P]. gumki wypuscili a rynek. w sumie dobrze, zarobia sporo. dobra firma, wiec pewnie sporo sobie policzyli za pudeleczko :D a ten.. 40 cm :D o faken. wiesz, nie jestem facetem i nie wiem jak to jest miec w gatkach cos wiszącego i sporego, ale 40 cm to nie wiem gdzie by sie pomiescilo. ano i.. WEEESOLYCH SWIAT!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo, co sie z wami dzieje, hee? noo, Valezka, Charli, niegrzeczna, nikicia. wstawać od świątecznych stołów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grucha440
Narinka ja mysle ze gdy zrobi Ci swietna minetke i palcowke na poczatku i koncu gdy bedziesz podniecona juz na max to gdy wejdzie w ciebie to dostaniesz tego czego chcesz :) tak mi sie zdaje :) masz gg ? napisz 3516835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga grucho, mam zajebiste orgazmy, takie, ze sobie nie wyobrazasz. jedynie pochwowych brak, ale ponoc owy to mitt. tyle, o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu sie na Was obraze i bedziecie mieli ! a Ty! Błekitny drogi ;) to i tu żyj z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajce kochani ! jak tam swieta? ja mialam przed swietami suuper orgazm zafundowany przez mojego misia ale niestety tylko raz, ale juz niedlugo moja rodiznka wyjezdza na sylwestra wec zostaje wolna chatka :D hohoh co sie bedzie dzialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo chromosomie jeden :D:D:D:D:D:D to ja naprawde zazdroszcze tej wolnej chaty !! :D:D:D sylwester, wielkie łoze, petardy za oknem, łochocho!!! :):):) i co planuuujecie? bedziecie.... grac w karty? :D pees. swieta git, komputer pod choinka to chyba dobrze, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka jestem ;) cały czas w sumie śledzę dyskusję :P a orgazmów nie mam bo samej nie chce mi sie robić :P hehe nie widziałam sie z moim facetem już z tydzień :( strasznie za nim tęsknię... a spotkamy sie dopiero w środe jak dobrze pójdzie... bo jak nie to dopiero w sobote :( eh. no nic. to nie topic o żaleniu sie :P piszcie cuś jeszcze o tych orgazmach :P pozdrawiam ;) i nie jestem NIEgrzeczna :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uppps, wybacz te pomyłkę. no tak, tak- GRZECZNA :) ajj, tak to bywa, święta, przejedzenie :D wiesz, tez o orgazmach nie moge teraz duzo mowic bo ostatni raz kochalismy sie dokladnie tydzien temu [ooo zgrooozooo!!! :D]. ale fakkkt- było boooskoooooo. 3 pozycje zaliczone, seks bynajmniej drapiezny [ :D ] a nasze temeramenty i libido.. ogromne :) ii.. no coz w sumie w naszej ulubionej pozycji [jakiej? kto zgadnie, ktooo? :P] czulam sie inaczej niz zwykkle, mozna bylo porownac to do orgazmow przy seksie oralnym i pieszczotach ;) ale jakies takie...slabsze. no nie wiem, w kazdym razie u mnie wszystko idzie w jak najlepszym porządku :):):):) o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehh, domyslilam sie :D no wiesz, ja i moj tez... mmm.. w końcu wtedy bedzie rocznica.. :D czyż to nie dobra okazja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tak. problem w tym, ze na taką \'hardkorową\' gdzie miejsca na sentymanty nie bedzie, poza tym przewiduje wiadra pelne wymiocin. takie klimaty w tym roku :D dlatego panicznie rozgladam sie za pustym ,spokojnym domkiem... mmm.. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh.. ja mam ten sam problem :P też idziemy na impreze, osób ze 150... a ja sie tak długo z nim nie widziałam że aż nie chce o tym myśleć... i w sylwka nie będzie możliwości... :/ jaka szkoda... :P nie będę przecież gwałcić swojego faceta w obecności 148 osób :P chociaż może w jakimś ustronnym miejscu... adrenalinka :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale z was niegrzeczne dziewczynki:) Narinka nie zdradzilas jakie te twoje ulubione pozycje:P ..? Ahh Misio jutro przychodzi to sobie troche pobzykamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ulubiona pozycja, to [nie ma to tamto :D] od tyłu :P hehe, perwersja delikatna w tak mlodym wieku ;) no, kurde, na sylwestra tak bym chetnie uprawiala z nim ta slodką miilosc, ze szoook! ale nawet toalete kumpel ma taka niesympatyczną :P poza tym bedzie pewnie tam slisko od wymiocon. ;p ah, coz za wizja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Narinka;] ja tez lubie od tylu:) wiekszosc kobiet tak lubi ale do tego musze byc niezle rozgrzana bo moj chlopak ma duzo tam na dole i wiadomo inaczej boli:P ale to z wymiocinami w kibelku dobre bylo:P ahh a moze tak wynajac jakis pokoik w hotelu i spedzic sylwestra w namietnej atmosferze:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mi pieniądze bejb ;) ja chetnie. co do duzego przyrodzenia i miernika meskosci, to sie juz zgadalysmy ;D moj bojfriend tez wie, co to znaczy. posiadac takie cudo ;D no i ja rzecz jasna wiem. a od tyłu? pikena sprawa :):):):):):) niedosc, że dobrze, to sama pozycja jest taka podniecająca ;) mhmrhh.. rozmarzylam sie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak kochane ja takze uwiebiam od tylu lecz, tak jak valezka musze sie rozgrzac baaardzo bo moj misio tez ma sporo w spodenkach :) no ale tak od tylu jest boskoo... od jutra mam wolna chatke ! suuuper ! i misio przyjezdza :D ojj bedziemy hasac :) moze bedzie sie czym pochwalic? :) oby ! no ja na sylwka mialam do wybor albo cala noc i dzien spedzic w domu albo imprezka ale wybralismy imprezke bo ja rozrywkowa dziewczynka jestem i liubie zaszalec a na szalenie w lozku tez bedzie pora np. urwiemy sie szybciutko i do mnie skoczymy :P a powiedzcie mi kochane czy wy macie jakies swoje ulubione miejscowki do kochania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×