Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Padlinuś nic nowego :) Mój Misiek ostatni raz na wyjeździe, będzie już teraz pracował na miejscu (od czerwca), cieszę się, bo ta delegacja powoduje, że czasem jest nie do zniesienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markoteczko-słoneczko:) fajnie...krotkie rozstania sa dobre...ale tylko kiedy sa krotkie i ...rzadkie :D lece bo mąż na bloga dodaje woersze i mnie przepedza od kompa dobrej nocki i slodkich snow,..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trosze się stresuje i dziękuje Bogu, że to tyklko badnia ! Odezwe się po powrocie. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś spokojnie, stres szybko minie :) Nie chciałabym Ci go dokładać, ale wiesz o tym, że przy badaniach nie będzie tylko jeden lekarz jak to jest standardowo? Ale spokojnie, badać Cię będzie tylko moja pani profesr, która jest ordynatorem oddziału, pozostali będą się przysłuchiwać i nawet nie będą zwracać na Ciebie specjalnej uwagi, tak jak to jest podczas obchodów :) Padlinuś no całe szczęście, że już wraca, bo strasznie marudny jest i ciągle dzwoni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotus---:) moj do mnie odstatnio tak wydzwanial czesto ..oj, dawno temu..chyba juz nie teskni :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko zapewniam Cię, że takich częstych telefonów to byś nie chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie jaki Marcinek już duży :) świetny chłopak :) A reszta pewnie się chłodzi w wannie z zimną wodą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko :P ja sie nie chlodze, ja sie jesze dogrzewam :D wstawilam ciasto i od piekarnika \"para buch\" :D co nie ze chlopaki brednie sa slodkie? :)a ona sama laska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinuś ja dzisiaj też się zabrałam za ciacho dla mojego miśka na powrót no i z okazji dzisiejszej okazji- 4 lata jak jesteśmy razem :) Tyle, że moje ciacho nie jest pieczone- robię krówkę, palce lizać :P Teraz mleczko w puszce się gotuje :) A Twoje panny jakie już duże :) patrzyłam na stopkę :) 23 czerwca mam obronę pracy licencjackiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko :) poprosze przepis! moj misio ma 12 czerwca urodzinki moze bym mu zrobila... a dziewczynki duze..:)i bed jeszcze wieksze...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wzruszylam sie...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam by się przywitać. Sytuacja jest bardzo trudna. Wyniki mam fatalne. dostałam prochy i za 6 tyg na kontrol. Ja 4 lata bede iec 6 lipca a 30 2 lata po ślubie. Jak tez czas zapierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moluś--trzymaj sie...mam nadzieje ze jakos ten czas przetrwacie..a ja nei wiem jak pomoc, co powiedziec...po prostu bądź silna... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś słonko nie martw się, ja też miałam fatalne wyniki, ale pani profesor szybiutko mi to wszystko poukładała, będzie dobrze :) A jak ogólnie wrażenia? Padlinko już podaję: herbatniki duże masa karpatkowa krakersy słone mleczko słodzone zagęszczone w puszcze (gotowane przez 2 godziny bez otwarcia) krakersy słone bita śmietana (0,5l kremówki ubić na sztywno i dodać galaretkę cytrynową rozpuszczoną w szklance wody, lekko ściągniętą) układasz takimi warstwami jak napisałam po kolei, zaczynasz od herbatników (chyba 3, albo 4 paczki), krakersów najlepiej kupić jedną dużą paczkę i jedną małą, wiem, że te krakersy pozornie tu nie pasują, ale ciacho jest naprawdę przepyszne i wcale tych krakersów nie czuć, dzięki nim nie jest tak strasznie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki drogie co słychać? Ja odbieram dzisiaj moją pracę z oprawy i bronię się 23 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina9
czesc dziewczyny. zaczelam starania dopiero w tym miesiacu. to znaczy w zeszłym próbowałam tylko raz, wiec się chyba nie liczy :) mąż wyjeżdżał i nie było możliwości :)takze nie mam jeszce takich doswiadczen ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do topiku. nie wiem jak to bedzie z moja ciążą bo mam podwyższoną prolaktynę i endometriozę ale dr. powiedział,żeby najpierw spróbować naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina9 oczywiście, że przyjmiemy :) Mam normalnie dosyć dzisiejszego dnia! Niech się już skończy! Chociaż to moje urodziny, ale chyba najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotus:) kochana, wobec tego sto lat, sto lat, stoooooooo laaaaatttttttt❤️ chcesz zeby sie juskonczyly uriodzinki? nonoo, tak ci siespieszydo starosci?;) boseczek sliczny wgore! malina--witajwsrod bas:)mozenapiszesz cos o sobie? molus jak tam? a ja wam chyba nie pisalam ze od poniedzialku pracuje:) tzn praca mnie znalazla sama :D po pieciu latach \"kurodomowienia\" sie :P to pierwszytydzien i diablo stresujacy, ciezko mialemam nadziejezejakosto bedzie. nowa branza, wszystkiego uczesie od poczatku...:) pozdrawiam cieplo was wzystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina9
dzięki dziewczyny! markotka - wszystkiego najlepszego!!! padlinka - mam 26 lat jescze :) (do padziernika :) ). Jestem mężatką od ponad 3 lat. Po kilku latach przerwy wróciłam na studia i tak, jak markotka :) powinnam się bronić w czerwcu ale raczej mi nie wyjdzie i obronę na wrezsień przełożę. Od roku mieszkam w Dublinie i studiuję na odległość i niestety wszystko dlatego się tak opóżnia. 9-go lecę do Polski. Sama niestety, także kolejny miesiąc starań odpadnie :( Nie wiem co jeszcze dodać, pytajcie a odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka gratuluje! Ja tez pracuje w Instytucji podlegajacek Ministerstwu Rolnictwa i na razie jest dobrze. Powodzenia zycze w pracy i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Padlinko gratuluję!!! Co to za praca? Pochwal się! Czarnulek a Ty nic chyba nie pisałaś, że masz pracę, czy ja przegapiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic nie pisalam. Dopiero co w sumie zaczelam, jest straszny zapier.... ale to niewazne. Liczy sie Instytucja, ktora bedzie dobrze wygladala w CV. Jakos sie pomecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA DZIEWECZKI :) czarnulek gratuluje :) markotus---ja w koncu pracuje w takiej agencji reklamowej o profilu artstycznym. tzn dyplomy, zaproszenia, i takie tam na najwyzszym poziomie doskonalej jakosci.jak sie dowedzioalam kto tam zamawial uslugi to az zwatpilam w to ze mam szanse tam pracowac :) az sama szefowa do mnie zadzwonila i zaproponowala mi prace :)..zobaczymy, poprzeczka wysoko ale ma nadzieje ze jakos poradze sobie... :) malina---kochana na pewno ladnie skonczysz te studia :) jak mi-takiemu skandalicznemu leniowi sie udalo to tobie tym bardziej, a we wrzesniu czy w czerwcu roznicy nie ma, liczy sie efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina9
alez dzsiaij dzien. Chcialabym sie jescze ze wszystkimi spotkac i biegam po znajomych. Za chwile ma przyjsc kumpela na kawe. Tą ostatnia wspolną przed wyjazdem niesty :(. Jutro rano o 4 wyjezdam bo na lotnisku musze byc 2h przed odlotem takze sobie nie pośpie. Najgorsze to to ze mojego miśka nie ma bo na nocce wyladowal i musialam sie juz pozegnac bo zanim wroci to mnie nie bedzie :( Juz mam dość tych rozstań no ale co zrobię? :( Kolejne połtora miesiąca bo za tyle misiek leci do Polski na wakacje , a potem juz wracamy wreszcie razem :) padlinka - dzięki za miłe słowa. mam nadzieje, ze jakos pojda mi te resztki egzaminów. Właśnie dostałąm maila od kumpeli ze 16go mam egzamin z "prognozowania i symulacji" brrr jeden z gorszych. Trzymam kciuki za nową prace! Dasz radę! Poczatki zawsze są najgorsze. Najtrudnije to zawsze się dostać bo potem to już jakoś zawzse pójdzie. Bedzie dobrze. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×