Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

coz .tzreba chyba po prostu mu powiedziec szybkie ciecie.i tyle. dlugim sciemnianiem tylko napsuc mozna krwi sobie, jemu nowemu facetowi i pozywke dla plotek splodzic..i po co to? eh niezazdroszcze sytuacji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze chce to zalatwic jak najszybciej. Temat musi byc wyjasniony. Przeraza mnie tylko rozmowa oko w oko, nie wiem czy dam rade. Z jednej strony lepiej by bylo gdyby przyjechal juz we wrzesniu, a z drugiej zeby nie bylo go w Polsce jeszcze dluzej to moze byloby mi latwiej, ale nie moge myslec tylko o sobie, niech wraca jak najszybciej i uklada sobie pomyslnie swoje sprawy. Zycze mu jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko kupa kasy za tą nianię, nie widziałam, że aż tyle sobie liczą! :/ Czarnulek a przez te 10 miesięcy jak go nie ma, nie rozmawialiście choćby przez telefon? Nie mieliście żadnego kontaktu? Wiem, że trudno jest czasem samej sobie odpowiedzieć na pytanie czy się kocha, sama stałam przed takim dylematem. Jednak właśnie takie ciężkie sytuacje dają nam odpowiedź. Mam nadzieję, że szybko sobie to wszystko poukładasz, bo doskonale rozumiem jak to Cię męczy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko oczywiscie, ze mielismy kontakt telefoniczny, ale bardzo rzadki. Chce zeby to sie dobrze ulozylo, tymbardziej, ze z B jest mi naprawde dobrze. Dzis caly dzien razem spedzilismy, byl ze mna zrobic sobie tatuaz, w zasadzie poprawke starego i 3mal mnie za reke caly czas. Jest kochany i bardzo dobry. Taki czlowiek mi wlasnie pasuje. W glebi serca chce zeby tak zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek to już sama musisz podjąć decyzję. Brednie witaj :) dziękuję za fotki! Duże już te Twoje chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam dzisiaj 37dc, @ nadal brak, tempka niziutka, jajniki czasem delikatnie dają o sobie znać i nie wiem co o tym myśleć? W ciąży chyba nie jestem skoro tempka niska, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal brak, dzisiaj jest 38dc (ostatnio źle napisałam), robiłam test- negatywny. Tempka troszkę się podniosła, ostatnio była 36,0 a od 3 dni jest 36,3 nie wiem zupełnie co się dzieje :/ a do tego wszystkiego pojawił się śluz jakby płodny, możliwe, że teraz pojawiła się owulacja i @ będzie za 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronik
Witam wszystkich.Sledze regularnie to forum i postanowilam sie włączyć do dyskusji. Staramy sie z męzem o dzidziusia już 9 miesięcy bez rezultatu, dodam ze mam za soba dwie ciąze, pierwsza to wspaniała córka a druga ciąza poronienie,ale mam nadzieje ze jeszcze nam sie uda, i zycze tego wszystkim starającym sie o dzidziusia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj weronik :) W kupie zawsze raźniej :) Skoro już raz się uda, to uda się i drugi raz. A masz teraz jakieś problemy? Coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronik
Cześc markotka.mój problem jedyny to to ze bardzo chcem dzidziusia, i chyba tylko to.Wtym cyklu robiłam sobie testy owulacyjne, owulacja była i teraz czekam.Owulacje miałam w 20 dc, a testciązowy robiłam w 26 dniu cyklu, i wyszedł negatywnie:-(ale moze za wczesnie go zrobiłam? Dzisiaj jest 28 dzien i czekam na miesiaczke, objawy miesiączki są ale jeszcze jej nie ma, moze akurat, ale chyba sama sie nakręcam.Teraz pozostało tylko czekać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronik skoro wyszło Ci, że owulacja była w 20dc to na test jeszcze za wcześnie, bo miesiączka zazwyczaj pojawia się 14 dni po owulacji. Pierwsza część cyklu może być różnej długość, ale druga zawsze wynosi 14-16 dni. Skoro więc owulacja była w 20dc to wychodzi na to, że @ będzie po ok. 34dc i wtedy dopiero powinnaś ewentualnie zrobić test. U mnie @ nadal brak i śluz zrobił się trochę bardziej wodnisty, temperatura na poziomie 36,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronik, jesli owulacja wystepuje prawidlowo i masz hormonki w porzadki to faza lutealna prawidlowa powinna wynosic 11-16 dni. Co do testow ciazowych nie zaleca sie robienia szybciej niz w 13-15 dniu po owulacji. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronik
markotka ja miesiączkuje co 28 dni, to coś z owulacja jest nie tak ze występuje tuż przed miesiaczka.U mnie temperaturka jest 36,9, czasami brakuje mi sił,dołuje sie, ale ciągle sobie mówie jak nie w tym cyklu to moze w nastepnym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronik
Dziewczyny a co myslicie o testach owulacyjnych?mozna im zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronik to zalezy od tego, czy nie masz problemow hormonalnych. Przy PCO najczesciej wychodza ciagle pozytywne. Ja jednak bym sprobowala. Zawsze daje to jaki obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was dziewczynki? Ja doczekałam się wreszcie @, ale była bardzo krótka i jakaś taka słaba. We wtorek dzwonię umówić się na wizytę do mojej pani profesor, ale i tak pewnie wcześniej jak za miesiąc nie uda mi się do niej dostać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane u nasurwanie glowy, ostatnio na nic czasu nei ma...i zaniedbalam was..przepraszam:) ze sie nie odzywalam... teraz ide spac ale obiecuje w wolnejchwili napisac cos woecej..caluski i dla wszystkich wielkie pozdroowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Ja nie bardzo ostatnio miałam do tego głowę, bo dużo się działo. W czwartek mieliśmy mały wypadek samochodowy i trochę źle się czułam, poobijałam się i mam sporo siniaków. Najważniejsze jest jednak to, że wyszliśmy z tego wszyscy cało! Teraz będziemy skarżyć urząd gminy, bo to było przez ogromną wyrwę w drodze, prawe przednie koło się na niej zatrzymało, tył samochodu zarzuciło nam w lewo i zaczęliśmy się kręcić i niestety wylądowaliśmy w rowie :( A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Markotka dobrze, że cali jesteście! też bym skarżyła! u mnie nic nowego i ciekawego sie niedzieje - jesli chodzi o sprawy ciazowe. @ przytszła w 25 dc i o! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! markotko alleluyah ze nic ci sie nie stalo...boze przez glupie ludzkie niedopatrzenie cz zaniedbanie moglo sie komus stac cos zlego...br molus kochana, u mnie tam cykl tez wariuje. ale to pewnie jescze po porodzie nie unormowalo sie...teraz czekam na @ i cala jestem jednym wielkim PMS ;) a emi zrobila pierwsze kroczki :) laski, buziaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka nic mi nie mówią te wykresiki bo się nie znam na tym :) Ja odliczam dni do wizyty u gina i powiem jej niech zrobi wszystko co w jeje mocy i ze kasa nie gra roli! najwyzej wezme pożyczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś i jak, byłaś u lekarza? Co Ci powiedziała? Ja byłam dzisiaj na pierwszych wykładach- magisterka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam! Mało pisze bo mało się dzieje. 19-tego jade do gina wieć napisze co i jak. buźka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nieobecnych! U mnie już chyba całkiem się wszystko posypało, a mianowicie w 14 dc dostałam plamienia i potraktowałam je jako @, chociaż nie wiem czy słusznie. W dzień przed plamieniam miałam temp. 36,4 a w dniu plamienia 35,4, czyli duży spadek. Piszę, że plamienie, bo ono było tylko podbarwione krwią, na pewno nie była to typowa miesiączka. Nie wiem co o tym myśleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×