Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnna

Wstydzę się swoich DUŻYCH piersi!

Polecane posty

Gość smutnna

Witam, Ciekawa jestem czy ktoś ma podobny problem do mnie, otóż mój mężczyzna najwyraźniej nie jest zachwycony moimi piersiami a to 75 DD, dziś w nocy po małym przytulaniu dotykał ich a ja stwierdziłam,że są nabrzmiałe przed okresem na co on stwierdził, że w ogóle SĄ WIELKIE... przy tym zabarwienie tej wypowiedzi nie pozostawiło mi wątpliwości na temat jego stosunku do nich... Poczułam się okropnie. Innym razem gdy zobaczyliśmy w internecie silikonowy stanik stwierdził- Tobie nie jest to potrzebne... dodając- Miałabyś jak krowa. JESt mi z tym cholernie źle i przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj facet jest glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten twoj chlopak to chodzacy ideal ktory wszystkim sie podoba???? nie przejmuj sie bo wydaje mi sie ze jesli tak sie do ciebie odnosi to swiadczy o jego glupocie i niedojrzalosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooo
ło mamo... za małe źle...za duze tez zle... chodzace ideały sie znalazły no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plim plam plom
Jak jemu sie nie podoba, to go olej, innym na pewno sie spodobaja Twoje piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.n.a.2.6
Ja tez mam bardzo duze piersi, wieksze od twoich, ale zawsze raczej spotykalam sie z pochlebnymi opiniami i zaden z moich chlopakow nie narzekal. Zapytaj swojego chlopaka wprost co maja znaczyc te uwagi, a jak cos mu sie nie podoba to go olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram ona 26
a mowienie dziewczynie ze w czyms wygladala by jak krowa to prostactwo i poprostu nieliczenie sie z uczuciami.Jakby sie czul twoj chlopak gdybys mu powiedzilam no jakbys mial ze 2 cm mniejszego ptaszka to chyba wogole bym cie nie czula,hahaOczywiscie nie radze tak mowic ale chyba kazdy ma na tyle wyobrazni ze niektore rzeczy latwo przewidziec jak beda odebrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wie jełopa
co z nimi zrobić i dlatego swoje kompleksy ukrywa wywołując u ciebie poczucie winy. Nie jest niesamowity w łóżku...nie mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnas z nim powaznie porozmawiac. Jeszcze moglabym zrozumiec, ze wolalby abym miala troche mniejsze piersi, ale teksty typu: mialabys jak krowa swiadcza tylko i wylacznie o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak
dalej będzie tak mowil to poprostu powiedz coś na temat jego ,,ptaszka,, .Oni są na tym punkcie baaardzo wrażliwi.....może zastanowi się co ty czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój chłopak jest prostak.nie wstydz się ich,chodz z podniesioną głową to jest nasze piękno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że twojemu chłopakowi nietyle nie podopadają się twoje piersi, co nie dostrzega że pewne komentarze na ich temat mogą ciebie boleć- no cóż, faceci to takie małe dzieci, niezawsze wiemy co wypada a co nie ;-) Spokojnie, pogadaj z nim a napewno zrozumie że źle wypada w twoich oczach POWODZENIA :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze tak
"A ty gdybys mial 2cm krotszego ptaka, wygladalbys jak kobieta" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycata
Daj mu w morde i znajdziesz takiego który będzie ci jeszcze olejek w nie wcieral "zeby byly caly czas takie liczne" serio tacy tez sie zdarzaja!! wspieram cie jednym moim cycusskiem bo drugi musi zostac dla niego :-) 3maj sie a ja 3mam kciuki za ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaPysia
Dziewczyny dajcie już spokój ze wszystkimi kompleksami !!! Ja siebie akceptuję i namawiam do akceptowania siebie Was ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzisz, a co mają powiedzieć te deski które chodzą po ulicach. Wolałabyś mieć takie rodzyneczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×