Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abababa

stulejka u 6- latka?

Polecane posty

Gość abababa

Mój sześcioletni synek ma problem ze ściąganiem napletka, twierdzi,że go to boli i mimo zaleceń lekarza nie robi tego i wzbrania się również przed moją pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
To bardzo popularne schorzenie ale trzeba udać się do chirurga dziecięcego czasami pomaga lekkie nacięcie i ściągnięcie błonki która tam narosła lekarz robi to w znieczuleniu miejscowym smaruje maścią specjalną.Wprzypadku kiedy to nie pomoże stosuje się zabieg w znieczuleniu ogólnym w przyszłości synek mógłby cierpieć na częste infekcje a w dorosłym życiu mieć problemy we współżyciu.Na początek próbójcie samemu w czasie kąpieli może stulejka nie jest bardzo ciasna i uda się odsunąć napletek.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstrzymaj sie z chirurgiem...
Witaj! Nie poddawaj dzecka zadnym zabieogom... Moj maz bedac dzieckiem to samo mial... W wieku 6-8 lat tesciowa zauwazyla u nie go wlasnie podobne objawy poszla z nim do lekarza i ten powiedzial aby sam sobie delikatnie "naciagal" stulejke ... Sam mi opowiadal ze uczucie bardzo nimile cierpkie i bolalo... ale musisz synkowi to jakos wytlumaczyc... Poczekaj troche, nastrasz moze malego ze jak nie bedzie sam sobie pomagal to bedzie gory etc.. Wiem ze to moze i troche okrutne, ale dziecia trzba wszytko zobrazowac... A z chirurgiem wstrzymaj sie.... Na to zawsze jest pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzezani rulez
ee, ja bym tam leciała od razu do chirurga. mój facet miał stulejkę jak był mały no i go obrzezali :) i jest super, taki obrzezany penis jest o niebo lepszy od "zwykłego" :D:D:D a poza tym jak dzieciaka boli, to po co go męczyć, skoro mozna sprawę załatwić raz dwa i po sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata11111111111111111
Wejdz na strone stulejka.com, jest tam kilka ciekawych wątów na forum na temat stulejka u dzieci (zazwyczaj są na szczycie dyskusji, jelsi nie będzie wpisz w wyszukiwarkę "dzieci") tata Mateusza ze stulejką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem Wojtek mam 29 lat i tydzien temu pozbyłem się stulejki to był koszmar ta stulejka teraz jest super jest czysty już prawie tydzień wiedz droga kobieto, że popełniasz błąd jeśli nie usuniesz stulejki może powstać rak żołędzi lub napletka. Jeśli masz google wpisz tam słowo : rak napletka i kliknij na galerję zobaczysz co może czekać osobę która sobie tego sobie nie usunie. O.K powiedzmy że nie usuniesz mu stulejki będzie miał kobietę i co i tak jak ja dopiero w wieku 29 lat poszedłem jako całkowity dojrzały mężczyzna pod skalpel i wiedz że żałuję że tego wcześniej nie zrobiłem przez tą wadę straciłem 4ry partnerki teraz jestem sam i szukam żony w wieku 29 lat jestem po studiach inżynierskich i magisterskich uzupełniających tak mam wyższe wykształcenie zwykła nedzną robotę i jestem samotny a to wszystko przez stulejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak764
mam juz 15 lat a ani stulejka ani nic nie pojawia sie mam jakąs warstwe skory i nie wiem co mam zrobic pomozcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×