Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena27

CO MYSLICIE O TYCH ZDJĘCIACH?

Polecane posty

Gość taka prawda
straszny kicz!! nawet jak na fotki ślubne, które z zasady są kiczowate:o jeżeli komuś na prawde zależy na zdjęciach ślubnych to powinien poszukać fotografa - artysty, który zrobi na prawde piękne fotki, dopracowane, na filmie średniego lub nawet dużego formatu... lepiej mieć kilka ładnych fotek niż setki takich kiczów!! wolałbym w ogóle nie miec zdjęć ze ślubu niż coś takiego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mówiąc to
ja bym zrobiła lepsze choć jestem amatorem fotografem, zdjęcia z galerii sa beznadziejne, członkowie rodziny mogliby takie zrobić i nie płacić obcemu pewnie niezłej sumki. a tak swoją drogą to rób sobie reklamę gdzie indziej bo tu ci ludzie prawde powiedzą i nie zarobisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna200
MNIE BARDZO SIĘ PODOBAJĄ.....SĄ NIEBANALNE NATURALNE I CIEKAWE BARDZO ŁADNE ... ZAMÓWIŁAM WSTĘPNIE TEGO FOTOGRAFA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne
zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara1983
baaardzo ciekawe i urozmaicone zdjecia. mnie bardzo sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podobają , całkiem niezłe jak na zdjęcia ślubno - weselne, które zazwyczaj są nudne.. mnie najbardziej podobaja sie zdjęcia z albumu nr 5 , 7 część, 8 , kilka z 9 i 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaapppaaaaa
nawet git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurier Weselny
Witajcie :) występuje w roli okładki do informatora dla narzeczonych zatytułowanego "Kurier Weselny", bo własnie najnowsze wydanie tego informatora dla regionu Wielkopolski, zdobi fotografia wykonana przez tego samego autora co zdjęcia oceniane w tej dyskusji. Zatem jako wspopmniana okładka, donoszę, że bardzo dobrze się czuję w takim opakowaniu graficznym :) jeżeli ktoś z Was miał okazję widzieć ten numer "Kuriera Weselnego", a raczej jeżeli ktoś ma ten egzemplarz i jest skłonny policzyć ile jest razem balonów na tej okładce :) liczbę jako pierwszy przysle mailem na adres: info@slubiwesele.pl - otrzyma ( jak w banku) podwójne zaproszenie na Międzynarodowe Targi Ślubne w poznańskiej Arenie, 7 i 8 stycznia 2006. Koncert mody na tych spotkaniach prowadzić i zapowiadać będzie specjalny Gosć wydarzenia - Krzysztof Ibisz. Zapraszamy do zabawy, ile balonów jest na okładce aktualnego informatora "Kurier Weselny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati26
swietne zdjecia i bardzo pomysłowe tez bardzo mi sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia takie sobie............szczerze mowiac widzialam ladniejsze....Naprawde! W skali od 1-10 daje im 3,5 niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz ja lepszych
nie widzilam;)dla mnie rewelka!!!!!sama z checia bym skorzystala z uslug takiego fotografa!!!skoro oceniamy w sklai to 10!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylo czemu większość
tych fotek jest z tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuicja
mam coś lepszego: chomicz.art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuicja
www.chomicz.art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze lepsze
przede wszystkim kompozycyjnie............. no i obrobione............. Pan fotograf widać lubi dworce.......... ale cóż każdy ma jakąś słabość............... reportaż niestety pozostawia wiele do życzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GusMis
Podobają mi się te z konkretnych ślubów, chociaż nie wiem czy same zdjęcia czy pomysły par młodych na śluby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotki średnie a pan fotograf
pewnie nie ma klientów i sam podbija ten temat(podajac sie za niby-zachwyconych zainteresowanych ) aby złapac kogos chetnego.No cóz,kazdemu podoba sie co innego.Dla mnie amatorka.Kazdy moze zrobic takie zdjecia ,nawet mój teśc,gdyby mu dac aparat do reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to drugie fajniejsze
www.chomicz.art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie tragedia
Wg. mnie te fotki są tragiczne. Zdjęcia ślubne to pamiątka, a co jest do oglądania na kolejnym zdjęciu, na którym widać plecy pary młodej, albo parę młodą w dużym oddaleniu. Jak dla mnie amatorszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiska
Swietne zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag ach
Mozna zobaczyc bardzo duzo ciekawych zdjec róznych par niektóre bardzo fajne i pomysłowe. podobaja mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarS
Teraz się podobają ale czy za 30 lat tez będą się podobały?? Niezłe fotki i nieźle poprzebierane. A jak wygląda reszta zdjęć tych par??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
Tak sobie przegladam to forum i co widze takie komentarze no i dobrze. I ja skomentuje te zdjecia sa swietne! Nie widze w nich zadnego kiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×