Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sie liczy termin

jak sie liczy termin porodu??

Polecane posty

Gość jak sie liczy termin

porodu???od daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki czy od ostatniego???a i jeszcze jedno pytanko mam, jak ja miałam ostatnią miesiączke 27.04 (tak na oko bo dokładnie nie pamietam ) a na USG wyszło ze dziecko jest o 5 dni młodsze to mozxliwe ze miesiączke miałam 1/2 , maj?? wiem troche podgmatwałam :D:D ale prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczy się od okresu, bo w wiekszości przypadków trudno ustalić date poczęcia. I wtedy zawsze dzidzia jest młodsza - bo w czasie okresu trudno zrobić dziecko:). A tu możesz obliczyc termin porodu: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089903.html Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
jejku bardzo ci dziękuje :) wychodzi na to ze urodze 1 lutego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789456
dziewczyny jestem w ciazy bylam na usg moj pecherzyk ciazowy ma 6,7 mm czy to moze byc 5 tydzien ciazy bo tak powiedzial lekarz ale czy pecherzyk nie jest za duzy jak na 5 tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusia21
jak najbardziej w normie nie masz sie czego przejmować a jak masz jakieś wątpliwość wejdz w google wpisz forum ginekologiczne pierwsze wyswietlone to bedzie to forum i tam normalnie mozesz zapytac się specjalisty jak masz jakieść wątpliwości:) ale ja twierdze ze wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×