Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emf

Mam prosbe. Wiecie może gdzie mogłabym załozyć darmowe forum?

Polecane posty

Gość emf

dziękuje bardzo z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloz konto na lycosie i sciagnij sobie phpBB banalna instalacja i konfiguracja i masz forum swoje tylko ze lycos wyswietla reklamy ale da sie przezyc. nie sa gorsze niz tutaj o wiele. chyba ze masz szybkie lacze to mozesz phpBB zainstalowac na swoim serwerze na kompie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
dziękuje bardzo :) chyba wybiore fora.pl :) nie jestem w górach:P DZIĘKI!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
hmmm fora.pl nie działa :( a po angielsku czytaj za dobrze nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zalozylem sobie forum na forumhoster :) to juz mam 3 fora, ale nie ma to jak wlasnorecznie zalozne :P faktycznie widze ze nie musi ktos nawet sie znac na tym zeby zalozyc sobie forum tylko ze instalujac samemu uczy sie czegos czlowiek i ma wiekszy nadzor nad wszystkim, ale fajne sa te fora gotowe rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
kurde a pomogł bys mi? chce zalozyc forum o pewnym aktorze nie ma w polsce forum na jego temat.. jaka strone polecasz? tak zeby było latwo i blondyna by zrozumiała?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie dla testow zalozylem na forumhoster.. moim zdaniem bardzo latwa instalacja i bez zadnej znajomosci php sie obywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
o buuuu to trzeba cos na kompie instalowac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee, zle sie wyrazilem :) podajesz tam kilka danych jak...nazwe forum, haslo ,email i wybierasz jaki rodzaj forum i tyle w sumie pozniej sie logujesz tam na panel admina i mozesz zmieniac skorki , dodawac topiki itd itd... niezly bajer bez koniecznosci znania sie na programowaniu :) co prawda nie widze polskiego jezyka na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
próbowałam ale kurde cos mi kod nie chce wskoczyc pisze ze jest zły :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wpisac dokladnie wszystko ...uwzglednij wielkie litery ewentualnie i wsio bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
dobra mam :D wkurza mnie ta 10 przy forum :) a gdzie znajde skorki i inne gadżety? root? help plis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie a moze sprobuj sobie zalozyc na invision tam jest latwiej zalozyc, ale musi sie udac bo to nie jest trudne moglbym ci opisac jak sie zaklada wllasne forum ale to byloby bardziej skomplikowane wiec tamte sa naprawde proste tylko musisz wpisac wszystko dokladnie http://10.forumer.com/new_forum.php jestes tutaj jesli wybralas phpBB zalozmy. wypelniasz od gory: jakas nazwe najlepiej np zwiazana z tym o czym ma byc forum jakis tytul powiedzmy wybierasz kategorie ------ pozniej nazwa uzytkownika haslo email i porzepisz dokladnie kod ----- odswiez strone ewent jesli sie zawiesila. i od nowa wpisz dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam nie wkurza bo pozostale jakie mam fora na lycosie maja adres duuzo dluzszy i nie taki fajny heheh ale ja wklejamm link do swojej strony wiec nie drukuje tego na wizytowkach:P co do zarzadzania: zaloguj sie na swoim forum i masz tam z prawej strony obok logged as..... w nawiasie admin CP naciskasz to i wchodzi do panelu administracyjnego. tam masz z lewej w kategorii Skins & Templates Select a skin naciskasz i masz do wyboru skorki....IMPORT i wracasz do Go to: Manage Skin sets i wciskasz update members skin choice..... i tak za kazdym razem jeslkli chcesz inna skorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
bosze człowieku wisze ci piwko!!!!!!! :) dziękuje kurka nie widze zadnego admin cp:( jest tylko log in, i nic o administracji nie widzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa bo ja zalozylem invision sobie forum .. tam bylo do wyboru phpBB albo to i ja wybralem to drugie heheh dlatego tak. musisz sie zalogowac na dole tam usernam i haslo i powinno sie pojwaic na dole administratora panel zeby wejsc moc --- mowie z tego co jest na moich pozostalych forach tylko ja mam je po polsku wiec improwizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
mam panel administratorski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra.....zalozylem tak jak Ty zeby dokladnie widziec co masz robic po kolei . musisz sie zalogowac uzywajac danych podanych przy zakladaniu username i password i pozniej kliknac go to admin... panel na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
cholercia tez bedzie najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wmf
jestem w konfiguracjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze ; Configuration: Site name i Site description --- nazwa forum i opis jakis tam Enable account activation --- ja zostawilem tak jak jest na moich innych forach bo nie mam tam idiotow ktorzy mi bruzdza, ale pozniej mozna zmienic kiedys. System Timezone --- GMT + 1 hour reszta moze zostac narazie jak jhest i SUBMIT wciskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnie FORUM ADMIN wybierasz Managment : Test category 1 --- EDIT i wpisujesz co chcesz tak jak u mnie w linku ktory wkleilem bylo np Ogolne taka jakby kategoria Glowna dzial Glowny to bedzie Test forum 1 ----- to cos jakby podkatalog np. Test category 1 to jak samochody a Test forum 1 to np fiat :P i juz masz forum w sumie jakos dzialajace z kategoria jedna jesli chcesz wiecej to tak jak bylo Glowny dzial Test category 1 to chcac miec nastepny glowby podajesz nazwe jego w create new category i klikasz to podobnie podkategoria wpisujesz nazwe w create new forum i klikasz i masz nowe itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zmiana skorek ---- tutaj jest wygoda jak widze pelna i nie trzeba wysylac ftpem na serwer nic heheh STYLES ADMIN ADD i wybierasz ktoras i install ---- pozniej zeby ja zaladowac idziesz do configuration iw GENERAL ADMIN i wybierasz: Default Style i wybierasz pozniej nazwe skorki potem zatwierdzasz na dole SUBMIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emf
no dobra mam jedna kategorie ainnej juz nie potrafie wsadzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×