Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytonica

Jak sie pozbyc kurzajki?

Polecane posty

Gość marzena19850
Czesc :) Po kilkudniowej kuracji cytryna po kurzajce nie ma sladu :) Ale niestety lokiec jest caly w strupkach i boli .. ale wkoncu moge zapomniec o tym koszmarze ktorym byla kurzajka ... Jesli ktos chce sie tego pozybyc to polecam w 100 % ocet z cytryna . Namoczyc skorke cytryny w occie przez dobe a pote robic z tej skorki opatrunki . REWELACJA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena19850
Kuracja zakonczona POZYTYWNIE !!! po kurzajce nie ma sladu , jest tylko mala blizna , ale co tam blizna . TAkze zachecam wszystkich do kuracji cytryna i octem bo naprawde pomaga :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być sobą
duofilm- po wielu rozczarowaniach z innymi specyfikami podeszłam z pewnym dystansem ale po kurzajkach nie ma śladu, odpadły po ok 1.5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być sobą
My też próbowałyśmy wielu specyfików z apteki i jaskółcze ziele też, no ale niestety bez rezultatu. Jak widać nie ma reguły, nie każdemu pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtold
Najlepszy jest kwas siarkowy (VI) lub Kwas Solny:) metoda bolesna, ale bardzo skuteczna jeśli ma się ich niewiele. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda naturalna
Ja miałam jedną kurzajkę na kciuku - wyleczyłam ją jakieś 15 lat temu. Metoda naturalna: Skórka od cytryny maczana w occie spirtyusowym i przykładana na kurzajkę. Nosiłam taki opatrunek przez ok. 2 tygodnie. Na początku zrobił się taki rowek naokoło kurzajki, potem ona stała się taka jasna, biała prawie (od ciągłego moczenia chyba)... A po około 2 tygodniach wyszła. Miejsce się zagoiło, została malutka blizna - praktycznie niewidoczna. Do dziś nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki co lubi fajne bryki
Czytam i czytam i za głowę się łpaię. Ja nie ma, ale zapiszę sobie Wasze porady na wszelki wypadek na przyszłść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paul14x
Jest jedna roślina. Właściwie to chyba jest chwastem. Nazywa się jaskółcze ziele, po przełamaniu łodygi na pół "krwawi" pomarańczowym sokiem. Wystarczy kilka razy posmarować. Pozbyłem się jednej kokosianki na łokciu w ten sposób. Wyskoczyła jeszcze na dłoni, czekam aż chwast pojawi się na łączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa26
Cześć! Mam pytanie. Jestem świeżo po mrożeniu i strasznie mnie boli, czy to normalne. Lekarz mówił, że ból utrzymuje sie do 2 godzin. Minęło 9 i nadal boli. O skuteczność już nie pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może boleć dłużej, zależy, jak mocno było wymrażane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziolka
Cześć Wam... widzę, że nie tylko ja mam takie problemy z kurzajkami. miałam kurzajkę ponad pół roku. Nic z nią nie robiłam, bo byłam pewna, ze sama zginie. Niestety rozsiała mi się Ale przez ostatni miesiąc systematycznie stosuje Verumal. Ktoś z was pytał się, czy to trzeba wycinać... tak... Verumal zmiękcza te kurzajki i dobrze jest wycinać. Słyszałam, że jak pozbędzie się największej kurzajki, która pojawiła się pierwsza to i reszta zginie. Wczoraj zdenerwowałam się i wyrwałam ją ze wszystkimi korzeniami. Cholernie bolało.Teraz czekam na efekty. Mam nadzieję, że pozbędę się ich raz na zawsze. A jak wyrwanie nie poskutkuje to chyba zastosuję metodę domową - czosnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotag
jest tez pewien domowy sposob na pozbycie sie kurzajki. potrzebny jest do tego szczeniak. trzeba przypilnowac jak sie wysiusia i tymi siuskami posmarowac kurzajke. zabieg trzeba powtórzyc kilka razy. efekt gwarantowany. i nie ma sie czego brzydzic, w koncu to tylko mały szczeniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka123
Ja mam na twarzy nie wiem co robić mam ich tak dużo na rękach też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka123
Ja mam na twarzy nie wiem co robić mam ich tak dużo na rękach też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka123
Błagam pomużcie .... jak się pozbyć z twarzy ; /// Ja też mam verumal mam nadzieję ze mi zejdzie . A kurzajki mam od 8 lat więc to raczej nie schodzi z czasem .. ;/ i jeszce się rozsiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodata
brodata a ja tez sie męcze z brodawkami. nic mi nie pomogło ani brodacit ani zamrazanie teraz stosuje czosnek i zaczynam kuracje domowymi spsobami bo wypalic dermatolog mi nie chce jesli nie znikło po mrożeniu azotem. Nie wiem co mam robic niedługo wakacje a ja sportowcem jestem pzrez te brodawki nawet na basen chodzic nie moge. Mysle jeszcze o wypróbowaniu jaskółczego ziela ale czy ktos mi moze powiedziec w jakim miesiacu go znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodata
chciałam jeszcze dodac ze brodawki wróciły mi sie po ok 7 latach wczesniej zaden z dostepnych srodków mi nie pomóg i same znikły tuz po tym jak mama zawiazała mi na nich nitke i zakopała pod okapem podobno gdy nitka zgniła brodawki miały odpasć jednak uwazam ze to tylko przypadek ale kto wie moze spróbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia benia
tc mam nadzieję,że blizny po tym kwasie nie zostaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedek
pomocy mi kurzajki wyskoczyly po solarce nie pisze gdzie i nie wiem jak je zlikwidowac prosze pomozcie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anike
Witam przebrnełam przez to forum na temat tego paskudztwa. Mam to od ok. 5 lat na podeszwie stopy. Jedna ogromna pod duzym palcem, druga mniejsza pod malym. Bola gdy nosze buty na cienkiej podeszwie i chodze po kamiennej, zwirowej drodze. Smarowalam to kilkakrotnie plynem ABE, Acerinem itp. potem poszlam na wymrazanie, bylam 3-4 razy i nic. Scinalam, grzebalam i nic. Kupilam Brodacid, smaruje od 1,5 tyg. rano i wieczorem. Bialy nalot ,oslonka odpadpal mi kilka razy. Dzis rowniez i co ujrzalam dziure wielka w stopie w miejscu najwiekszej brodawki. Namoczylam noge, skora zrobila sie miekka i wycielam i wyrownalam w kolo , zdjelam tez skore z dziury i ukazala sie czarna plama. Przeczytam ze ktos wypalal je domowym sposobem. Zrobilam to przylozylam goracy rozgrzany metalowy precik do obu dziurek. Teraz widac a wlasciwie nic nie widac procz ciemnego przypalonego ciala. Zamierzam jutro powtrzyc to wypalanie, a na noc dzis zastoswac skorke z cytryny z odctem. Jestem juz zdesperowana albo ja je pokonam albo one mnie. Zycze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tc
gienia benia, wszystkie te kurzajki miałem po zewnętrznej stronie dłoni na zgięciach palców. Po kuracji wszystko się ładnie wygoiło i nic nie widać. Nie umiem powiedzieć jak zachowa się skóra w innych miejscach, zwłaszcza na delikatnym kobiecym ciele. Jest wielce prawdopodobne, że blizna po tym specyfiku może zostać bo jakby nie było jest to oparzenie. Tylko ludzie, jak już ktoś się zdecyduje, to nie kąpcie się w tym elektrolicie :-) Mała kropelka na kurzajkę, trochę wetrzeć i zostawić. Wolałem już zastosować tą metodę, niż dłubać nożem w ranie jak robiły niektóre osoby na tym forum :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaSnK
A ja ;(( mam ! uwaga. 16 kurzajek na jednej stopie - czyli 10 kurzajek wi jednym wielkim zepsole na 2 cm. i 6 rozsianych po całej stopie. na drugiej mam 2 kurzajki. ja już sotsowałam wszystko. kremy.tabletki. plastry. a to gnojstwo rosnie i rośnie. Jak mam iść na operacje to do kogo sie zglosić. moja koloeżanka mówi że przy 3 kurzajkach na stopie konała z bolu. na znieczuleniu. a ja 18 wbić igieł? . nie wiem co robić. bo chodze na tańce /bardzo ważne dla mnie/ i wogóle aktrywne zycie. ale idzie lato? i ani nie ubrac klapek ani nic. Z butami trudno . bo wszystkie buty mi wtedy jurzajke ogryzają :|| . ehhmm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatas25
Moi drodzy:)Sprawa kurzajek tkwi w srodku.Dlatego trzeba je zaatakowac od srodka.Ja mialem przez 2 lata kilka na dloniach:Odmrazanie i inne tam cuda(a kasy ile wydalem).Jest cos takiego jak leczenie mikroelementami.Na kurzajki tylko i wylacznie:CYNK i MAGNEZ przez okolo 2 miesiace i gwarancja,ze slad po kurzajkach nie zostanie.SZKODA KASY I BOLU NA TE SMIESZNE SRODKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatas25
Przepraszam najmocniej:SELEN I CYNK.SELEN 100-200mikrogramow dziennie i Magnez.Probowalem Juz Wartner,BRodacid,odmrazanie u dermatologa...no i lipa.Zastosujcie moje leczenie a powodzenie gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatas25
O Boze co ja juz pisze.SELEN I MAGNEZ. tak SELEN I MAGNEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_01
zapewne slyszeliscie o soku z jaskółczego ziela,mam zamiar wyprobowac ta metode,tylko moje pytanie gdzie dostac ten sok? tylk mi nie mowicie ze mam sobie to gdzies zerwac bo w mojej okolicy to raczej nie rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatas25
Jaskolcze ziele podobno niektorym pomaga(mnie np.nie pomoglo)tylko dlonie mialemcaly czas zolte.No niestety musisz sobie znalezc,zapytaj najlepiej kogos starszego to Ci pomoze>Takie z zoltymi kwiatkami,ale o tej porze to moze byc jeszcze zielone i ma zoltysok.Ale ja polecam sprobowac wziasc SELEN I MAGNEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JACCK
warto spróbować soku z mleczu , rośnie prawie wszędzie , pewnie nie wszystkim pomoże bo wydaje mi się że ma znaczenie kiedy się nim smaruje ale działa bardzo szybko i jest bezbolesny moja mama zawsze smarowała sobie i ja też dawno temu bo do tej pory nic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mi sie zrobil jakis miesiac temu guzek na palcu u reki.pani doktor powiedziala ze to kurzajka. Nie mam na nim zadnych punkcikow jest gladki i boli jak dotykam. to napewno kurzajka? od dzis smaruje boracidem.czy kurzajka moze wygladac tak jak wyzej opisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×