Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytonica

Jak sie pozbyc kurzajki?

Polecane posty

Gość od czego zaczac
Mam duza kurzajke na palcu wskazujacym i kilka mniejszych na stopie. Ta na palcu jest naprawde duza i mam ja kilka lat. Czytam wasze opinie i chce cos z tym zrobic. Moze mi ktos napiscac co bedzie najlepsze na taka stara kurzajke od czego zaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser laser
jest najlepszy!!! nie czekaj,rob cos z kurzajkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanly
dzis bylem u dermatologa co ludzie nie zrobia dla kasy baka mi powiedizla zrobie Panu zabieg w moim prywatnym gabinecie mowie ok" w piatek kazala mi przyjsc ale zapytalem sie ile to kosztuje ... powiedzila ze u mnie wyjdzie kolo 400zl to powiedzialem Spoko Dziekuje :) nie skorzystam pujde do kliniki a tam mi za free zamrozą ;) zdziwila sie ze to robia za darmo a jednak ... wiem bo juz raz bylem .. hhehe babka myslala ze dam jej 4stowki zarobić ale od poczatku czulem ze jej chodzi o kase a na to ze stosuje brodacid odparła odstawiamy natychmiast i w piatek zapraszam na zabieg ;/ lekaze sa żalosni ... pujde do jeszcze jednego dermatologa.. pewnie mi powie cos innego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanlny
witam mialem sina ta kurzajke smarowalem dalej brodacidem i co sie okazalo zeszla mi kurzaja tak mi sie wydaje oderwalem strupa powstalego z tego co pozostalo z sinej brodawki i teraz czekam az mi sie zagoi skora na palcach moze wkoncu sie pozbede ale witaminy sa biore zobaczymy co to bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi.
Miałam laserowe wypalanie 2 tygodnie temu - 24 kurzajki na pięcie! Mam pewne pytanko. Jak wygląda proces po? Bo mi się wydaje,że wszystko wygląda tak samo jak przed zabiegiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Didi.
Miałam laserowe wypalanie 2 tygodnie temu - 24 kurzajki na pięcie! Mam pewne pytanko. Jak wygląda proces po? Bo mi się wydaje,że wszystko wygląda tak samo jak przed zabiegiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialas laserowe usuwanie,wiec powinnas mieć takie dziurki po wypaleniu... Bo laser usuwa cale kurzajki wraz ze skorka. Ja mialam laserem kurzajki wypalane tydzien temu i juz mi sie ladnie goja i prawie sladu nie ma. Jedynie male dziurki,ale mowie,goja sie bardzo ladnie.Wiec dziwne jest to co u Ciebie... Masz dziurki po kurzajkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Didi.
Hm... Mam jakby malutkie dziurki,ale w białych plamach,jestem przekonana,że to nadal te kurzaje :/ Przedwczoraj zaczęłam nakładać na to Brodacid i teraz mi to białe coś urosło! A jak pisałam wcześniej, jest ich jakieś 24 na pięcie,niektóre połączone ze sobą,wygląda to beznadziejnie i paskudnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanly
co dziwne zaczalem brac witaminy stosowalem brodacid wypalilem na maxx az do miesa:P ze mialem rany i co sie okazuje znikaja :)):):) mam nadzieje ze juz znikna juz goi sie bardzo dobrze i nie ma znakow ze maja znow wrocic.. :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się jeszcze męczę :( już wygląda dość ładnie i zmniejszyła się, ale jak zaprzestaję kuracji to się rozrasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamonola
Słuchajcie, ja męczyłam się z tym świństwem parę lat, miałam ich od groma na palcach u stóp. Próbowałam Brodacid - mało nie umarłam z bólu a i tak nic nie pomógł. Później próbowałam metody ze skórką od cytryny - też nic, oprócz wielkiego bólu. Próbowałam też o tym zapomnieć - niektórzy mówią, że to pomaga :/ mi nie pomogło. Postanowiłam wybrać się więc do dermatologa na wymrażanie azotem i właśnie tam Pani powiedziała mi żebym spróbowała jeszcze Duofilm. Nie spodziewałam się takiego efektu, po paru dniach smarowania odpadły mi mniejsze, po dwóch tygodniach nie miałam już ani jednej!! Polecam z pełną świadomością!! Kosztuje 20-25zł i można go kupić bez recepty. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Didi.
Halo,może mi ktoś coś doradzić? Pisałam nieco wcześniej o moim przypadku. Porobiły mi się białe plamy, jakby martwa skóra albo coś... :/ Albo płaskie białe kurzajki i naokoło biała otoczka. O co chodzi?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi ja mialam 4 kurzajki na palcach jest 10 dni po zabiegu a wszystko super sie goi i nie ma ani sladu:) wiec jestem bardzo zadowolona:)Dlatego dziwie sie,ze robilas usuwanie laserem i nie usunely sie. Moze nie wypalil wszystkich? a duze mialas je?? gdzie robilas i ile placilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 1980
ja mam dużą brodawke przy paznokciu. stosuje Brodacid i troche sie złuszcza ale wczoraj chciałam ja usunąc(wyrwac) i pojawiła sie krew. Czy jesli jest zakrwawine czy ja moge stosowac Brodacid? Czy to nie zaszkodzi/ Poradźcie mi bo jestem juz załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Didi.
Stało się coś niespodziewanego! Te białe plamy zaczynają odklejać się! :) Ale się cieszę! Mam tego kilka,bo to skupiska i dość głębokie. Narazie jedno się naderwało i widać dziurę podspodem. Nie wiem, czy dalej mogę sama rwać, czy czekać aż samo odpanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Didi.
Stało się coś niespodziewanego! Te białe plamy zaczynają odklejać się! :) Ale się cieszę! Mam tego kilka,bo to skupiska i dość głębokie. Narazie jedno się naderwało i widać dziurę podspodem. Nie wiem, czy dalej mogę sama rwać, czy czekać aż samo odpanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duofilm
Polecam Duofilm jest super ale kuracja trwała dość długo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLEJEK PICHTOWY, smarowac 3 razy dziennie, po kilku dniach ciemnieje i odpada, juz to zreszta pisalam w osobnym temacie. dziala na 100% i to nie jest reklama bo konkretnej firmy nie polecam, byle byl czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shebel
Jedyny Skuteczny Sposob! Mialam kilka kurzajek na jednej dloni i to wcale nie male. To okropnie meczace i dosc krepujace zwlaszcza jesli ma sie ich kilka. Probowalam roznych sposobow od smarowania jakimis zelami,masciami pocierania w jakies dziwne miejsca jak mowia przesady po wymrazanie preparatem z apteki i u lekarza. To bylo najbardziej uciazliwe i bolace bo kiedy mi wymrazona nie czulam dloni a one wogole nie znikaly to byl dla mnie koszmar! Kiedys przypomniala mi sie mojej babci rada ktora jednak nigdy nie zastosowalam bo nie podchodzilam do tego powaznie. Az po dlugim zmaganiu sie zrobilam to i wierzcie mi nie mam ani jednej:)!!! Pamietacie mlecze rosnace latem w ogrodku? Wystarczy zerwac i z tej lodygi wyplywa czeto taki bialy plyn, bardzo wazne jest aby kurzajke lekko naciac w przeciwnym razie samo posmarowanie nic nie pomoze. Skora robi sie nieco ciemna na jakis czas ale to w niczym nie przeszkadza. Wystarczy posmarowac kilka razy i znikaja same!!WARTO BY MIEC SPOKOJ NA ZAWSZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruki
w moim przypadku żadne zielska nie pomogły ;/;/ ale pewnie znajdą się tacy którym pomogą... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaaaaa
tak czytam te wasze posty zrobila mi sie niedawno na palcu pierwsza w zyciu kurzajka chyba zarazilam sie od kumpeli :(( nigdy wczesniej nic takiego nie mialam, byla na poczatku bardzo mala, zrobilam ten ocet z cytryna i co sie stało: zrobila sie jakas ciemnobrazowa i plaska a gdy tylko sciagne ten opatrunek to jest naokolo jakby biala otoczka i jest taka jakby rozmieknieta;/. Jej rozmiar to jakis 1mm x 1.5mm cos takiego wiec chyba mala ? W koncu ten opatrunek strasznie zaczal mnie piec i przestalam to przykladac na jakies 2 dni i nie wiem co mam robic dalej to przykladac czy ona sama wogole odpadnie ?;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamonola
odpadnie odpanie, juz nic nie przykladaj, bo sobie skore popalisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichy086
A co powiecie na to?! Moze ktos zna jakis srodek doustny, jakies tabletki czy cos! ja mam pare kurzajek na twarzy tzn na brodzie i jedna na dole nosa, probowalem roznych srodkow typu brodacid itd zawierajacych jakis tam kwas, ostatnio nawet \\\"wartner\\\" podobno po 1 razie znikaja ale nic, nic nie pomaga tylko jest przy tym okropny bol bo sami pewnie wiecie jak wrazliwa jest skura na nosie(podczas kataru np) HelPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichy086
a gdzie mialas ta kurzajke? napewno nie na nosie, ja jakos niemoge wyobrazic sobie tego zabiegu przeprowadzonego na nosie, i jak z tym zyc pozniej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruki
ja miałam ich bardzo dużo, ale takie płaskie i malutkie, mało widoczne w kolorze skóry (na rękach, dokładnie na dłoniach) słyszalam że jak ktoś ma kurzajki na twarzy powinie iść do dermatologa przepisze mu takie tabletki hmm... nie pamiętam nazwy ale podobno bardzo drogie i nie zawsze pomagają... a nietórym pomaga jednoczesne przemywanie twarzy wodą z alg morskich (kupuje sie krysztalki np na allegro i choduej algi w domu w sloiku) i branie tych leków albo smarowanie jakąs maścia zaraz postaram się znaleść to forum na ktorym to było opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaaaaaaaaaa
dzieki za rade :) wlasnie odpadla mi ta kurzajka ale nie myslalam ze wogole odpadnie nie zapowiadalo sie na to. Byla brazowa az w koncu skora zrobila sie strasznie sucha no i jakos zrobil sie jakby strup czy cos i odszedl(musialam mu zdeka pomoc ale nic nie bolalo). Teraz mam spora dziurke ale najgorsze ze na jej koncu zostalo cos brazowego taka mala kropeczka moze to korzen;/;/ no ale skora powoli zarasta. Probujcie tego octu z cytryna naprawde zadziala tylko troche cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×