Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Moja siostra jest w ciąży. Wyszła za Australijczyka więc może zaszaleć z obcojęzycznymi imionami. Podoba się wam imie Tristan? ?? Mnie bardzo... Zresztą Brad Pitt grał Tristana w \"wichrach namiętności\" co prawda skończył tragicznie, ale sama postać była ciekawa ^^ Czy może Polskie Konrad?? Gustaw też mi się podoba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gepardet
dziewczyny Nadia , Hania , Lena , chłopiec Macik, Norbert , Krzysiek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gepardet
moi znajomi chca córce dac na imie Krysia , a jak bedzie syn to Cezary lub sebastian --- kurde nie podobaja mi si ete imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gepardet
moja znajoma chce córce dac na imie kRYSIA --- NIE NO MI SIE NIE PODOBA KRYSIA KRYCHA KRYSTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka ma 4 mies i ma na imie Emilia..podoba mi sie tez Amelia ale jakby nie bylo kazde imie jest ladne dla tak malej istotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypowa
Mi strasznie się podoba moje imię: Rachel (Rejczel). Musze przyznać, iż było to dosyć odważne posunięcie ze strony moich rodziców, ale ciesze sie, że mam to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej duzo jest tych imion..ale na pewno -->Marysia, Sabina, Wiktoria, Tomasz, Paweł, Robert, Marcin,Monika narazie tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Varda
Córka Aredhela, syn Anarion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REZEPICHA
RZEPICHA - rulezzzz ! Piekne, oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsfjkbeiughllghmklh
paulina, wiktoria dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viven
Xvenia Nadia Kingusia Vivienne Olivka Mallody Maddie Venia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina...
a co powiecie na imie Sabina??? bo wiele osób uważa że jest to stare i już nie modne imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza bladi***
Mi najbardziej podobaja sie imona dla dziewczynki: Maja,Gabrysia,Matylda A dla chlopca:Igor,Oskar,Nikodem Ale jak juz bede miala swoje to napewno bedzie Igor i Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIUNIAAAA
Moim zdaniem modne imiona to Nadia, Estas , Turukas, Edgaras, Myndogas, Aiwaras... takie nie typowe i własnie dobrze ponieważ jak sie zawoła dziecko to przynajmniej 5-ciu innych sie nie obejży! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qders
Hej ja niedługo urodzę córeczkę, mieliśmy duży problem z wyborem imienia jedyne imię jakie nam obydwojgu się podoba to Małgorzatka, ja mam tak na imię i nasza córeczka będzie w domu drugą tylko że mniejszą Małgorzatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktorcia socho
ja swoje dziecko nazwę :jeśli będzie chłopiec to marcel lub ignaś a jak dziewczynka to tatiana lub lilianna albo bianka co o tym myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu dawac imie
dziecku takie jak ma rodzic . nie wyobrazam sobie np. ja mam na imie Ania i moja córcia rowniez Ania . bez urazy ale to jest naprawde chore - mąż bedzie wołał Aniu ! to ciekawe ktorą bedzie mial na mysli . ja jak wymyslalam moim dzieciom imiona to za wszelka cene nie moglo takiego imienia byc w najblizszej rodzinie . Kiedys byla taka moda na powielanie imion - i widac ze to sie nie zmienilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrethe
Mojej córeczce dałam na imię Weronika Laura, ja miałam być Weroniką, ale rodzice postanowili jednak nazwać mnie Małgorzatą. Dlatego córka zostałą Weroniką. Szkoda że to teraz takie popularne imię, ale bardfzo nam zależało, żeby było własnie takie (no i mężowi się podobało jako jedno z nielicznych). Synek miał być Krystianem. Jeszcze mi się podobają: - dla dziewczynki: Anna, Marta, Maja, Julia, Natalia, Sara, Diana, Łucja, Helena, Lilia -dla chłopca: Bartłomiej (nie Bartosz!), Tomasz, Mateusz, Maksymilian, Eryk, Beniamin, A z zagranicznych: Petra, Jessica, Michelle oraz Jonathan, Nataniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrethe
Mojej córeczce dałam na imię Weronika Laura, ja miałam być Weroniką, ale rodzice postanowili jednak nazwać mnie Małgorzatą. Dlatego córka zostałą Weroniką. Szkoda że to teraz takie popularne imię, ale bardfzo nam zależało, żeby było własnie takie (no i mężowi się podobało jako jedno z nielicznych). Synek miał być Krystianem. Jeszcze mi się podobają: - dla dziewczynki: Anna, Marta, Maja, Julia, Natalia, Sara, Diana, Łucja, Helena, Lilia -dla chłopca: Bartłomiej (nie Bartosz!), Tomasz, Mateusz, Maksymilian, Eryk, Beniamin, A z zagranicznych: Petra, Jessica, Michelle oraz Jonathan, Nataniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrethe
Mojej córeczce dałam na imię Weronika Laura, ja miałam być Weroniką, ale rodzice postanowili jednak nazwać mnie Małgorzatą. Dlatego córka zostałą Weroniką. Szkoda że to teraz takie popularne imię, ale bardfzo nam zależało, żeby było własnie takie (no i mężowi się podobało jako jedno z nielicznych). Synek miał być Krystianem. Jeszcze mi się podobają: - dla dziewczynki: Anna, Marta, Maja, Julia, Natalia, Sara, Diana, Łucja, Helena, Lilia -dla chłopca: Bartłomiej (nie Bartosz!), Tomasz, Mateusz, Maksymilian, Eryk, Beniamin, A z zagranicznych: Petra, Jessica, Michelle oraz Jonathan, Nataniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrethe
Nie lubię imion: Katarzyna, Angelika, Franciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrethe
Nie lubię imion: Katarzyna, Angelika, Franciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrethe
Nie lubię imion: Katarzyna, Angelika, Franciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrethe
Nie lubię imion: Katarzyna, Angelika, Franciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margrethe
Nie lubię imion: Katarzyna, Angelika, Franciszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina858908
Ja za tydzień zostanę mamą. Miałam ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniego imienia dla swojej córeczki. Mieszkam za granicą ale za kilka lat zamierzam wrócić do Polski i mojego maleńkiego miasteczka. Podobały mi się imiona: Karina, Blanca, Cyntie, Emilly, Marika, Shanti, Ines, Anastazja i Liliana po głębszym namyśle wybrałam Diana jest piękne, uniwersalne, eleganckie, pasuje do małej dziewczynki i dorosłej kobiety, jest znane na całym swiecie i myśle, że takie właśnie imiona powinniśmy wybierać dla swoich pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arafatka
Hej.! Już za miesiąc będę rodzić. Spodziewam pierwszego się synka. Chyba będzie miał na imię Oskar. Myślałam też nad Dawidem i Igorem. Mam dwie córki;11-letnią OIge i 6-letnią Oliwkę. Chyba imię Oskar będzie najlepiej pasowało do rodzeństwa. Poza tym imię Liliana bardzo mi się podoba. Zgadzam się z Ewelina858908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×