Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość Roxana - Rexona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusiunia
A co sądzicie o imieniu Franio dla chłopczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunak
Franek to dopiero jest skrzywdzenie dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusiunia
Przecież te stare imiona są bardzo modne wolę franek niż denis no sorrry co to za imię jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunak
a według mnie Denis jest sto razy ładniejsze niż Franek...Franek to było dobre 80 lat temu :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może poprostu: Ania, Ola, Ewa albo Karolina? A dla chłopca Piotrek, Adam, Mateusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statuska
a moja koleżani\ka ma : Paulinke, Julcie i Olgunie co o tych imionkach sądzice ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moga byc ale sa b. popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statuska
Ale nadal nie wiem jakie imie wybrać dla mojego bobasa (jestem w 7 mies) poradźcie mi ! dla dziewczynki - dla chłopca - może Patryk a na drugie Artur ??? może Karolina a na drugie Anna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretkaa
moj ma Marcelek,dzewczynka bedzie Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dawaj ania
ja mam ania az rzygac sie chce tyle jest aneczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brian /
mam kolegę Briana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnienazwana
Wedlug mnie krzywde dziecku wyrzadzaja zarowno rodzice dzesik, nicol, brianow, jak i frankow, stasiow i bog wie kogo jeszcze. Danie dziecku imiona zarezerwowanego dla babc i dziadkow to taka sama glupota jak nazwanie dziecka dzesika jakby nie bylo normalnych wspolczesnych imion:O I jesli myslicie, ze dzesika to oryginalne imie, to sie grubo mylicie, dla mnie to synonim kiczu i glupich rodzicow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja juz swoje wiem statuska
Ok ! Koniec ! Jeśli będzie dziewczynka to na bank Natalia Anna lub Natalia Karolina. A chłopczyk Patryk Artut lub Patryk Miłosz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaferetka
ostatnio podoba mi sie Anna i Ewa. A dla chłopaka to Michał i Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie normalnanienazwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmia03c
MI się podobają imiona takie: dla dziewczynek: Ania, Kasia, Karolina, Amelka, Ewelina, Aneta. Marysia, Monika, Wiola, Kinga ... dla chłopaków podobają mi się: Daniel, Łulasz, Adrian, Kacper, Mateusz, Michał, Bartek, Marcin, ... NIe podobają mi się imiona : ,,Starodawne" Każdy ma inny gust:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmia03c
MI się podobają imiona takie: dla dziewczynek: Ania, Kasia, Karolina, Amelka, Ewelina, Aneta. Marysia, Monika, Wiola, Kinga ... dla chłopaków podobają mi się: Daniel, Łulasz, Adrian, Kacper, Mateusz, Michał, Bartek, Marcin, ... NIe podobają mi się imiona : ,,Starodawne" Każdy ma inny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiNu
mi sie wydaje że ładne jest imie : chłopca:Nikodem,paweł,oliwier, dziewczynki:nicole,kinga,widad,octavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
KiNu - pomijając to, czy mi się podobają Twoje propozycje czy nie (bo przecież nie muszą ;) ) dlaczego Nicola a nie Nikola i dlaczego Octavia a nie Oktawia ? Jeśli mieszkasz w Polsce to chyba trochę dziwne obdarzania dziecka imieniem z pisownią obcojęzyczną, tym bardziej że od dawna funkcjonują u nas polskie odpowiedniki ? Nie pytam przez złośliwość, tylko z ciekawości :) I co to za imię Widad ? Nie spotkałam się z nim jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyn
Gdy będę miała dzieci nazwę chłopca Maksymilian, a dziewczynkę Lilianna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa3
Moim ulubionym imieniem dziewczecym jest Weronika. Swojego imienai nie lubilam, kiedy byłam dzieckiem; jako nastolatka pokochalam je i zostało mi do tej pory; a na imię mam Anna. I chwała rodzicom moim :) Zrobnień co nie miara: Ania, anka, Anuśka, Aneczka, Andzia, Anunia i moej ulubione Anusia :) Imię ponadczasowe ( bo jest rożnica: imię oklepane a imię uniwersalne) i nie stwarzające problemów. Podobnych imion jest wiele, ale z takich pokroju Anny najbardziej cenię Kasię. Inne imiona- Asia, Basia, gosia itd. - śliczne, tylko to już nie to; ale i tak milion razy lepsze od Angeliki.Co ciekawe na drugie mam Amria (dość czeste połączenie)- też mi się nawet podoba, chociaz wolę Zosia:) ale Maria jest zdecydowanie ponadczasowe i ladne; chociaż zalicza sie do imion starodawnych. Dlatego tez cieszę się niezmiernie, że na pierwsze mam Anna. Z innych imion: imię Julia jest ąłdne w zależności od zdrobienia; Julka jest tak oblepane,że uszy więdną, ale Jula- wg mnie imię to nabiera zupełnie innego charakteru. Imię Ola- niezwyklle ciepłe i pięknie sie zdrabnia. Zuzia- figlarne,zalotne, urocze, swietne zdrobnienai (zuza szczegolnie ;p) słowem-tez śliczne. gabrysia- dla dziecka owszem, ładne, dla dorosłej pani Gabriela- piękne, ale dla młodej dziewczyny? gaba? Jak pies moich sąsiadów...chociaż i tak imię na plus. magda - ponadczasowe; moze trochę chłodne, ale powiedzieć magdusia i jest cieplutko. z charakterem, świetne. Marta- cieplejsze od Magdy, bardziej \"nieśmiałe\", wdzięczne, zdrobnienie Martusia fntastyczne; bardzo ładne imię. karolina- niegdyś nosili je wsyzscy, gł. srednio inteligente dziewczyny, ale tearz podoba mi sie; takie dostojne, ale zarazem z nutą szaleństwa; poważne i niepoważne w jednym; takie elastyczne, ładne. Bo paulina- kiedyś jedno z moch ulubionych- teraz koajzry mi sie z pustą umalowaną jak kobieta lekkich obayczajów gówniarą (przepraszam...:[ ) Imię Antonina- przepiękne, tylko problemowe- dla dorosłej pani nie ma za bardzo zdrobnienia (chociaż da mnei osobiscie Tosia moze być, bo Tosia jest CUDOWNE:d:d:d ). hania- baaardzo ladne i urocze:) ale dla mnie lepiej jest być tą Anką, bo jest bardzije neutralne i mniej straoświeckie ( ja nie mam żadnej manii nowoczesnosci, ale z dziećmi roznie bywa...;/). natalia i Amelia- w zdrobnienaich tak, bardoz aldne, ale pełne formy mniej... Wniosek: nie polecam imion Paulina i karolina, bo na zmiane podobają sie i nie; oraz imion amelka i natalka, bo bez zdrobnień nieciekawe. jeszcze imię Natasza: ostatnio mnie intryguje, bop jest ładne, tylko ze niestety niepolskie;( Aaaa i piękne imię: GRAŻYNA:D tyle klasy to chyab zadne imie nie ma! dooobzre mickiewicz wykominował;D tylko że dla małego dziecka zdrobnien nie ma:( i ktoś pytał o teresę: tez bardzo ładne imię. I już ostatnie: Dorota.. kiedyś wydawało mi sie za zimne, oschłe, odrażające; teraz wydaje mi sie magiczne, a nawet przyjazne i cieplutkie! Dorota- ślicznie! polecam:) O imionach chlopców juz nie będe sie rozpisywać... pwoeim tylko,ze Filip jest the best! A i tak prawda jest taka, że jezeli darzymy kogoś sypatią, to i jeog imię nam się podoba. Pozdrawiam i zycze udanych wyborów. Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooolllkkkaaaa
Dla dzieczynek: Magda, Zosia, Zuzia, Frania, Ela. Dla chlopców: Grzesio, Paweł, Michał, Konrad, Kacper. W zadnym wypadku: Oliwia, Jsutyna, Ewelina, beata, Agata, Aneta, Jadzia, Helena, Halina, Bożena, Ludmiła Ludwika itp., Karina, Patrycja, nikola, Angelika, Monika, Wioletta, Klaudia, Kamila, Vanessa, Jesica. Bugumił Bogusław itp., Kamil, Klaudiusz, Denis, Jarek, Darek, Radek, Waldek, Emil, Oliwier, Dawid, Patryk, Henryk, Pzremek, Adrian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel pszczyna piekny
1. Antoni 2. Felicja 3. Ludwik 4. Łucja 5. Franciszek 6. Agnieszka 7. Tomasz 8. Emilia 9. Augustyn 10.Rozalia 11.Teofil 12.Helena 13.Dionizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita...*piękne imie
Ja mam na imię JULITA i bardzo lubię swoje imię:) Znajomi mówią do mnie JULKA lub JULCIA, czasami JULECZKA. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susy
mi naj bardziej podoba sie imie --- Kalina i Marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaaaaaaaaa
Jooolllkkkaaaa-twoje propozycje imion dla dziewczyn to pasują dla starych kumoszek a nie małych dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2301
hmmm... wedlug mnie piekne są imiona Lucas i Lena... w żadnym wypadku nie Kasia, Basia, Krysia itp... w sumie imiona Wiktoria, Natalia, Judyta, Emilia też są śliczne:) dla chłopaków jeszcze Dawid i Filip... odpadają imiona takie jak Regina, Maria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna
Moj synek to Szymon i mi sie to imie bardzo podoba ma dużo zdrobnień a to ważne było jak dla mnie córka będzie Nela-chyba bo już się zaczynam wachać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam troche NEL i niesa zabardzo dobre osoby? ale twoj wybor! to i tak tylko twoje zdanie sie liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×