Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość to nie ja bylam Ewa
nie tym tonem prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarna
no Wiktoria i Weronika to aż mnie mdli u nas jak tak dalej wszyscy beda dawac te imiona to potem jak ktos bedzie wolal swoje dziecko tym imieniem to obruci sie piecioro dzieci ładne imię jest Julita Judyta Jowita Emila Amelia Arleta Irmina a moja bedzie Nela bo te inne to juz mam u znajomych i u rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis usłyszałam Stiwen buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fridda
jak Frida Kahlo albo ta wyciągarka smarków dla małych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka25
Dla dziewczynki: KORNELIA Dla chłopca: WIKTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły28
mi sie bardzo podoba claudia a dla boy albert. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuuula
mi się najbardziej podobają : dla dziewczynki: Julia, Lena, Miriam, Nikola, Maja dla chłopców: Olgiert, Igor, Marcel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statuska
no hej mam kilka propozycji : 1.Artur 1. Sylwia 2. Patryk 2. Patrycja 3. Miłosz 3. Karolina 4. Szymon 4. Amelia 5. Dawid 5. Emilia 6. Dominik 6. Anna 7. Adam 7. Blanka 8. Filip 8. Edyta odpowiadajcie :) za tydzień mam termin i chyba chłopczyk ;) Mam tez dziewczynke 3 - letnią Monike. Prosze was podawajcie inne fajne imionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLLLOP
Ja mam synka Kacpra , a za 3 miesiące mam mieć córę i nazwiemy ją MAJA ale podoba mi się LUIZA, OLGA,MARIKA a dla chłopca FILIP,ERYK,NORBERT,SEBASTIAN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natręt
Ja mam na imię Gwidon, i podoba mi się moję imię. Nikt nie ma zastrzeżeń do niego, jest oryginalne, ciekawe i inne ;]. Moja siostra ma za to na imię Sonia. Jakieś uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darni
mojej mamie bardzo podoba się imię Gwidon...chciała mi tak na imię jakbym była chłopcem...ale taciue się nie podobało i stwierdzili że jednak zostałabym Radkiem....chyba bym ich zabiła jakby mi dali to Gwidon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnasniezka
Co myślicie o imieniu MARTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnasniezka
Dla dziewczynki; Julia(może modne, ale piękne) Amelia Aniela (Nie Angelika, czy Angela bo to z angielszczone imiona naszej polskiej Anieli ) Dla chłopca: Aleksander Julian (Julek:)) Adam Co jednak myślicie o imieniu Marta? PS: Bądźmy dumni, że jesteśmy Polakami, i używajmy naszych polskich imion. Dlaczego my mamy się czuć głupio jak za granicą wypowiemy polskie imię czasem trudne do wypowiedzenia. Niech inni powinni się czuć głupio, że dla nas brzmi dziwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka: Amelia, Wiola (nie Wioletta!), Lena, Laura, Lilianna, Aleksandra chłopiec: Maksymilian, Michał, Eryk, Igor, Aleksander Marta jest nawet ok :) ale nie nazwałabym tak córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnasniezka
znaczy ze dla nas dziwnie imię cudzoziemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnasniezka
bo ja mam na imię Marta i nie lubię swojego imienia. Wolałabym nazywać się Julia albo Amelia. Marta nie jest obciachowe, jest w porządku, ale mnie nie zachwyca;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewnasniezka
Już wolałabym być Zuzanną niż Martą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka...........
Witam, jeszcze nie pisałam na tym forum, ale potrzebuję pomocy. Jestem w ciąży na początku stycznia urodzi się moje drugie dziecko. Mam już syna Damianka. Teraz mam problemik z wyborem imienia gdyby miał się urodzić chłopczyk. Nie wiem jak u kogo, ale u mnie w rodzinie jest tak że nie nadaje sie takiego imienia jakie już jest ( w najbliższej rodzinie). No więc do dziewczynki wybrałam Nicola a dla chłopca nie mam pomysłu... Bo tak są już imiona: Dawid, Daniel, Kamil, Karol, Tomek, Michał, Bartosz, Wojtek, Marcin... Imię Kuba mi się podoba tak sobie, bo miałam kolegę z tym imieniem którego wołali kupa... Nie chce dać imienia które nosili nasi dziadkowie np: Franciszek, Jan... itp. BŁAGAM POMÓŻCIE!!! Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaaaaaaaaaaaaaa
mi się podoba imię Igor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrtf
jan sylwia kasia piotr magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgrtf
pola zosiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameluS
POmożcie wymyslec mi jakies baaaaardzo nietypowe imie na biermzowanie . Ja w ogole mam na imie Amleia straszie podoba mi sie sie moje imie :) he^ a moze jakies stronki macie z imionami swietymi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuśśka
Jeśli chodzi o imie dla dziewczynki to: Pola, Lena, Iga i Hania :) a dla chlopca: Igor i Bartek :) I to by bylo na tyle:) Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska10106
witam dziewczynka:wiktoria,oliwia,lena,edyta,roxy,gosia,sandra chłopiec:bartek,igor,daniel,staś,grześ,kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taska10106
do amelus. mysle ze te imiona sa nie typowe:Roxy,Nicole,Angelika,Charlotte,Mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel23
Moim zdaniem: Jaś, Julita, Amelka. Męża zdaniem: Filip, Bazyli, Oliwka, Amelka. A Waszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×