Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość prostota zawsze najlepsza
Najbardziej podobaj a mi się proste imiona, które mozna ładnie zdrabniać, a jednocześnie sa miłe dla ucha w powłnym brzemieniu. Znam chlopca, który ma na imię Denis - nie może się doczekać, kiedy będzie mógł to imię zmienić: koledzy mówią do niego...PENIS. Jego brat ma na imię Kevin, a siostra chyba Angelina. ZGROZA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota zawsze najlepsza
Najbardziej podobaj a mi się proste imiona, które mozna ładnie zdrabniać, a jednocześnie sa miłe dla ucha w powłnym brzemieniu. Znam chlopca, który ma na imię Denis - nie może się doczekać, kiedy będzie mógł to imię zmienić: koledzy mówią do niego...PENIS. Jego brat ma na imię Kevin, a siostra chyba Angelina. ZGROZA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanamama
Dla chłopca może Kaj lub Szymuś Dla dziewczynki Amelka lub Lenka Najważniejsze, żeby imię pasowało do nazwiska - no bo wyobrażacie sobie na przykład: Vanessa Kowalska, albo Kevin Wróbel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_wa
A my chłopca już mamy "wymyślonego" - będzie Adaś, natomiast co do dziewczynki jakoś nie możemy się zgodzić -ja bym chciała Igę, Ulę, Darię ewentualnie Milenke, ale tatuś mówi że przekombinowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotta83
Mieszkamy z mężęm w Anglii, ale sercem jesteśmy w Polsce.. wybor imienia dla dziecka nie jest sprawa łatwą.. na kazde imie ktore probowalismy zaproponowac rodzinie (ich opinie nie jest najwazniejsza, ale zalezy nam na jakims rodzaju akceptacji) odpowiadali z niesmakiem.. typu imie dla chlopca Dylan, smiali sie ze to tak samo jak Dywan, pozniej Harold - w skrucie Harry - kojarzy im sie z flegmą, nastepne bylo Samuel czyli w skrócie Sam - to tez było żle, bo czemu Sam, a moze z kimś a nie sam sie smiali... ciezki orzech do zgryzienia.,.. Imiona dla chlopcow ktore pisze sie tak samo w Polsce jak i tutaj to Robert, Sebastian, Adam - ale zadne z nich nie jest w moim guście.. Jak juz czytalam z Waszych opinii co niektorym podoba sie imie Martin - moja mama szalałaby za Marcinem, od lat podoba jej sie to imie i kazda z nas (3siostry mialy być Marcinami) myślę że aż takiej różnicy w tym imieniu nie ma, Marcin czy Martin - nie ma problemu z akceptacją tu w Anglii czy w Polsce.. Z koleji po przeczytaniu całego tego działu sobie pomyślałam dlaczego mam sie zamartwiać że dziecko nie bedzie miało polsko-brzmiącego imienia skoro w samej Polsce jest mnóstwo Jessica, NIcoli, Kevinów czy Alexandrów.. Imię dla dziewczynki już sprawdziłam, Liliana, Nina - da sie zaakceptować. Ja słyszałam nieraz że mam dziwne imię Albo ze ładne - to rzecz gustu, Nie wiem co myślicie o Dorocie- zawsze mówiono na mnie Dotti (zwłaszcza moja mama), albo Dorotek-psotek.. siostry to Mariola i Ewelinka.. tez nieżle.. Sama już nie wiem co o tym myśleć, ale chce żeby rodzina zaakceptowała i była dumna że dziecko nosi polskie imię bo z Polski sa rodzice czyli ja i mąż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedffff
Anka.. Ja uważam że egzotyczne imiona są super-przynajmniej dziecko sie czyms wyróznia. a jak dorośnie to w głupocie najbardziej sie wyróżnia. Może nawet po drzewach skakać, bo to egzotycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa D
Według mnie wybranie imienia pozostaje głównie w zakresie rodziców. Imiona tj. Nicola czy Zoja to juz tylko kwestia gusty . Juz nie długo bede miała małego bobasa i jak bedzie dziewczynka to nadam jej imie Nicola bo jest bardzo nie spotykanym iminiem i ma fajne zdrobnienie "nika" "nikusia". Nie toleruje czegos takie jak "bo to imie jest blee" czy cos w tym stylu. Najmodniejszym imieniem jakie sie pokazuje do dziewczynki to Zofia a dla chłopaca Mikołaj, ale to tylko twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
Ja mam na imię Iga i nie wyobrażam sobie innego imienia dla siebie.Jest proste i oryginalne. Jak będę kiedys miała dziewczynkę to dam jej na imię Maja, a synkowi Marcel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjenka123456789
Sory ale imię Zoja...>??? lol to dopiero okaleczenie dziecka już bym wolała dać Oliwia albo Nikola.......??? Zoje co to przyprawa jakas jest czy co... No do do modnych Imion to napewno: *** Vivienne *** Rous *** Olivier *** Fabienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKatarina
najlepsze to są te osoby co zjadą wszystkie imiona,kasie,asie-bo pospolite,pozniej jessici,denisy-bo zagraniczne,a na koncu wyskakuje,ze najpiekniejsze imiona to fabian i matylda...wg mnie te imiona są okropne,ale skoro ktoś chce tak nazwać dziecko to nie będę go wyzywać od głupka czy tandeciarza,bo co mnie obchodzi,ze w klasie 6 Julek jest jak imie ładne.Już lepiej Julka zostawić niż wymyślać coraz to śmieszniejsze i glupsze imiona.Ja jeszcze nie mam i nie planuje dzieci,ale już powoli myslę jakie imiona wybrać dla dziewczynki podoba mi się : Oliwia(mówią,że Oliwek jest pęłno a np. ja znam tylko jedną), Amelia dla chłopca mam jedną propozycję Dawid Mam jeszcze jedną taką uwagę...nie silmy się na oryginalność bo już tyle osób chce być oryginalnymi,że przestają nimi być.nie unikniemy tego,ze nasze dziecko spotka się w końcu z innymi osobami o tym samym imieniu,(chyba ze naprawde bedzie nosic jakies idiotyczne imie)Nas Kasiek było chyba 5 w klasie i jakoś żyjemy bez przerazajacych wspomnien,ze czasem po nazwisku trzeba bylo sie wolac.wspominam podstwowke wrecz przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkax90
Najpiekniejsze imie dl dziewczynki to;NATALIA,OLGA VANESSA:) Moim zdaniem:) A dla chlopczyka;BARTOSZ,ADRIAN,KAMIL*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpa
Ja dałam swojej córci Julia (ponieważ nie znam w okolicy żadnej). Teraz myślę o następnym imieniu, a że nie wiem jeszcze co będzie, więc zastanawiam się nad imionami dla chłopca i dziewczynki. Oczywiście odpadają jakieś Fabienn czy jak to się pisze, oraz inne Jessiki. Podobają mi się dla dziewczynki : Adriana, Iza, Justyna, Jadwiga, a dla chłopca : Bartek (ale tak nie dam, bo mój mąż tak ma), Jacek, Wiktor, Olaf, Krystian, Maciej, Filip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mój synciu ma 9 miesiecy ma na imie Hubert plamuje dzidziusia za ok 3 lata jak będzie chłopczyk bedzie Mikołaj jak dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaa18
A mi się podoba kamil bartłomiej fabian a dla dziewczynki karolinka julia lenka. Sama mam na imie Milena i podoba mi sie, że bardzo rzadko znajduję kogoś o tym samym imieniu bo kasia czy anka sa tak oklepane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość las deszczowy
Kaj- co to ma byc? Nadia-blehhh Hubert-nigdy bym tak dziecka nie skrzywdziła Zoja- porażka Julia- w życiu, teraz co druga to Julia Wiktoria- tak jak z Julką Cezary- okropne:( Czarek- co drugi pies tak się nazywa Oliwia- ma brzydkie zdrobnienie- Oliwka :( Jakub- Kuba, czyli wiadomo że w klasie zawsze będzie Kupą (Kupa):P Nikola- po prostu tragedia Mikołaj- kojarzy mi się z siwym starcem Ludzie pomyślcie zanim dacie dziecku imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość las deszczowy
Kaj- co to ma byc? Nadia-blehhh Hubert-nigdy bym tak dziecka nie skrzywdziła Zoja- porażka Julia- w życiu, teraz co druga to Julia Wiktoria- tak jak z Julką Cezary- okropne:( Czarek- co drugi pies tak się nazywa Oliwia- ma brzydkie zdrobnienie- Oliwka :( Jakub- Kuba, czyli wiadomo że w klasie zawsze będzie Kupą (Kupa):P Nikola- po prostu tragedia Mikołaj- kojarzy mi się z siwym starcem Ludzie pomyślcie zanim dacie dziecku imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość las deszczowy
Kaj- co to ma byc? Nadia-blehhh Hubert-nigdy bym tak dziecka nie skrzywdziła Zoja- porażka Julia- w życiu, teraz co druga to Julia Wiktoria- tak jak z Julką Cezary- okropne:( Czarek- co drugi pies tak się nazywa Oliwia- ma brzydkie zdrobnienie- Oliwka :( Jakub- Kuba, czyli wiadomo że w klasie zawsze będzie Kupą (Kupa):P Nikola- po prostu tragedia Mikołaj- kojarzy mi się z siwym starcem Ludzie pomyślcie zanim dacie dziecku imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak ty masz na imię? po pierwsze oliwia to całkiem inne imie niż oliwka? po drugie nie potrzebujemy tu twoich beznadziejnych komętarzy i obraźliwych uwag, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kk
mam synka Kamila i jestem w 6 miesiącu ciąży i podoba nam się Marcel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne zeby...
dziecko urodzilo sie zdrowe no i oczywiscie piekne:D... ale wiadomo ze kazdy z nas chce by mialo niepowtarzalne imie...lub po prostu takie zeby mu sie w przyszlosci podobalo... takze nie badzmy samolubni bo nastala era imion nowych popularnych zapozyczonych z innych panstw...wiec niech to bedzie lepiej oklepany lukasz,piotrek,marek,darek nizeli stefan,franciszek czy zdzichu:D potem dziecko bedzie mialo z tego powodu kompleksy albo beda mu ublizali w szkole...tak sadze...ale to jest moje osobiste zdanie ktorego nikomu nie narzucam...jesli chcemy dac stare imie to moze jako drugie...ale pierwsze niech bedzie przemyslane bo bedzie towarzyszylo naszym dzieciom do konca zycia...! to wazne... ps. ja stawiam nie na starocie, nie na zagraniczne, nie na baaardzo popularne ale takie posrednie:D co myslicie o: dla chlopca: Dominik (Domiś:), Dominiczek:) ) Fabian (Fabianek:), Fabi:) ) Armin (Arminek:) ) dla dziewczynki: Sandra (Sandrita:), Sandruś:) ) Eryka (Eri:) ) Ariadna (hmmm Aria:)...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! rodzę w kwietniu, niby dziewczynkę, więc imię dla córci mam, ale jeśli urodzi się chłopiec, to katastrofa! mężowi każde imie z kimś się kojarzy! Córka będzie liliana helena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kk
zdrowie dziecka jest najważniejsze ,ale imie bedzie miało na całe życie ,tylko tatuś niechce zgodzić się na Mrcelka , co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×