Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Julian? Dawno nie słyszałam o tym imienu, jednak wpadło mi w ucho ;) mi też się podoba. :) Chociaż od dawna podoba mi się Artur. Brzmi tak.. moim zdaniem niepowtarzalnie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
Julian i Lidia mało spotykane bo to brzydkie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o imieniu Laura? Strasznie mi sie spodobało - a jakie sliczne zdrobnienie - Laurka:)) Dla chłopca juz od dawna mamy wybrane imię : Tymon (zdr.Tymek) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluśśśśśśśśśśka
moim zdaniem dla dziewczynki : -Nadia -Nikola -Lena -Liwia -Laura -Maura -Sara dla chłopczyka to : -Jakub -Mateusz Ja jestem w ciąży w 9 miesiący i termin mam na 30 lipca i bardzo bym prosiła o pomc w wyborze imiona.Prosze o rady jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayday666
Oluśśśśśśśka Sara jest ślicznie a dla chłopca Mateusz. Ja też mam teraz termindla chłopca mam Sebastian a dla dziewczynki Zuzia. Po wspólnych pertraktacjach z mężem który zawsze jest na nie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikita.
Hej.! Ja mam na imię Olga, w dzieciństwie to imię strasznie mi się nie podobało i nie lubiłam jak ktoś woła na mnie "Olga". Dlatego mówiono na mnie po prostu Ola lub Oleczka. Teraz uważam, że źle robiłam. Olga to rzadko spotykane imię, bo znam zaledwie dwie osoby o tym imieniu. Lecz teraz bardzo mi się podoba. I nigdy nie mieniła bym je na żadne inne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia.123
Do -----. Jak tobie nie podoba się te imiona, (Julian) to nie musisz w ogóle tu pisać. MOże twoje imię jest brzydkie.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------
Jakaś tam Edzia!!!Nie można się powstrzymac babo i musiałam wyrazic opinię na ten temat ,nie krzywdz dzieci ,bo to kara dając takie imie...Współczuję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgfrdes
Marta Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygtfrd
Rita hahah? to imię psiny mojej ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwwqaw
a mi sie podoba imie Milenka i Marika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka.
Ehh... :) Sama nie wiem jakie imię dać bobasowi, który już za pare dni przyjdzie n a świat. Może Jaś.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia87
dla chlopca- ernest, eryk, kornel, olaf i wiktor a dla dziewojki- wiktoria, sandra, maja i zuzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronnica25
ula, Rita, huber, Julian, Kevin, Artur, Zosia--- nie krzywdzcie dzieci tymi imionami ;) a Tymek to zdrobnienie od tymoteusza, w ramach scislosci.. mi osobiscie podobaja sie imiona: patrycja, karina, zuzia, julcia a dla chlopca: mateusz, pawel, olaf i staś lub jaś ;) pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamuski ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
a ja już niedługo będę miałą Szymona a za 2 lata planujemy Maję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syna ma na imię
eryk a nie lubie imona mateusz-okropne, i julka , mój mały synek ma wszystkie kuzynki julki -katastrofa poza tym moje typy to-fabian, marcel, sara , olivia, oskarek, cyryl, olaf, a ze starych franek i antoś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja szwagierka chce dać na
imię emilia, lub dorotka a siostra dawidek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka.
Ojoj.. Eryk? ludzie! nie krzywdzcie dzieci.! Nie można wybrać normalnego imienia? W tym nie chodzi o to, że rodzicom podobają się imiona a o to, jak dziecko bedzie się z nim czuło! Imiona w miarę ładne, pogodne i nie za bardzo "wymyślne" - Artur, Kacper, Julia, Agata, Szymon, Amelia, Anna, Patryk, Paulina itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśśś
Moje imię jest pospolite, więc jeśli będę miała kiedyś córkę, nazwę ją oryginalnie :) Moje faworyty to - Jaśmina i Laura, śliczne i strasznie mi się podobają. Inne to - Lilianna(zdrobniale Lili :D), Noemi, Anastazja lub Nastazja(zdrobniale Nastka), Lena, Nela, Iga, Paulina. Podobają mi się też imiona - Nikoletta(niby Nikola ale jednak nie...), Julietta, Iewtta. Ale te są już za bardzo wymyślne. Dla chłopca(raczej nie oryginalnie ;)) - Rafał, Filip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala
Dla Dziewczynki - Magdalena Aleksandra Dla Chłopca - Michał Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula668
Chcemy z mężem nazwać naszego synka Nikodem. Gdy powiedzieliśmy o tym rodzince jedna z cioć ostudziła nieco nasz zapał twierdząc że dzieci w szkole będą się z niego śmiały. Czy w dobie Tymoteuszów, Olivierów, Ignacych czy Tobiaszów (bo to wg mnie dosyć wymyślne imiona - nie twierdzę że nie ładne) Nikodem może byc powodem złośliwych docinek innych dzieciaków? Proszę o szczere wypowiedzi. Imię to wizytówka na całe życie - pewnie dlatego mam taką "przeżywkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popularne imiona - Warszawa 2009: chłopcy: 1 Jakub 107 2 Mateusz 61 3 Jan 60 4 Bartek 56 5 Antoni 55 6 Michał 50 7 Filip 48 8 Franciszek 47 9 Kacper 47 10 Szymon 45 dziewczynki: 1 Maja 89 2 Zuzanna 72 3 Julia 68 4 Natalia 60 5 Aleksandra 57 6 Zofia 55 7 Oliwia 54 8 Amelia 48 9 Wiktoria 46 10 Alicja 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka 82 loooo
a ja chę dać na imię córce Latiha albo Leila.... komuś się podobają ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H0neey
A moja mama jest teraz w ciązy ; ))) Jejciuu, jak ja bym chciała taką malutką Amelkę, albo Kubusia. Wiem, wiem Jakub, duużo ich jest, ale mi się podoba, i to bardzo. A co do Amelki, to tak słodko brzmi i jest oryginalne ; )))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dałabym synkowi Gabriel-znajoma na swojego mówi Gabryś,tak jakoś mi się spodobało,albo Dorian-Dorianek. A córce-Blanka i tylko te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
misię podoba bardzo Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
misię podoba bardzo Wiktoria (Wiki , Wikusia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGu
Ja mam Dominike, Monisie i teraz jestem w ciąży. Będzie chłopiec ;) Zastanawiam się nad Igorkiem, Ignasiem, Kamilem i Antosiem.. wiem, że sporo wariantów, Ale mi się wszystkie bardzo podobają! Aa może jeszcze Jaś.?? Sama nie wiem co mam zrobić a za pare tygodni na świat przyjdzie już maleństwo.!!! Pomóżcie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
z tych trzech imion ,to ja bym wybrala Igora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×