Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość puma28
Chłopiec - Bartosz Dziewczynka - Weronika lub Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia925
Dla dziewczynki NATALKA moja niunia tak ma na imię i jest najsłodzym, najśliczniejszym i najukochańszym dzieciątkiem na świecie. Ma dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annpa
Znam dziewczynę co ma na imię Sulika-jeśli mowa o rzadkich imionach, a słyszałam również historię jak jednej mamie spodobało si ę imię z grobu cyganki! - Aneza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedfgggg
Kleopatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badehjkkkk
Kleopatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj joj joj jo
ja miałam się nazywać Kunekunda :o bądź Kinga. Na szczęście mój tato nie zgodził się (to drugie imie nawet mogłoby być, ale pierwsze to PORAŻKA) i zostałam Małgorzatą. W ogólniaku w klasie były 3 Gośki i wcale mi to nie przeszkadzało, że mam pospolite i oklepane jak na tamte czasy imię. W porównaniu do Kunekundy każde oklepanie imię było lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nooooooooooooooo
Kunegunda:) dobrze, że tata się nie zgodził:D Marcelek ładnie, nie widzę problemu, niech mąż nie marudzi:D mój za to nie chce imion typu: Fabian, Oktawia itp... nie są to ani Ryśki, Zdziśki, Stachy:D...(bez obrazy, ale nie widzę mojego maleństwa z takim imieniem:] może kiedyś było inaczej, chociażby 2-3 pokolenia temu)... nie są też to Samanty, Vanessy, Jessici, Johny i Xaviery, bo wychodzę z założenia, że jesteśmy w Polsce i dziecko będzie nosiło polskie imię, nawet tak zagraniczne do nazwiska nie pasuje:D...a mój mąż idzie w zaparte... a ja nie dam Kasia,Asia,Basia (chociaż ładne to za dużo takich mam w rodzinie, znajomych, szkołach:D)... tyle...i po co się spierać? to rzecz gustu aczkolwiek będę walczyła o moje imiona:D Ps. a co sądzicie o imionach staaaaarych jak świat, ale ludzie uważają je za dziwaczne? Ariadna Aurora itp... mnie się podobają:D...mężowi znów nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna kk
Ariada ,aurora podobać Mi się podobają ale osobiście niedała bym to jest kwestia gustu ,dla dziewczynki :NIKOLA ,MAJKA, JULIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfhf
Dżesika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julusiaaa17
mi się bardzo podoba dla dziewczynki Bernarda (zdrobniale Benia) dla chłopca Leon (zdrobniale Leoś ), lub Antoni (zdrobniale Antoś) imiona rzadko spotykane, ale bardzo ładne (dla mnie) pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domiś.
"kaj- co to ma byc? Nadia-blehhh Hubert-nigdy bym tak dziecka nie skrzywdziła Zoja- porażka Julia- w życiu, teraz co druga to Julia Wiktoria- tak jak z Julką Cezary- okropne Czarek- co drugi pies tak się nazywa Oliwia- ma brzydkie zdrobnienie- Oliwka Jakub- Kuba, czyli wiadomo że w klasie zawsze będzie Kupą (Kupa) Nikola- po prostu tragedia Mikołaj- kojarzy mi się z siwym starcem Ludzie pomyślcie zanim dacie dziecku imię!" Uważam kilka z tych imion za nieładne, ale uważam, że to, w jaki sposób Ty o nich mówisz jest mało kulturalny. Nie lepiej było napisać: "Imię Nadia mi się nie szczególnie mi się podoba. Wolę imiona takie i takie."? A co do tekstów typu 'Nie skrzywidziłabym tak dziecka": Każdemu rodzicowi możepodobać się inne imię. Hubert akurat mi do gustu nie przypadł, ale nie uważam, żeby dziecko było takim imieniem skrzywdzone. Rodzice krzywdzą dziecko, gdy wybierają imię, które śmiesznie brzmi z nazwiskiem np. Maja Pszczółka albo które jest tak oryginalne, że aż trudno je wymówić, bo kiedy takie dziecko pójdzie do szkoły, to nie będzie mu łatwo, bo małe dzieci atakują każdego, kto nie jest Anią, Kasią, Bartkiem czy Karolem. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba Monika Natalia dla dziewczynki dla chłopca Łukasz Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domiś.
"kaj- co to ma byc? Nadia-blehhh Hubert-nigdy bym tak dziecka nie skrzywdziła Zoja- porażka Julia- w życiu, teraz co druga to Julia Wiktoria- tak jak z Julką Cezary- okropne Czarek- co drugi pies tak się nazywa Oliwia- ma brzydkie zdrobnienie- Oliwka Jakub- Kuba, czyli wiadomo że w klasie zawsze będzie Kupą (Kupa) Nikola- po prostu tragedia Mikołaj- kojarzy mi się z siwym starcem Ludzie pomyślcie zanim dacie dziecku imię!" Uważam kilka z tych imion za nieładne, ale uważam, że to, w jaki sposób Ty o nich mówisz jest mało kulturalny. Nie lepiej było napisać: "Imię Nadia mi się nie szczególnie mi się podoba. Wolę imiona takie i takie."? A co do tekstów typu 'Nie skrzywidziłabym tak dziecka": Każdemu rodzicowi możepodobać się inne imię. Hubert akurat mi do gustu nie przypadł, ale nie uważam, żeby dziecko było takim imieniem skrzywdzone. Rodzice krzywdzą dziecko, gdy wybierają imię, które śmiesznie brzmi z nazwiskiem np. Maja Pszczółka albo które jest tak oryginalne, że aż trudno je wymówić, bo kiedy takie dziecko pójdzie do szkoły, to nie będzie mu łatwo, bo małe dzieci atakują każdego, kto nie jest Anią, Kasią, Bartkiem czy Karolem. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domiś.
"kaj- co to ma byc? Nadia-blehhh Hubert-nigdy bym tak dziecka nie skrzywdziła Zoja- porażka Julia- w życiu, teraz co druga to Julia Wiktoria- tak jak z Julką Cezary- okropne Czarek- co drugi pies tak się nazywa Oliwia- ma brzydkie zdrobnienie- Oliwka Jakub- Kuba, czyli wiadomo że w klasie zawsze będzie Kupą (Kupa) Nikola- po prostu tragedia Mikołaj- kojarzy mi się z siwym starcem Ludzie pomyślcie zanim dacie dziecku imię!" Uważam kilka z tych imion za nieładne, ale uważam, że to, w jaki sposób Ty o nich mówisz jest mało kulturalny. Nie lepiej było napisać: "Imię Nadia mi się nie szczególnie mi się podoba. Wolę imiona takie i takie."? A co do tekstów typu 'Nie skrzywidziłabym tak dziecka": Każdemu rodzicowi możepodobać się inne imię. Hubert akurat mi do gustu nie przypadł, ale nie uważam, żeby dziecko było takim imieniem skrzywdzone. Rodzice krzywdzą dziecko, gdy wybierają imię, które śmiesznie brzmi z nazwiskiem np. Maja Pszczółka albo które jest tak oryginalne, że aż trudno je wymówić, bo kiedy takie dziecko pójdzie do szkoły, to nie będzie mu łatwo, bo małe dzieci atakują każdego, kto nie jest Anią, Kasią, Bartkiem czy Karolem. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Ja mam na imię Roxana i jest to bardzo rzadkie imię,bo nikt w całej szkole takiego nie ma tylko ja jedyna. Kiedyś mi to bardzo przeszkadzało jak byłam młodsza,bo wszyscy mieli takie normalne imiona, a mi się wydawało,że moje jest jakieś dziwne:D Ale teraz kiedy jestem już starsza to zmieniła zdanie i uważam,że moje imię jest śliczne. Bo się wyróżniam itp. :D:D Nigdy natomiast swojemu dziecku nie dałabym na imię: Ania, Kasia, Paulina,Magda, ponieważ moim zdaniem są to zbyt pospolite imiona. A dla chłopca to kompletnie nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Ja mam na imię Roxana i jest to bardzo rzadkie imię,bo nikt w całej szkole takiego nie ma tylko ja jedyna. Kiedyś mi to bardzo przeszkadzało jak byłam młodsza,bo wszyscy mieli takie normalne imiona, a mi się wydawało,że moje jest jakieś dziwne:D Ale teraz kiedy jestem już starsza to zmieniła zdanie i uważam,że moje imię jest śliczne. Bo się wyróżniam itp. :D:D Nigdy natomiast swojemu dziecku nie dałabym na imię: Ania, Kasia, Paulina,Magda, ponieważ moim zdaniem są to zbyt pospolite imiona. A dla chłopca to kompletnie nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 24
Jestem w 2gim miesiącu ciąży i już sie zastanawiam jakie imię dać bobasowi...Dla dziewczynki Nikola albo Martyna a dla chłopaka Krystian a mężowi sie podoba Dawid...ale do końca pewnie sie mi jeszcze ze sto razy odmieni mam nadzieje tylko ,że nie nazwe małej Rozalia a małego Zygmunt hehe:P:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 24
Jestem w 2gim miesiącu ciąży i już sie zastanawiam jakie imię dać bobasowi...Dla dziewczynki Nikola albo Martyna a dla chłopaka Krystian a mężowi sie podoba Dawid...ale do końca pewnie sie mi jeszcze ze sto razy odmieni mam nadzieje tylko ,że nie nazwe małej Rozalia a małego Zygmunt hehe:P:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no popatrz rozne sa gusta
ja np wole Rozalie i Zygmunta od Nikoli i Dawida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 24
Tak naprawde to ciężka sprawa...masz racje różne są gusta ..widzisz nie podobają ci sie Nikola i Dawid ale do Martyny i Krystiana nic nie sapłaś?eś!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 24
Zresztą jestem ciekawa jak masz na imie..bo ja podobno bardzo pospolite i nie melodyjne jak niektórzy tu twierdzą ale jak nic podoba sie mi to imie mam 24lata a móią mi wszyscy od zawsze Madzioa lub Lenka i wiem ,że jak bede miała 64lata to dalej bede Madzią i dalej bedę sie czuć przez to zdrobnienie bardzo młoda!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 24
Zresztą jestem ciekawa jak masz na imie..bo ja podobno bardzo pospolite i nie melodyjne jak niektórzy tu twierdzą ale jak nic podoba sie mi to imie mam 24lata a mówią mi wszyscy od zawsze Madzia lub Lenka i wiem ,że jak bede miała 64lata to dalej bede Madzią i dalej bedę sie czuć przez to zdrobnienie bardzo młoda!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 24
Zresztą jestem ciekawa jak masz na imie..bo ja podobno bardzo pospolite i nie melodyjne jak niektórzy tu twierdzą ale jak nic podoba sie mi to imie mam 24lata a mówią mi wszyscy od zawsze Madzia lub Lenka i wiem ,że jak bede miała 64lata to dalej bede Madzią i dalej bedę sie czuć przez to zdrobnienie bardzo młoda!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje ulubione tooo
Jasiek, Olek, Franek oraz Nina, Pola Jeśli uważacie,że Nikola (Nicola) to rzadkie imię, to zapraszam do przedszkola, w którym pracuję...zdziwicie się ;) Za to mam w grupie Marylkę - dopóki było to imie "na papierze" wydawało mi się dziwne...Ale jak poznałam dziewczynkę to...no ona po prostu nie mogłaby mieć inaczej na imię! ;) Marylka jest dla niej idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubka 00000000
ja daje Wiktoria i Mikołaj moj chlopak wybral Wiktorie a ja Mikołaja noi zobaczymy kto ma racje bo plci nie chcemy znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubka 00000000
ja daje Wiktoria i Mikołaj moj chlopak wybral Wiktorie a ja Mikołaja noi zobaczymy kto ma racje bo plci nie chcemy znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje ulubione tooo
Jezus Maria, spojrzałam na tą tabelę warszawskich imion.... Calineczka?? Jarzyna?? Niunia?? Franczeska?? Żywia...?? Masakra jakaś :D:D:D Z ciekawostek: na własne uszy słyszałam, jak matka w piaskownicy wołała dziecko "Guendolina" (nie mam pojęcia jak to się pisze :P) Rodzice to czasem mają wybitne poczucie humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godziasia
jeśli chodzi o imiona oryginalne - chodzę do klasy z dziewczyną o imieniu Astrid:))) oboje rodzice to Polacy, w nazwisko swojskie "ś" i "cz":)) do tego ona ma brata Sylweryneusza:P w mojej szkole jest również dziewczyna o imieniu Greta - nie wiem czy to popularne czy nie? Natomiast moja mała kuzynka ma bardzo oryginalne imię - Filemona (jej siostra jest Jagoda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka19
a ja bede miala chlopca i daje mu na imie Gabrys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×