Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość pikaaaa
Marcelina :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiiaa
Sorry ale ja bym dziecku nie dała na imię Karolina bo troche brzmi jak dziw...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaPska
Wiktor lub Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222cjk
mi sie podobają imiona Piotruś i Julcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martus.
Ja mam trojaczki; Kajetan Ksawery Róża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie - Asia :) A moja jest Lenka. U nikogo nie słyszałam tego imienia - znalazłam gdzieś w księdze imion. A teraz się okazuje, że Lenka to modne imię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imionka
Dziewczynka- Natasza, Nadia, Sasza, Roma, Wanda, Nina Chłopiec- Jurij, Bronek, Sasza, Nikodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
jesli bedziemy miec wymarzona coreczke bedzie miec na imie soraya a chlopiec milan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
tylko ja nie mieszkam w polsce- a tu w niemczech soraya to normalne choc niecodzienne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
tylko ja nie mieszkam w polsce- a tu w niemczech soraya to normalne choc niecodzienne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edy
Fabian i Sebastian imieniny 20 stycznia. cud imiona. mi się bardzo podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos tu jszcze pamieta o imieniu BEATA? ja mam tak na imie. mam 18 lat i moze raz lub 2 spotkalam osobiscie druga beate. moje propozycje: dla chlopca: Markus (cudne imie), Marek, Gabriel, Olaf, Cezary (Czaruś, tez sliczne), Piotr, Allan, Adam dla dziewczynki: Yassmin (czy Jasmin), Pola, Manuela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam tez o Arturze i Arkadiuszu- Arku. kurcze, jak kiedys bede miala syna to bedzie problem zeby wybrac imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otylka I łucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowianie
Wybór imienia powinien być przemyślaną decyzją, a nie wynikiem panującej mody czy też nacisku otoczenia. Każde imię ma jakieś znaczenie - warto sprawdzić jakie. My postanowiliśmy sięgnąć do słowiańskich korzeni i wybraliśmy kolejno: Gniewosz, Sambor i Anastazja (miał być Ziemowit, ale pod koniec ciąży "płeć się zmieniła"). Mieliśmy obawy, czy nasz wybór spodoba się dzieciom, dlatego każde otrzymało drugie "normalne imię". Teraz cała trójka jest bardzo zadowolona. Nigdy nie byli przezywani, wręcz przeciwnie, otoczenie reaguje bardzo pozytywnie. Jedyne marzenie jakie w tej kwestii mają (zwłaszcza chłopcy) to poznać kogoś, kto ma takie imiona jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathima
NIe chce smecic, ale Anastazja to greckie imie, od "Anastasi" czyli "Zmartwychwstanie". Tak sie mowi po grecku Wesolych Swiat na Wielkanoc "Kali Anastasi", czyli Dobrych Swiat Zmartwychwstania. NO ale nie zmienia to faktu, ze imie piekne iw swiecie slowianskim przyjelo sie podobnie jak wiele innych greckich imion chrzescijanskich (glownie na slowianszczyznie prawoslawnej, oczywiscie, ale nie tylko): Katarzyna, Dymitr, Cyryl, Helena, Teofil, Teodor. Mowie tu w polskiej wersji, ale takich imion jest mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowianie
Cenną uwagę zgłosiła moja poprzedniczka. Imię Anastazja zupełnie niesłusznie jest spostrzegane jako rosyjskie. Stało się tak prawdopodobnie dlatego, że nosiła je najmłodsza córka cara Mikołaja II. Fakt, że obie z córką przeszłyśmy okres ciąży i poród bez większego uszczerbku był prawdziwym cudem, do tego urodziła się około Wielkanocy - stąd wybór. Faktycznie moja myśl dotycząca słowiańskich korzeni była nieścisła i dotyczyła imion chłopców. Tak czy inaczej, moim zdaniem nie warto oglądać się na mody. One przecież przemijają. Pomyśl raczej mamo i tato, co odpowiesz za kilka lat swojemu dziecku, kiedy zapyta Cię: dlaczego mam takie imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin266
Anastazja nie brzmi wcale tak zle... fakt wybor imienia jest wazny ale kazdy powinien kierowac sie swoim gustem ale tak by kiedys dziecko nie bylo wysmiewáne przez rowiesnikow... ja wyznaje zasade ze imie powinno byc niecodzienne ale nie extramalnie wymyslne... kazde imie w jakism stopniu jest piekne bo ma jakies ukryte znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin266
to sa najnowsze imiona w niemczech Neueste Jungennamen Louk Leon-Andre Lennart-Stephan Ferudun Cersten Lars-Robin Ole-Lars Janis-Ismael Sean-Kenny Noel-Fabrice Ian-Jack Lars-Lysander Paul-Angelo Marvin-Stavros Lenny-Joel Felix-Noel Timeo Rene-Maurice Reinaldo Einar-Isaac Felicjan Glenn-Fynn Bennet-Vincent Theo-Quentin Leopold-Karl Connor-Christian Steve-Niklas Christian-Pepe Connor-Liam Cihat Lenny-Julian Joost-Emil Nadeem Manfred-Holger Lennard-Lorenz Sönke-Hagen Lasse-Matz Wilhelm-Luis Moritz-Friedrich Noah-Sky Neueste Mädchennamen Dierka Leynie Souhila Zara-Bella Jalina-Philine Charline-Aimee Lia-Tiara Angelina-Chanelle Angelina-Charlize Mina-Feline Scrollan Zara-Aurelie Marianella Yuuka Daylina Mina-Elin Mina-Estelle Lia-Tizia Celine-Janelle Amara-Cecile Amara-Susanna Lena-Joann Jara-Feline Amara-Elin Lia-Amara Sneza Otsuyu Amira-Lee Parissa Abishana Sophie-Simone Ylvi-Francine Georgina-Julika Klara-Lilly Amelie-Glenda Jule-Gabriele Aila-Mathilda Dhara Nazende Zeruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin266
a to sa najczesciej dawane imiona w 2009 w niemczech die häufigsten Vornamen des Jahres 2009 Mädchen Jungen 1. Mia 2. Hannah / Hanna 3. Leonie 4. Lena 5. Lea / Leah 1. Leon 2. Lucas / Lukas 3. Jonas 4. Luca / Luka 5. Paul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
ma synka Norberta a jak urodze córcie to bedzie miała na imie Oktawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
i jeszcze bardzo mi sie podoba imie Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiii
ja dla córeczki wybrałam Antonina, zakochałam się w tym imieniu, a jeśli będzie chłopiec to mam mały problem...może Franciszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UsIeCzEk**
PaUlIna,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola98.1
Mi się wydaje że dla dziewczynki może : Nadia, Etienette (Etjenet) Diana (Dajana) Tatiana (Tatjana) dla Chłopczyka Piotruś, Łukasz, Fabian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola98.1
Moim zdaniem dla dziewczynki: Etienette (Etjenet), Diana ub Dajana zależy jak kto da ja Mam Dajana a spotykam równiesz Diana i jeszcze podoba mi się Tatiana oraz Nastazia , a dla chłopczyka : Piotrek, Łukasz, Fabian, Marek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline877
witam :) wsrod mojej rodziny i znajomych nadawane były imiona: mateusz, maciej, kacper, julia, oliwier, jakub, oliwia, zuzanna, maja, zofia, nadja, sebastian, marcin, filip a mnie sie podobaja dla dziewuszki: agata, laura, liliana dla chlopca: alan, wiktor pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×