Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiko

rozmiar dla dziecka

Polecane posty

Jaki rozmiar nosi średnio 1,5 roczne dziecko? Muszę kupić jakiś prezent i chyba najlepiej to jakiś ciuszek + zabawka, no ale muszę znać rozmiar. To dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że........
jeśli kupisz coś na 96 cm to powinno być ok. Mój synek ma 14 miesięcy i nosi 92, 96. Należy do dość dużych dzieci, więc 1,5 roku to podobny wzrost. Życzę powodzenia w kupowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę, że powinnaś kupic na 104. Przeciez jak ubranko będzie za duże to nic nie szkodzi, poczeka, ale jak będzie za małe to juz nic sie z tym nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bądź tu mądry! Ludzie - poradźcie mi jeszcze, to wyciągnę średnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz trudne zadanie;) Moja corcia ma 14mies i nosi rozmiary od 68-98 i co ja mam powiedziec? Prawda jest taka,ze numeracja nie zawsze mozna sie sugerowac,wiec naprawde lepiej kupic wieksze bo zawsze dorosnie do tego ubranka;) Jesli widzialas malucha to kup ,,na oko,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie ma dziecka w przedziale 14-16 miesięcy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona*23
nikt ci nei doradzi, bo kazde dziecko jest inne.. jedne rosna szybciej, a byly ur mniejsze a drugie odwrotnie.. spytaj sie mamy malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, ale przecież jakiś przedział obowiązuje. To jest dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązuje owszem ale każde dziecko naprawdę rośnie inaczej, moja córka ma prawie trzy lata a jeszcze 104 nie nosi, ja bym radziła jednak mamy dziecka zapytać, bo kupisz na przykład sweterek na 98 który będzie tej zimy za duży a następnej może już być za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ma 15 miesięcy i nosi rozmiar 98 i ubranka są w sam raz. W tej chwili kupuję jej ubranka w rozmiarze 104. Rękawki można zawinąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies wielkie te dzieci
macie!!!!!!!!!!!!!!!! Moja 15 miesieczna corka ma 84 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie. Martusia ma wzrostu dokładnie 85 cm. Tyle, że rozmiar ciuszków jest jakiś inny, a poza tym kupuję większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kupię 98. Używacie szlafroczków dla Waszych dzieci? Co najbardziej potrzeba z ciuchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro idzie zima, to na pewno przyda się np. bluza z polarku. Albo nawet komplet ze spodenkami. Warto też dziecku kupić jakąś zabawkę, bo z ciuszków to raczej taki bobasek się nie ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, fajnie, ale co ja mam zrobić, że mam takie \"wysokie\" dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja mala ma 74cm a naprawde pasuje jej ubranka od 68-98, numeracje sa naprawde dziwne... KIKO-moze kupisz tylko zabawke?Choc pewnie tez nie wiesz co ma sa czego nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmiarówka
Rozmiar rozmiarowi nie równy i firma firmie też,mój synek ma 3,5 roku i nosi rozmiar od 98 do 116,lepiej zapytaj rodziców malucha jakie ciuszki kupują swojemu dzieciaczkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jakiś komplet szalik, czapka, rękawiczki i do tego zabawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ tak szlafroczek jest bardzo przydatny-szczegolnie zima!Dobry pomysl kiko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek kończy niedługo 18 miesiecy i ja mu kupuję rozmiar 92. Synek mój nie należy do tych malutkich. Może zapytaj mamę dziecka jaki kupuje rozmiar i już. Jak kupisz 92 ewentualnie 98 to powinno być dobre. Nie ma co się sugerować, że to dziewczyna bo mam znajomych których córeczka jest 6 tygodni młodsza od mojego synka a sporo wyższa od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja corka strasznie ucieszyla sie jak dostala lale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszową, gumową czy plastikową? Jaka najbezpieczniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj...
kup cos w romiarze np. 98 i potem najwyzej wymienisz. Teraz nie ma z tym zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar 92 będzie odpowiedni. Jeżeli szukasz pięknych sukieneczek z legginsami to proponuję zajrzeć na stronę porównywarki cenowej CoZaCena - www.cozacena.pl . Znajdziesz tam piękne sukienki i nie tylko i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×