Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzwięki

Dziękuję przychylnym.....

Polecane posty

Gość dzwięki

dałam mężowi do poczytania topiki o szerokich pochwach, o tym jaki seks jest beznadziejny i nareszcie zgodził się abysmy nie mieli dzieci - jestesm najszczęśliwsza na swiecie DZiękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajaca temat
:) to ze pochwa po porodzie sie rozszerza jest normalne:) ale przeciez nie rezygnuj z dzieci przez to... to nienormalne.. mamy XXI wiek.. zrob sobie cesarke.. pocha sie rozszerza i miedzy innymi dlatego gwiazdy decyduja sie na cesarke.. ale nie miec dzieci tolekka przesada:) pozdrawiam Cie za w miare zdrowe podejscie do tematu... przeciez sex po porodzie bardzo sie liczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
nie wierze, to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwieki
a czemu niby miałaby to byc prowokacja??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka_pytajka
temu prowokacja bo glupie baby z szerokimi pochwami nie moga uwierzyc w to ze kobieta chce byc kobieta.. ze wazny jest dla niej sex a nie tylko to jaka kupe robi dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwieki
no bo dla nas ma być ważne tylko to by znaleźć mężą i strzelac z nim dzieci - seks juz nie jest potrzebny - tylko największym problemem stake się kolor kału, wymiotki, kolki i inne gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwieki
przepraszam ze o tym zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
nie uważam wcale że głównym celem każdej kobiety ma byc rodzenie dzieci. rozumiem ze można nie chcieć dzieci -brak instynktu macierzyńskiego, czasu, kasy czy wogóle niechęć do dzieci, sama na razie nia mam. ale powód jaki podajesz jest dziwaczny. nie słyszałaś o cesarce? ja tak zamierzam rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwieki
ale czy ty nie rozumiesz ze ja nie zamierzam wygladac jak słonica przez dobre pół roku............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
a ty Kajka po co jesteś taka chamska? myślisz że przez obrażanie innych sie dowartościujesz i podbudujesz swoje ego? a może nie znasz takiego słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka zdźiśka
po prostu nie decydujcie się na dzieci, szeroka pochwa po porodzie to nic w porównaniu z obwisłymi od karmienia piersiami, dodatkowo dziecko wymaga uwagi czasami nie śpi całą noc i nie będziecie miały mozliwości aby seksić się z Waszymi mężusiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×