Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Myszka26 , Pewno to nie jakiś ewenement, tylko zwykły facet:) nie można się było spodziewać wybuchu fajerwerek.:p Chciał się umówić z Tobą? A na początku pisał, że kobiety go wogóle ie interesują:p no prosze jaka przemiana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jaki cwaniak z tego NASZEGO ;) Pewno, już się chce umawiać z Myszką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ona_ co to z faceta robi myśl,że kobieta jest juz tylko 16 km od niego???:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty...Ty..Pewno...dzięki ,że mogę:P Ale za to zwątpienie to i ja się jeszcze pozastanawiam:D Dziewczyny..co Wy na to??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widzę:D Jedź Myszka do niego i obadaj teren, ja będzie warto to my z mariolą dołączymy :p Przynajmniej na drinka wpadniemy ;)... z Twoim facetem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szykuje się fajniutkie spotkanie... Trochę się boję tego Pewno... A jak mi na spotkanie zamiast kwiatka to ..ogórka przyniesie:P Za facetami to nie nadążysz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, Pewno, nasze zdjęcia? :D Jeszcze byś się zakochał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, jak przyjdzie z ogórkiem, to napewno nie będziesz miała wątpliwości, ze to Pewno :D:D:D Nie bój się, w razie czego ja z mariolą przybędziemy z odsieczą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna, co u Ciebie? rozumiem, że dziś słodkie lenistwo przed kompkiem, bo w końcu dzionek wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno! Pomoc w razie jakbyś okazał się jakimś łobuzem z ogórkiem w dłoni:P Jak nie,to ja sobie w zupełności sama poradzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno, to Ty nie wiesz, że w grupie zawsze raźniej? :D A ja z mariolą nie zostawimy na pastwę losu Myszki :) :p Wiadomo co ją tam może u Ciebie spotkać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona niestety jestem w Warszawie na \"robotach\" ale darmowy dostęp do internetu w hotelu skutecznie mnie od pracy odciąga :-) pije wino i czytam sobie to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×