Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Hmm...na teges to nie za młody:P Coś się tam przechwalał:P w sumie ja mojego śpiącego jeszcze wczesniej zbałamuciłam...:D a zresztą takie czasy nastały ,że....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eno....Ty rację masz....:PA ja się tyle zastanawiałam czemu on taki bez sił...Hmmm...Biedaczek...Chyba muszę mu troszkę odpuścić...szczególnie przed spotkaniem z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj...włączę mu kaloryfer...od razu się rozgrzeje:D:D A jak ja się też rozgrzeje?? A Pewno na imprezie...:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak mi szkoda... A jak on się w Tobie zakocha??????? Co już jest prawie pewne..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty myslisz ,ze on z miłości jest ze mna tak długo??? Ja go siłą trzymam,zamknęłam mieszkanie na trzy spusty:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądz jego księżniczka na białym rumaku:) Przyjedz pod okno,może uda Ci się go uratować..:) Ale mi Pewno przywiez:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...chwilka...o romantyzmie nie było mowy:D Świece i te sprawy...To też potrafi:) A co byś zjadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuję,zapisuję,jutro składniki kupuję:) Ale Ty wez mi jakieś winko podeślij...:P Jak mnie Pewno nie zechce,a ja faceta oddam(oczywiście w najlepsze ręce:P) to się upiję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj ze dwie,a może trzy flaszeczki,bo niby to nie mięśniak,ale nie wiem jak dużo trzeba by padł... A chwalił się,ze po alkoholu nie flak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×