Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

hehe moj niedzwiadek dosc latwo daje sie zdyscyplinowac :-P grunt - to odpowiednie podejscie :D a nieuswiadomionych - uswiadamiam: moj Misiek wymyslil sobie, ze trzeba ruszyc w Polske - no to ruszylismy, tylko...kiedy ja to odespie :-O a zeby nie wprowadzac nieporozumien miskowato-niedzwiedziowatych / :-P / zamiast Misiek bede pisac - A. :D no i witam wszystkich nieznajomych/nieznajome 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieci poszly juz spac?? ;) po wiem tak - bynajmniej nie jezdzimy w celach turystycznych :D szara rzeczywistosc wyglada tak, ze moj A. wyjezdza sluzbowo /a ja z nim - bo przeciez faceta zawsze lepiej miec na oku, ZWLASZCZA na wyjazdach sluzbowych/ no i po tej pracy jakos nie bardzo chce nam sie zwiedzac :D ot - i cala bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja troszki nie w temacie jestem bo nie bylo mnie tu od rana...moze w skrocie napiszesz co siem dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam Mariola jestes jeszce??? No do tematu erotycznego :) oczywiście Cześć wnuczek A moderia cio tu poszukiwała, jakiego bałaganu cio tu sie działo?? Chyba bede musiała jednak przeczytać wszystkie te stronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×