Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak ktoś nie ma z kim pogadać...

Polecane posty

Ojej!! Wez ,bo ja mam bujną wyobraznię...:P Pewno i ogórki!!! :D:D Ale nam da za to...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe no ladnie ladnie plotkujecie o mnie ach co wy byscie zrobili bezemnie :D Myszko no chcialem jechac po vciebhie juz nawet mialem samochod ale pod drawskiem zawrocilem bo stwierdzilem ze nie wiem gdzie mieszkasz :P A na imprezce bylo wysmienicie hehe co sie nasmialem to nie pytajcie Myszko nie wyrywalem zadnych lasek czekalem na ciebie :D no tylko jakas przy wyjsciu wziolem ze soba ale ztwierdzilem ze zapiany jestem i ja odeslalem do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ale z Ciebie ranny ptaszek:P Już mi tu jak na spowiedzi ile lasek wyrwałeś???:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno! Bo Ci uwierzę,że na mnie czekałeś:D JAk nie nagie to nie ma na co patrzeć:P A Ty od rana piwko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka!!! ja to butelki po winku z pokoju sprzatalam... zresztą taki bzdury natworzyłysmy,że to tylko po alkoholu.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Pewno...te nagie to najlepsze... Ale nie tylko:P:P A z Mariolką się wczoraj zdjęciamy wymieniłyśmy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty byłeś???????? No ja widziałam jakiegoś przystojniaka w kapciach ,ale było troszkę ciemno i ten ogórek wydawał mi się podejrzany... :D Myslałam,że siku ktos robi..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZ ;) spiący królewicz nie dał się wczoraj zbałamucić...tak twardo spał... Zdegustowana zasnęlam:P A dziś poszedl sobie już...:D I znowu nie zdążylam go zapakować..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno! Znowu kusisz...:P A ja właśnie szukam kogoś kto zawsze chętny:P:P:D Ale wczoraj daleko byłeś...to co.. to zasnęlam... A Mariolki zdjęć Ci nie pokaże... Ale wierz mi ,że laseczka!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Myszko wystarczyl telefon i 10 minut bylbym :D Azdjeciami mozemy sie wymienic warto by bylo was pogladac :D No myszko mialas przyjechac a tu przez ciebie musze sie rozbijac po jakis malolatach :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×