Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jennyfer

TERRANOVA

Polecane posty

Gość calinusia
Co jest ciekawego teraz w Terranovie?Przeceny sa jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Ja tam tez zaglądam do Terranovy w Katowicach i przyznam ze kupiłam w tamtym roku bluzkę wiazaną na szyi i dzis juz jakos jej nie chce załozyc, skurczyła sie i ogólnie zle na mnie lezy :( I to nie tylko jeden ciuch. Na szczęście za grosze ;) I niedawno tez zainwestowałam w zółty pasek z motylkiem ktory narazie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia 6565
ja uwielbiam ten sklep. ponad polowa moich ciuchow pochodzi z terranovy. wlasnie zaczely sie przecenki i wczoraj kupilam sobie zolta bluze z kapturkiem za 30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljryhif
Terranova nie jest jednym sklepem. Tylu mają dostawców i tyle asortymentów, ile filii. W Katowicach asortyment jest marniutki!!!! Natomiast w Krakowie - to mój ukochany sklep. Absolutnie inne kolekcje, inne ceny - JEST BOSKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo dziewczyn psioczy na tą markę, ale czasem warto dobrze poszukać i coś się wyszpera ;) sporo fajnych ciuchów w Terranovie jest z logo Rinascimento :) mam ich trzy pary lnianych spodni, świetnie się noszą, jakiś czas temu kupiłam cieplejsze szorty w szkocką kratę (idealne na jesień) i jeansy, w których na stałe wywinęłam nogawki, oba te ciuszki kupiłam za 9zł :D ostatnio kupiłam 2 śliczne wiązane bluzeczki z długim rękawem, obszyte pięhknymi koronkami, wyglądają cudnie i kosztowały po 19,- wczoraj kupiłam białą bawełnianą bluzeczkę obszytą delikatnymi falbankami i perełkami przecenioną z 69 na 19 poza tym b. lubię ich szale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slepokura
dobry czas temu , kiedy zaczely sie pojawiac na naszym rynku marki typu Terranova, zaczelam watpic w swiat lanserki;) ogrom ciuchow- porwanych szmatek mnie przygnebial. z czasem przywyklam, i zaczynam chwalic je sobie , glownie z powodu totalnych wyprzedazy:) czegos zjadliwego , wyszperanego i w miare zadowalajacego.podobaja mi sie te przeceny od ceny wyjsciowej dac za ciuch 10% jego" wartosci"-powiedzmy...w ten weekend wyszlam z Terranovy z zestawem ubran w cenie: 14.50. 19.00, 19.00,29.00 i moja ulubiona , za bluzeczke o super fasoni9e za 9.90. pozdrawiam i zycze sartysfakcji z dokonywanych zakupow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem za stara na większość ciuchów z Terranovy :P Ale czasem zdarza mi się coś kupić z przecenki: jakąś koszulkę albo sweter... Ale zdaje mi się że jakość to te ciuchy mają taką sobie. Za to niska cena. Więc wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietne spódniczki mają
gdzie w krakowie sa sklepy tej firmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W galerii kraków i na Zwierzynieckiej- a różne rzeczy ze starych kolekcji znajdziesz na Floriańskiej :) Często tam wpadam... ps.coś mi się wydaje,że znamy się Natią...ale to może tylko złudzenie - mimo to pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario72
Witam, powiedzcie mi gdzie znajdę Terranove z działem męskim w Warszawie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario72
a gdzieś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNNNiiiaa
hej! Ja jestem z Gdyni u nas w Terranovie można naprawdę nieraz kupić coś fajnego i niedrogiego. Najlepsze jest jak są przeceny to połowa Gdyni w tym chodzi :D:D Ja az tak nie przepadam za tym sklepem wole Orsay :) Ale z Terranovy też mam kilka ciuchów. Polecam spodnie-mają dobrej jakości. Koszulki troche słabe.. ale jaka cena taki towar :D Musze się wybrać do Terranovy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNNNiiiaa
właśnie dzisiaj się wybrałam do terranovy. Kupiłam sobie dwa topiki za 11.80 zł ( 2 topy ). Nie są jakieś super ale są też całkiem ok. Kupiłam sobie żółty i błękitny :) A tak ogólnie to byłam przerażona wchodząc do tego sklepu. Dzisiaj padało, podłogi mokre.. a ludzie rzucają ubrania na podłoge potem po tym dępczą masakra:| byłam w szoku. Ogolnie ubrania w Terranovia - takie sobie. Spodobała mi się taka biała sukienka z tyłu ze sciągaczem ale nie było mojego rozmiaru :( i tylko to mi sie podobało i te topy :) Reszta badziewie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na temat,ale....... http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=13144 http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=13098&pg=0 wyslalysmy z psiapsiola zdjecia na konkurs...jak wygramy to we dwie bedziemy mogly ruszyc do ameryki poludniowej,albo do spa....od tego zaleza nasze wakacje.. Zeby zaglosowac wsytarczy kliknac..a kazdy glos sie liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskaaaaa
Ja znam Terranove w Katowicach i kiedys byl to moj ulubiony sklep,ale teraz rzadko kiedy znajduje cos naprawde ekstra:( A wiecie moze jaka jest Terranova w Sosnowcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszszszszszka
Moim zdaniem...hmm..czasami mozna tutaj cos ciekawego kupic...tylko trzeba dobrze sie rozgladac...bo tam jest strasznie duzo rzeczy i wszystko jest nie na swoim miejscu...ale ostatnio kupilam dwie bluzeczki...i to takie normalne...bez zadnych napisow i innych badziewii...:) Ogólnie ok...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy byałam, ale za często to nie kupowałam tam większości to szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisssia
Terranova jest super! Jestem z kraka. I znam tam sklepik, gdzie kupuję sobie super cuszki w git cenach. Np. Kupiłam sobie już kilka topików za 3,90zł! WoW! Jakość ciuchów jest ok! Jeszcze rzaden mi się nie rozwalił :D A mam ich baaaardzo wiele tzn. większość moich ciuchów są z Terranovy . Naprawde warto tam chodzić zawsze się coś dla siebie znajedzie;p ostatnio kupiłam sobie nie złą kurtkę za 19,90zł :P :D Zgadzacie się ze mną?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xGinax
A ja bardzo lubię Terranove. Preferuję styl sportowy. Nosze małe rozmiary bo XS czy S i w tym sklepie ZAWSZE znajdę chociaż jedną bluzeczkę. Rozumiem tych co mieszkają w miastach gdzie Terranova jest, bo pewnie wszyscy identycznie ubrani =) , ale w moim mieście NIE ma tego sklepu wiec zawsze jestem oryginalnie ubrana. Na tle innych firm jakośc dość niska, ale za to jaka cena. Za niewiele można kupić sporo ubrań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terranova w Galerii i Krakowskiej i dwie pozostałe (na Zwierzynieckiej i Floriańskiej) to zupełnie inne bajki. W galerii są nowe kolekcje i lepsze rozmiary, bo spodnie idą od xxs a bluzki od xs (czyli jestem stałą klientką). Ja lubię ich spodnie jeansowe typu rurki, mam ich kilka już, bo cenowo (79 zł a na przecenie 49) są naprawdę korzystne. Ale kupowanie w Terranovie wciąga :D Ceny i wyprzedaże zachęcają, więc zawsze coś kupię jak już wejdę, nawet rzeczy, które później leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellavi
Ogólnie sklep jak dla mnie spoko ale te baby co tam pracą..Masakra . Jedna z owych pan pracujących w owym sklepie wykładała ubrania na wieszak więc podeszłam żeby zobaczyc czy jest cos fajnego.. Nagle usłyszałam wrzask "TEGO JESZCZE NIE MOŻNA KUPIĆ!' I gdyby jej wzrok zabijał to pewnie dawno bym nie zyła,zadałam jej pytanie "czy oglądac też nie można" a ta już z pełnym fochem i wkurwieniem odpowiedziała "nie!" Babka chyba nie tyko dla mnie była nie miała bo chyba już tam nie pracuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dellavi
Klient nasz Pan:)Ale nie w tym sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wakacja jak byłam w gdyni kupiłam bokserke za 5,90 i sukienkę plażową za 14,90 - są ok a tydzień temu w jankach udało mi się kupić 2 bluzeczki na ramiączka za 14,90, i sliczny czarny sweterek w małe srebrne gwiazdki za 55 zł :) cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koptasia
Czy ktoś może wie czy teraz są tanie bluzki z długim rękawem zwykłe bawełniane w Terranovej w Katowicach? Byłabym bardzo wdzięczna za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koptasia
Czy ktoś wie czy są teraz tanie bluzki bawełniane, z krótkim rękawem w Terranovej w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdulezz
Uwielbiam Terranove. Aktualnie skompletowalam tam kreacje na sylwestra za 15,80 zł --> czerwona sukienka sliczna, jedna jedyna, rzucona gdzies w kąt + pasek złoty ;D I jestem zadowolona. Jako że studiuje w Katowicach, to bywam tam bardzo często, dzięki temu mogę dorwać naprawdę fajne rzeczy bardzo tanio ;D Aktualnie w Katowicach sa fajne plaszcze jesienne, mocno rozkloszowane, z duzym kolnierzem za 79,90 zł ! Żaluje, ze nie wygladam w nim za dobrze, bo za taka cene jest naprawde fajny ;) Generalnie jednak nie szaleje tak w terranovie - staram sie kupowac rzeczy ponizej 10 zł ; ) Jak sie chodzi czesto, to mozna kupic calkiem dobre rzeczy. Kupilam sobie ostatnio za 9,90 spodniczke bombke, ze zlotymi (co prawda - tandetnymi) guziczkami, ale za taka cene mozna sobie rpzeszyc jakies normalne. Spodnie eleganckie, czarne, na kant, rureczki za 9,90 tez. Fajne atlasowe koszule są z dlugim rekawem, lekkimi bufkami i wiazane pod szyja na kokardke - za 29,90 zł ladniejsze wzorki albo gladkie, a 14,90 zł za taki starobabciowy wzór ;) Czekam az te ladniejsze przecenia ;D W ogole oplaca sie dla dzieciaczkow kupowac, spodnie sztruksowe dla dzieci - bardzo ladne, z szeroka gumka (tak ze nie uciskaja w brzuszek) za 9,90 zł, sliczne koszulki sztruksowe w bardzo ladny wzorek tez za 9,90 zł (zaraz dwie kupilam, dla dwoch dziewczynek). A dzisiaj sukienke kupilam dla dziewczynki, bardzo dobry material (o dziwo), sukienka z golfikiem i paseczkiem za 9,90 zł. Warto czasami zagladac. A co do tego, ze czasami rzeczy sa niby przeceniane, a tak naprawde sa pierwszy raz wystawione - to trudno. Chwyt marketingowy. kto glupi nie jest, to nie kupi bluzki z miliona przecenionej na 100 zł jak nie jest tego warta - proste. Na kogo to dziala, to trudno - kazdy orze jak moze ;) Gdzie w [poblizu Katowic sa jeszcze sklepy terranova?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też studiuję w Katowicach i często po zajęciach lecę do Terranovy (tej na 3 maja, obok dworca). Teraz przeceny są takie, że można oszaleć. Ja kupiłam ostatnio czarne rurki na szelkach za 19.90. Wszystkie bluzeczki są za 9 zł, swetry od 19.90, któtkie eleganckie spodenki za 7, 90! Nie umieram się tam często, ale czasami można znaleźć coś naprawdę fajnego i w niewielkiej cenie. Nie mówię tu o super jakości, bo terranova jej nie ma, ale uważam, że warto się tam czasami zaopatrzyć. a już zwłaszcza na takich przecenach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciabata
Na Floriańskiej w Krakowie w outlersie można kupić naprawde świetne ciuchy za nawet 70 % ceny. Tylko zależy, jak się trafi, bo bywa że w danym momencie nie ma nic fajnego a bywa, że można polowe sklepu wykupic :) ostatnio kupilam spodnie rurki za 39 zl, spódniczkę za 19 zl i sweterek za 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaheeee
ja czasem kupuje w TRN - jestem zazwyczaj zadowolona kupiłam tam fajne sweterki - czarny, szary i w paski ogolnie jest ok ceny niskie a to się dla mnie liczy jakość odpowiednia do ceny myślę, że nawet gdyby było mnie stać na coś droższego to zaglądałabym czasem do tego sklepu zdaje sobie sprawę jednak ze ta marka nie jest doceniana wiele osób traktuję te sklepy jako ,,obciachowe, badziewiarskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia1992
a czy teraz sa jakies obnizki w terranovie w katowicach nie wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×