Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jennyfer

TERRANOVA

Polecane posty

Gość isia1574874248
Uważam, że w terranovie można się fajnie ubrać wystarczy tylko troche wyobraźni! Bardzo często tam bywam;) Outlety też są super;) Każdy znajdzie coś dla siebie . P.S. nikt sobie ciuchów z rąk nie wyrywa Polecam Terranove!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamomila
Jak dla mnie to jeden z najgorszych sklepow jakie istnieja. same szmaty!!! co z tego ze po przecenie bluzeczka kosztuje9.99 jak jest taka szmata, ze rozleci sie po pierwszym praniu. Ciuchy fatalnej jakosci zwlaszcza bluzki bawelniane. Jedyne co mozna tam kupic to sweterek, ale nie z dodatkiem akrylu po29zl, bo po tygodniu rozciagnie sie do tego stopnia ze bedzie sie nadawal tylko na szmate do podlogi! Na gwiazdke dostalam od siostry torebke z terranowy, byla sliczna mega duza, pojemna i wogole bardzo fajna. Teraz jest luty i torebka dogorywa. w styczniu zaczely sie rwac uszy, potem odpadl material przy suwaku. Czekam tylko az cala sie rozpadnie i przeprosze sei z moja stara swietna torebka z H&M ktora mam od 2 lat. Krotko mowiac terranova jest fatalna i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaz
a sa jakies fajne ciuszki teraz w przecenie w katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didlicke
Bylam tydzien temu w katowicach :) byly bluzy po 30 zl bluzki po 10 i 15 zl :) siostra kupila rurki za 40 i nawet fajne:) spodobalo mi sie tam i w przyszly weekend jade na nowo;p i przyznam ze nie wszystko jest jak z jedwabiu^^ ale jest tanie a ja lubie miec duzo w szafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfd
Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :) zapraszam wszystkich do rejestracji do ankiet . za wypelnianie ankiet dostajemy punkciki za punkty mozemy dostać przerozne nagrody. Nic nie wysylasz, nie placisz, tylko wypelniasz ankiete To dziala! Bez kitu :) Zapraszam :D http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :) Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :) zapraszam wszystkich do rejestracji do ankiet . za wypelnianie ankiet dostajemy punkciki za punkty mozemy dostać przerozne nagrody. Nic nie wysylasz, nie placisz, tylko wypelniasz ankiete To dziala! Bez kitu :) Zapraszam :D http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :) Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :) zapraszam wszystkich do rejestracji do ankiet . za wypelnianie ankiet dostajemy punkciki za punkty mozemy dostać przerozne nagrody. Nic nie wysylasz, nie placisz, tylko wypelniasz ankiete To dziala! Bez kitu :) Zapraszam :D http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :) Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :) zapraszam wszystkich do rejestracji do ankiet . za wypelnianie ankiet dostajemy punkciki za punkty mozemy dostać przerozne nagrody. Nic nie wysylasz, nie placisz, tylko wypelniasz ankiete To dziala! Bez kitu :) Zapraszam :D http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 Wszystkim zarejestrowanym dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trn - OK
Lubię tam się czasem wybrac na ''polowanie'' :D :D A w tych outletach nieraz można kupic zajedwabiste ciuszki w kosmicznie niskich cenach (np 7 zł za top :O :)) Czyli można powiedziec, że nawet lubie trn x]] ;] A orientuje się ktoś może, czy w krk oprócz galerii krakowskiej, zwierzynieckiej i florianskiej jest jeszcze jakas terranova na zakopiańskiej?? bo w necie pisało, że jest, a jak tam pojechałam to nie mogłam jakoś znalezc ... o_O ??? niech ktoś odpisze xD plzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7672
mam pytanko. wie ktos moze, czy teraz są jakies wyprzedaże w trn w warszawie, a jesli są to w którym sklepie. a i jeszcze jedno - rzeczy po takich niskich cenach ,np. bluzki za 5 zł, czy spodnie za 39 to można kupić tylko w outletach czy i normalnie c sklepie terranovy tez są taki przeceny, bo się nie orientuje. z góry dzieki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7672
i jeszcze jedno czy outlet na nowym świecie jest czynny w niedziele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana Klientka
UWAGA na Kierowniczkę i z-cę kierowniczki ze sklepu TERRANOVA ma ul. Zwierzynieckiej w Krakowie - pracownica wprowadziła mnie w błąd nie udzielając NIEPEŁNEJ informacji o zwrocie produktów-zapewniła, ze wymiana jest możliwa do 5 dni, a okazało się, ze możliwa jest wymiana na tylko na inny rozmiar, a nie wymiana dowolna i nie wymieniono mi bluzki na inną po 2 dniach od zakupu. W chwili zakupu specjalnie zapytałam o możliwość zwrotu i wymiany, ponieważ brałam je pod uwagę i zrezygnowałabym z zakupu gdyby wymiana na inny produkt nie była możliwa. Z-ca kierowniczki rozmawiała ze mną w sposób niekulturalny, lekceważący i pogardliwy, natomiast kierowniczka, zamiast naprawić sytuację i wymienić mi produkt, potraktowała mnie jak idiotkę, wmawiając mi, że jako stały klient sklepu powinnam sama wiedzieć, na czym wymiana w Terranovie polega, wmówiła mi też, że pracownica przez mnie płakała- co nie miało miejsca i w tym wszystkim ekspedientka, która sprzedała mi towar i udzielił a błędnej informacji zachowywała się najlepiej wobec mnie. zachowanie z-cy kierownika i kierowniczki było skandaliczne i bardzo nieprzyjemne. Nie wymieniły mi bluzki i potraktowały w sposób bardzo przykry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy któraś z Was wie może, czy warto wybrać się teraz do outletu terranovej w Gdyni?? Jezdżę tam kilka razy w roku i czasami są super ciuchy i mega promocje, a czasami nie ma nic ciekawego... Do Gdyni mam ponad 100km i nie chce jechać na darmo. Jak myślicie, lepiej jechać jeszcze w lipcu, kiedy trwają promocje, czy w sierpniu (może dopiero wtedy towar przeceniony ze sklepów trafia do outletów?) Z góry dziekuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SXS
GDZIE JEST TEN SKLEP W OPOLU?XXS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheepul
Gdzie w Trójmieście jest Terranova z działem męskim poza Gdańskiem Gł.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokurka
Czy wiecie może skąd strona Terranovastyle.com wysyła ubrania i ile to trwa? czy wysyłają do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się kojarzy z serialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam dzis rano zakupy ichcialam wszystkich uprzedzic ze pewna pani z terranowy w Katowicach na 3 maja (czarne dlugie proste wlosy)oszukuje ,w momencie kiedy powiedzialam ze bardzo sie spiesze(w ogole sie tym faktem nie przejela, ale to szczegol) na autobus wykorzystala sytuacje i nabila mi 2 podkoszulki ktorych w ogole nie bralam !!!! za 14.90 w sumie jestem stratna 30 zl bardzo zaluje ze nie moge sie tam wrocic i powiedziec kilka cieplych slow!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja tez robiłam dziś zakupy we Wrocławiu w Pasażu Grunwaldzkim w Terranowie.Kurtka była przeceniona na 29,99 zł.I co się okazało, że była Zle nabita metka, a Pani Kierownik powiedziała, że to klienci przeklejają cenę czyli sugerowała że to ja(bo ja też jestem klientka).Przy mnie zdarła cenę, kurtki nie sprzedała, jej nie obowiązują prawa konsumenta tylko regulamin sklepu.Nawet mnie nie przeprosiła, ...Wziełam tą kurtę z półki z przeceną od 14,90 zł...Podejrzewam, że to pracownik sklepu się pomylił przy metkowaniu starej kolekcji z nową bo kurteczki wyglądały prawie identycznie...Wh, szkoda słów..niech żyje miła obsługa...Pozdrawiam wszystkich i życzę miłych zakupów w TERRANOWIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×