Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wetka9

Mamusie z Kotliny Jeleniogórskiej

Polecane posty

No i mamy grudzień! Święta juz tuz, tuz...to pierwsze Święta Bartusia. Juz planujemy duzą choinkę, a ja z każdych zakupów wracam z kolejnym pudełkiem bombek :-) No ale jeszcze Mikołaj, trzeba tez cos wymyślić...Bartuś jest w takim wieku, ze jeszcze zadną zabawka nie potrafi zając sie dluzej. Dynia, jaka jest ulubiona zabawka Jagody??? Moze mi pomysł podsuniecie :-) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wetka:)Jaga ma sporo zabawek,jednakze do jej faworytow naleza przedmioty codziennego uzytku typu drewniane łychy pokrywki itd.teraz dopiero przejawia zainteresowanie zabawkami edukcyjnymi jak klocki z ksztaltami i inne grajace po pomyslnym wykonaniu zadania:)Ostatnio przejawia cudna jak dla nas potrzebe przymilania sie ,przytula sie do swoich zabawek (faworytem jet krecik taki z czeskiej bajki )do swinek-gabki do mycia jak i do rozowej hipopotmicy:)Histreycznie reaguje zas na bujanego konia:(Takze musze Ci przyzna,ze nie ma jednej i sprawdzonej zabawki dla wzystkich bąbli,w kazdym etapie rozwoju interesuje ja cos innego,takze kupowanie zabawek na wyrost wg mnie jest troche bez sensu i tak jak bylo u nas Jaga walila w nie(te zabawki to były najczesciej prezenty) klockiem lub czynms innym nie bedac zainteresowana swietnymi funkcjami samograja:)Takze wydaje mi sie,ze dla 5-cio mies.diecka fajna byłby jaks ssuper grzechotka z roznymi ciekawymi elementami ,ktorym mozna byloby sie przyjzec badz precyzyjnie złapac w szczypczyki palcow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dynia! to chyba rzeczywiscie jakiej superowej grzechotki poszukamy, takiej, ktorą mozna bez konca podgryzac i slinic. To teraz ulubione zajęcie synka naszego :-D. Dzieki Hej, Asienka, Michaś juz na świecie??? Bo cos dlugo nie zaglądasz... Pozostale Kobietki- do pisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Easton :)my ubieramy własnie teraz mezulek nie mogł sie juz doczekac ,wlasnie przywiezli nam 2m sosne syberyjska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas ubiera sie choinke w przeddzień lub w Wigilie dopiero. Tez będzie zywa i duuza. Juz zbieram bombki, bo w zeszlym rok,u mielismy malą i troche za malo ozdób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek dzis konczy pięć miesiecy!!! No to juz powazny wiek, nie taka tam dzidza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale fajny dzien...bylismy na festynie mikołajkowym. Bartek w stroju Mikołaja zrobił furore! Wyglądal slodko. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Jestem na zwolnieniu od zeszłego wtorku ale wpadłam na chwilę do pracy bo można dostać świra. W sumie wszystko ok bóle bodbrzusza i lekkie zapalenie pęcherza. Ból spowodowane rozciąganiem macicy. na szczęście ciąża nie jest zagrożona. Ale trochę się wystraszyłam bo do tej pory nic nie czułam. Maluszek czuje sie dobrze bryka serduszko bije i ma już ok. 10 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gaga!!! Fajnie, ze zajrzalas! No to Twój Maluszek jest juz sporym Ludzikiem! Ja tez mialam takie lekkie pobolewania, to minie. Odpoczywajcie, ile sie da. Wiem, ja tez kosmicznie sie nudzilam w domu, taj jak Ty tez mialam 2 tyg zwolnienia. Trzymajcie sie cieplutko, do napisania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga, jakbys baaardzo sie nudzila, to moze wybrałybysmy sie z Bartkiem na spacer któregos dnia? Nam tez sie troche nudzi w domu...daj znac. Czesto jestesmy w Jelonce. Pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Ja mam zwolnienie do świąt pani doktor zaszalała. Chętnie spotkam się z tobą tylko musimy ustalić jakiś termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam propozycje-na Twóją skrzynke wysle Ci mój adres e-mailowy i tel. Jak bedziesz miala czas, to zadzwon albo napisz. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjce!!! Dynia, nie zasypało Cie w Świeradowie??? :-D Napisz, jak tam kinderbal!!! Najlepsze zyczenia dla córeczki. Easton, jak przygotowania do Świąt za wielką wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Jestem dzisiaj i jutro w pracy. Ale to dobrze w domu za dużo leniuchuję. Brzuch boli ale tylko wtedy gdy za dużo stoję lub chodzę więc się oszczędzam. Ja chyba też czuję już maleństwo choć znajoma twierdzi że to za wcześnie. Czuję coś w rodzaju bulgotania w brzuchu i 2 razy wyczułam kopa ręką. Jak leżę to cały czas trzymam rękę na brzuchu żeby nie przegapić kopniaka. Tak poza tym czuję się dobrze głowa przestała boleć. A za to obrzeram się słodyczami od dzisiaj koniec bo to nie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
maleństwo jednak chyba się porusza bo siedze teraz a w brzuchu coś mi harcuje cudowne uczucie i nie mogę skupić się na pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gaga! A który to tydzień? Ja tez czulam wczesnie, choc wszyscy mi mówili, ze to niemożliwe... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
JUZ 17 ACH TEN CZAS TAK LECI ALE TO DOBRZE BO JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
uciekam do domu na obiadek wrócił mi apetycik i chyba zaczynam przybierać czuję się jak słonica pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 17 tyg to na pewnop Dzidzia! wcale nie za wczesnie :-) Smacznego i do napisania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Witam! Ja już w pracy choć wcale mi się nie chciało wstać ale jeszcze jutro i sobie odpocznę. ta pogoda tak nijaka już wolę śnieg i lekki mróz. A co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to znów ja :-D Bartek śpi, zaraz sie obudzi pewnie...u nas \"po staremu\". Dzis jedziemy na szczepienie! Przy okazji zważe Bartusia, ciekawa jestem, ile waży- oj na pewno nie mało, bo rączki bolą :-D. Niedługo bedwe miala bicepsy jak Pudzian!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D. U nas lekka odwilż, aler sniegu wciąż sporo. A jak dzis Twoja Dzidfzia- tez tak dokazuje? To chyba najmilsze uczucie na swiecie.. w trzecim trymestrze to widac jak noge wystawia albo pupe do glaskania...Bartek to bardzo lubił :-) Miłej pracy 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Rano nic nie czułam ale teraz już się wierci czekam teraz kiedy ruchy będą dobrze wyczuwalne żeby pokazać mężowi jakie to piękne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Byłam wczoraj na tej stronie co mi poleciłaś super! Dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy a od jutra odpoczywam tak jak pani doktor kazała nie ma co przesadzać. Muszę trochę zająć się sobą trochę pospacerować bo kondycja spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pewnie, ze odpoczywajcie...jak zaglądnęłam na te stronke, to sie wzruszyłam troszke...we Wrocku robią takie 3-wymiarowe usg i przy następnym dziecku na pewno sie wybiore. Miłej pracy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Gdzie jesteście??? dzis troche nieprzytomna jestem...nie mogłam w nocy spac i teraz mam oczy na zapalki...pije kawke Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Easton, nas tez zaypało, ze ho, ho! A śnieżyca taka, ze cały dzień było ciemno...poszlismy na spacer sankami, ale nawet sanki ugrzezly! Rano to chyba wykopywac sie bedziemy na dwór :-D Ja powoli koncze gromadzic prezenty-bardzo to lubie :-). Juz tylko drobiazgi zostały. Pozdrawiam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Śpioszki, wstawac i do pisamia :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Pozdrawiamy z zasniezonej Szklarskiej. Pada i pada, Święta bedą bardzo piekne, o ile jakas paskudna odwilz nie przyjdzie.... Jak przygotowania do Świąt? Nie moge sie doczekac choinki.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×