Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wetka9

Mamusie z Kotliny Jeleniogórskiej

Polecane posty

Dziewczyny zdrowych ,pogodnych swiat i wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych bliskich...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Witam! Ja już jestem w pracy nie było zbyt przyjemne wstawać w środku nocy ale cóż dobrze się czuję więc nie mam zamiaru wracać na zwolnienie bo zwariuję w domu. Nie zdąrzyłam nawet złożyć wam życzeń przed świętami więc dzisiaj nadrabiam choć mocno spóźnone ale szczere wszystkiego naj.. spełnienia wszystkich marzeń i dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Po dluższej przerwie...w te Swieta nawet chwili nie mialm do Was zajrzec, wiec przyjmijcie NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA WAS I DZIECIACZKÓW!!!! Gaga, mnie czeka powrót do pracy od poniedzialku...Bartek zostanie z moją mamą. Mam lekkiego stresa- jak wytrzymam bez synka??? Easton, wyobrazam sobie, ze na obczyznie bez bliskich i tradycji jest ciężko...ale masz nas :-). Napisz, jak spędziłas te Święta. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Witam! To własnie jest chyba najgorszy moment powrót do pracy ale tak się traktuje matki polki może niedługo coś się zmieni. A ja dzisiaj idę do lekarza ciekawe jak maleństwo podrosło już nieźle kopie ale tylko mnie kiedy zbliża się tata to kopniaki ustają - no to w końcu obca osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Odpoczywacie? Wczoraj byłam u lekarza rewelacja. Zrobiła mi usg przez fałdy brzuszne było super wszystko widać rączki nózki oczywiście główkę, słyszałam również serduszko bije mocno i regularnie. Wszystko jest ok. A przytyłam w ciagu 5 tygodni aż 3 kilogramy i mam coraz słabsze wyniki mam pić sok z buraków i marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Widzę że nikogo nie ma chyba wszyscy szykują się do sylwestra. Z okazaji nadzchodzącego Nowego Roku życzę wszystkim wszystkiego naj..... żebyśmy miały tylko z górki i żeby ten 2006 był jeszcze lepszy niż kończący się 2005. Do usłyszenia w nowym roku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU, SPELNIENIA MARZEN. DLA WIELU Z WAS SPELNI SIE TO NAJPIEKNIEJSZE :-). dUZO ZDRÓWKA I SPOKOJU. Spędzilismy fajnego sylwestra, byli u nas znajomi. Dzieciaczki spały (bo nasi znajomi maja małą córeczke 7 mies), a my imprezowalismy...a jak u Was? Dzisiaj tylko nieprzytomna jestem, bo poszłam spac o 4 rano!!!!!! A Bartek juz o ósmej obudził sie rzeźki i wypoczety...:-). Jutro, po ośmiu miesiącach \"wolnego\" wracam do pracy-ciekawe jak będzie...dzis sobie powspominałam ubiegły ro. Najpierw to wielkie oczekiwanie, potem narodziny Bartka, piekne lato. Obejrzałam zdjęcia i troche sie rozkleiłam.. Życze Wam, zeby dla Was ten rok był taki jak dla nas ubiegły 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[ kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pozdrowienia, wetka i Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
No i witam was już w 2006 roku! Wetka a na któą masz do pracy? Trochę współczuję ale ja sama wiem że też będę musiała przejść za kilka miesięcy to co ty teraz przechodzisz więc trzymaj się mocno. My też spędziliśmy sylwestra w domu była mała imprezka 12 osób ale było całkiem przyjemnie nawet sobie potańczyłam wczoraj pospałam wstyd się przyznać ale cały dzień chodziłam w piedżamie. Jak wrócisz z pracy to koniecznie daj znać jak przezyłać pierwszy dzień rozstania z bartkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gaga o poranku :-D. Do pracy ide na 14-tą do 18-tej, wiec chociaz ranki spędze z synkiem. Zazdroszcze Ci, ze cały dzien leniuchowalas, bo Bartek o 8-mej zarządził pobudke, a mój mąż nie bardzo nadawal sie do opieki nad dzieckiem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D. Wieczorem nap[isze Wam, jak było. Teraz organizuje wyprawe do pracy, bo sporo rzeczy musze naszykowac dla sienie i Bartusia. Pozdrawiam cieplutko, miłej pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Leniuchowałam bo wiem że to ostatnie leniuchowanie w nowy rok bo za rok będą już obowiązki. W sumie imprezę skończyliśmy o 5 przebudziłam sie o 8 i musiałam iśc po moją suczkę do teściowej bo na sywestrową noc poszła do niej a że teściowa jest po operacji i nie może za bardzo chodzić więc musiałam ją odebrać bo jeszcze by jej napadkudziła. W sumie w takim systemie pracy myżlę że za duzo nie odczujesz rozstania z bartkiem. Zawsze tak będziesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Tak, na razie cały czasa tak będe pracowac....na szczescie. Wczoraj było fajnie-mimo wszystko troche mi tej pracy brakowało. Nie było wczoraj za duzo roboty wiec plotkowalyśmy z szefową, nadrabialysmy cale 8 mies :-D. Potem pojechalam po Bartka, jak mnie zobaczyl, to az zaczął machac rekami i nogami i smiac sie. Słodkie to było. Mama mówi, ze był grzeczny i wesoły, z reszta u nich zawsze taki jest, bo uwielbia psy i koty, a u moich rodziców są dwie suczki i 4 (!) kory. Jest wniebowziety, jak Saga merda ogonem :-D. Jak Twoja sunia zniosła to strzelanie? Oj, musze powoli zmykac, bo zaraz synek sie obudzi. Pozdrawiam, pa1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są oczywiście cztery KOTY a nie kory ha, ha :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Daję mojeje suni tabletkę na uspokojenie i jakoś nie świruje. U nas mnóstwo śniegu i ciągle sypie a ja nadal nie mogę doczekać się wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witajcie! Easton nie martw sie choinką, ja juz czekam na Wielkanoc :-D- a propos, u Ciebie obchodzi sie te Święto? U nas fajerwerków nie brakowało, obudziły Bartka :-) Gaga, w pracy?Ja juz powoli sie przezwyczajam, Bartus chyba tez. Jak Maleństwo? Juz niedługo na usg bedzie widac płeć, chcesz wiedziec? My chcielismy, lekarka podejrzewala chlopca, ale nie byla pewna. Nie powiedzielismy nikomu z rodziny, to byla nasza wielka tajemnica :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Hej! Ostatnio chyba było widać płeć na usg bo pani doktor pytała czy chcę wiedzieć ale ja nie chcę będzie niespodzianka. Jak u ciebie w pracy? U mnie kicha bardzo mnie denerwują szczególnie dzisiaj ale dam radę. Skaczę po allegro i szukam różnych rzeczy dla dziecka narazie robię wstępne rozeznanie. Cieszę się bardzo że jutro weekend ty chyba też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga26
Witam! Ubranka dla dzieici są naprawdę słodkie a jak to wciąga ostatnio dostałam dwie pary cudownych skarpetek dla malucha i leżą cały czas na wierzchu bo nie mogę się nimi nacieszyć - super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja nie mieszkam w jg ale trochę dalej i tutaj nie żłobka a przedszkole kosztuje około 150 zł miesięcznie to chyba nie dużo. A jak u ciebie to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To drogo jak na nasze warunki, zalezy ile się zarabia:) U nas niania miesięcznie to około 500 zł. Wetka nie za dużo pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!! :-D, no troche pracuje, ale moja nieobecność to głównie wina męża, bo najpierw ulepszał kompa (po takim ulepszaniu nic nie działało :-D), potem nie łączył sie neostradą...ha, ha... no i wreszcie dzis sie udalo. Z pracy jestem zadowolona. O, widze ze tu jakies \"żłobkowe\" klimaty...w Szklarni przedszkole ok 170zl. to chyba nie jest duzo. Jak tylko Bartek podrośnie, na pewno pójdzie! Gaga, bedziesz mi9ala 18 tyg macierzynskiego- to dobrze, kazdy tydzien wazny. Najbardziej podoba mi sie pomysl z 26-ma tyg w 2008 roku, ciekawe, czy przyjdzie w sejmie...gdzies tak chciałabym drugiego bobaska, wiec byłoby nieźle...16 tyg to tak mało, nie wyobrazam sobie zostawic takiego maluszka! Pozdrawiam, acha Gaga, Ty tez sie nie przepracowuj i nie daj sie denerwowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Easton, no to zupełnie przekichane!!!! Zostawic 6tyg dziecko???porypało ich chyba...a co z karmieniem piersią? zupelnie bez sensu Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie!!!!! Gaga jak w pracy? Dobrze sie czujecie? Dzis wybieram sie przed pracą do jelomki, kupic Bartkowi kubeczki niekapki. Jeden juz ma i woli go od butelki. Acha, mam newsa BARTKOWI ROSNĄ PIERWSZE ZĄBKI!!!!!!!!!!!! bEDZIE DUMNYM WŁAŚCICELEM DOLNYCH JEDYNEK :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Na razie przez dziasła przebijaja sie dwie białe \"kreseczki\". Pozdrawiam, piszcie, co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po latach :D U nas w sumie bez zmian 12 zebów i 2 kolejne w drodze,Jaga przechodzi ostatnio fazę na jedzenie i ciągle tylko AM i raczka pokazuje w kierunku jakiegos papu :) Dziewoja sama juz stoi i jak nie widze robi mikro kroczki,ale do prawdziwego smigania to jeszcze chyba kawałek ;) Pozdrawiam serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko na minutke- co tu tak pusto??? Ostatnio nie wiem, w co ręce włożyc...kupe roboty. Do południa z synkiem sobie urzędujemy. Dostałam maila od kolezanki-wlasnie wróciła z tygodniowych wczasow na HAWAJACH!!! Dla mnie na razie jakiekolwiek wczasy to duuuza abstrakcja :-). Musze konczyc, pozdrowionka@!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bo jak tak dalej pójdzie, to umrze ten nasz topik :-( U nas rutyna-praca, domek i tak w kółko. Ale na pocieszenie zaczęliśmy wakacje planowac, jedziemy na Hel!!!! Bartus zobaczy moze, a ja sie troszke poopalam (o ile temp. wzrosnie powyzej 20 oC :-D) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Trochę mnie nie było ale się przeziebiłam i wolałam posiedzieć w domu ale od wczoraj jestem w pracy. nie czuję się najlepiej łapię jakieś doły ale stwierdziłam że lepiej być w pracy wśród ludzki niż sama w domu i się zamartwiać. Chciałabym żeby była już wiosna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gaga! Ja tez che wiosny. Za malo slonca za duzo ciemnosci...tez ostatnio jestem jakas nie do zycia...dobrze ze Bartek utrzymuje mnie w formie. :-D A jak tam Dzidzius? Pewnie dokazuje :-) Acha, Bartek ma juz dwa zeby, a od wczoraj stanął na czworaka! Teraz kolysze sie w przód i tył, chyba biedaczek nie wie, jak ruszyc :-D Pozdrawiam cieplutko. Dzis dzien świstaka, wiec wiosna JUZ NIEDALEKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z zasypanej Szklarskiej odmeldowuje sie Wetka :-D Co dobrego u Was? Ja juz mam dosc sniegu...Bartek tez protestuje, nie chce byc ciągle grubo ubrany. Jak znoscie zimowe zaciemnienie? chyba wybiore sie na solarium, bo tylko tam mozna sie wygrzac i doswietlic. Pozdrawiam, w oczekiwaniu na wiosne 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×