Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalala

Ile wynosi na dzien dzisiejszy średnia krajowa pensja???

Polecane posty

Gość księgowy
Wiadomość dla wszystkich ludzi władzy; Politycy drodzy jak zwiększacie najnizsza średnia krajową to zróbcie coś bo rośnie moda na umowy zlecenie. Człowiek charuje cały miesiąć, czasem nawet trzeba pracować po 12 godzin i tej najnizszej średniej nie wyciągnie, wcześbniej to przynajmniej po roku czasu można było otrzymać zasiłek dla bezrobotnych po przepracowanym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaK
wiecie może ile wynosi podstawa do dobrowolnej składki zdrowotnej w NFZ w I kwartale 2007 ????? Dodam, że w IV kwartale 2006 było to 2.627,53 zł (pewnie to średnia krajowa) i od tego 8.75% (czyli 229,91 zł) to była opłata za przynależenie do NFZ (z którego usług i tak nie korzystam :) pewnie jak większość obywateli IV RP). Natomiast najniższa pensja (to z kolei do ZUS na składki emerytalne i rentowe) w IV/2006 była 899,10 zł, a teraz w I/2007 jest 936,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wall de
nie wiem, wlasnie staram sie dowiedziec. ale powiem wam ze zakladam dzialalnosc i kur..ca mnie bierze jak chodze po urzedach. niby tak latwo zarejestrowac firme a wszystko trwa tak dlugo. najgorsze sa te paniusie co niby sa pempkiem swiata i maja czas na wszystko poza robieniem tego co do nich nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
Ja znalazłam stronę związaną z wynagrodzeniami, może tam znajdziesz tego czego szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvhgjg
ile wynosi ta przekleta srednia krajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordecay
mezczyzni - 2934 kobiety - 2149 ogolem - 2500 tak wynika z badan w 2006 roku w serwisie pracuj.pl aleto nie jest srednia tylko mediana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
A ciekawe ile wynosi pensja studentów i absolwentów. Dysponuje może ktoś takimi danymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Polecam ciekawą dyskusję na temat zarobków studentów: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w=47489551gdyż nei chce kopiwoac zawartych tam tez;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87
Wypłaty w Polsce są śmieszne:P zastanawiam się nad wyjazdem:) Z pensji 700zl raczej nie wyżyje sie i nie zrobi opłat. miejmy nadzieje że z biegiem czasu pensje pójdą w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Jeśli Ty nie podniesiesz swoich umiejętności, nie zrobisz specjalizacji itp. To za nic pracodawca nie podniesie ci wypłaty, a wręcz przeciwnie obniży Ci gdyż nie wykazujesz chęci rozwoju, life is brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norah7
mir niestety podana strona nie istnieje, próbowałam na wiele sposobów ale niestety… może żle zapisałeś link? Szkoda, mysłałam, że może dowiem się czegoś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Oj koleżanko bo wyraz gdyż się niepotrzebnie wplątał do adresu, trochę techniki i się człowiek gubi, daję jeszcze raz: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23&w= 47489551 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka112
fakty są takie ze rzeczywiście trzeba sie uczyć żeby coś osiągnąć wtedy i pensje są wyższe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judym
to smieszne przciez nam lekarzom nie podwyższą do 2 średnich krajowych - proponują 15 procent czyli 200 zl. co wy o tym sądzicie?Zgodzić sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolandaa
prosze bardzo jest mi to niezbędnie potrzebne do kredytu jle naprawde wynosi średnia krajowa na ten czas prosze o odpowiedz dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolandaa
błagam napiszcie ile wynosi średnia krajowa na tę chwile potrzebuje to do kredytu prosze prosze dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I kwartał 2007 r. 2.70914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra jeszcze raz
w I kwartale 2007 średnia krajowa wynosiła 2.709,14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi mili
Płace są jakie są, wydaje się tyle, ile pracodawca pozwala, fakt ze 2500 ładnie brzmi tyle, że na konto wpływa co innego. Niestety albo się przekwalifikować na pracownika fizycznego albo doszkalać... nie ma wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
To nie tylko wypłaty rządowe zawyżają średnią. U mnie w strukturze MLM najniższy zarobek to 2500zł miesięcznie, a najwyższy 100tys. zł i to również może zawyżać, jeżeli w innych MLM tyle zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netto czy brutto
? bo cos nie wierze ze kazdy zarabia ponad 2500 na reke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricoo23
coś mi sie zdaje że najniższa krajowa wynosi 540zł brutto a średnia 800 z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TKO
Oj niewiedza sie szerzy. Srednia jest ok 3000zł mc. SREDNIA czyli wchodza w nia zarobki sprzataczki szkolej i prezesa banaku. Najwiecej jest tych "srednich" zarabiajacych ok 1500zł mc. Sredina roznie uklada sie w zaleznosci od miast. Sa bardzo biedne regiony takie jak lubelszczyzna, war-mazurskie, suwalszczyzna. Dochody tyh ludzi na papiersze sa minimalne, dorabiaja sobie na czarno handlem przygranicznym, kłusownictwem itd, ale nie wszyscy wiadomo. Dobrze jest w Wawce, tylko trzeba pamietac, ze tam sie ciężko i szybko zyje i za wszystko trzeba sporo zaplacic. Piwo na starowce 10 zeta. Ale jak płaca za wynajem lakalu 50-80 tys mc to trzeba cyny wywalic w kosmos. DObrze jest w poznaniu, wroclawiu i 3 city. Najgorzej w małych wioskach, podrzędnych regionow, zapomnianych przez boga i ludzi. Ja zarabiam chyba sporo, poslem nie musze byc bo mam lepiej. Ale co tam, bedzie jeszcze lepiej. Wszystkicm zycze mega kasy, oczywoscie uczciwie zarobionej,ale do tego trzeba miec pomysl sama z nieba nie spadine. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witold gombrowicz
Średnia krajowa w miesiącu sierpniu 2007 wyniosła 2980zł brutto a najniższa płaca ustawowa jaką płaca pracodawcy to 936zł brutto co daje 600zł na rękę. Pracodawcy to dorabiacze na ludzkiej krzywdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lali
tak naprawde niewiele, a te sumy wynikajace z obliczen uczonych tylko pokazuja jak bardzo praktyka odbiega od teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo
na dzien dzisiejszy 936zl brutto a netto 697,57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam, że od stycznia ma być 1126 brutto, ale nie pamiętam, czy to naprawdę tak będzie, czy to tylko jakieś prognozy, plany, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusie
średnia brutto to 2370 a najniższa średna krajowa ok. 897 na ręke 667 wielkie g...no . A najgorsze jest to że pracodawcy inaczej płacą i co innego wykazują na papierze pieprzone patałachy a emerytura na starość - na sznurek nie wystarczy - najlepsze wyjście to niedoczekać emerytury i nie żebrać u swoich dzieci o chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuczonyamadrzejszynizpytajac
Zebys ty baranie czy baranko wiedzial czym sie ruzni srednai krajowa od minimalnej pensji to byloby dobrze pewnie studiujesz gdzies na jakiejs prywatnej uczelni dla ludzi z kasa a bezmuzgu i potrzebujesz to na swokje sstudia. a wez sie baranie zacznij uczyc i odruznij srednia od mini,malnej w nazwie jest juz glabie srednai i minimalna a wiec to sa dwie ruznie cwoku rzeczy ty idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×