Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalala

Ile wynosi na dzien dzisiejszy średnia krajowa pensja???

Polecane posty

Gość dobrze...
dobrze ktoś powiedział, że PRACODAWCY żerują na nieszczęściu swoich podwładnych!!! pracuję w potężnej państwowej firmie zatrudniającej około 120tys ludzi!!!!!!....jako informatyk, zarabiając trochę ponad 1tysiąc brutto!! bez urazy ludzie...ale większośc ludzi pracujacych ze mna na innych stanowiskach mozna zastapic w srednio 6 miesiecy...wystarczy takiego z ulicy posadzic na stolku i pokazac co ma robic. Ja swojej wiedzy nie na bylem tylko z ksiazek...mnostwo wlasnego nieopodatkowanego doswiadczenia! pojawila sie alternatywa....ta sama firma...duze zarobki! kompletna niezaleznosc od obecnego przelozonego (po przeniesieniu nie musialby martwic sie o to, ze trzeba z laska dac mi wyplate)....to ten ch!@# próbuje mnie zablokowac! bez zadnych korzysci osobistych...czysta zlosliwosc! ...na szczescie decyzje o przeniesieniu podjeli ludzie dla ktorych moj przelozony jest psim gownem na chodniku!! walczcie o swoje....nieznajomosc prawa jest najwiekszym bledem kazdego pracownika!! a...srednia za I kwartal 2007 to cos kolo 2900 peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przemysłowego miasta
Mieszkam w podkarpackiem. Średnia krajowa wynosi ponad 2500 zł brutto, a moi rodzice razem nie mają tyle na rękę (brutto może by mieli). Tak więc nie żyję zbyt wystawnie, ale jak patrzę na moje miasto, uważam, że moja sytuacja naprawdę nie jest zła. Skoro ta średnia rzeczywiście jest taka, to chyba moje miasto nie jest objęte granicami Polski. Jednakże widzę inną możliwość. Nie jest możliwe podanie danych statystycznych wszystkich Polaków czynnych zawodowo, więc trzeba je odrobinę (?) uogólniać. Patrząc na to arytmetycznie, jeśli wyliczymy średnią jakiegoś regionu, następnie wyliczymy średnią kilku takich regionów, itd., średnia wyjdzie bardzo zawyżona. Pozostaje tylko liczyć na bardziej rzetelne wyniki w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem z Podkarpacia, i te liczby nijak się mają do płac w moim regionie. Ludzie tutaj zarabiają po 1000 zł na rękę albo mniej. Z moich znajomych po studiach, którzy zostali tutaj, a nie wyjechali do innego miasta czy za granicę, mało kto ma więcej. A ceny mamy takie same jak w innych częściach Polski albo nawet większe. Wiecie co to jest statystyka? Jak idę z psem na spacer, to statystycznie każde z nas ma po 3 nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucyferPL
Średnia krajowa wynosi 1034zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda kozaaa
Z kilkuste osób które znam a z nich pawei wszyscy pracuja tylko moze 5 osób zarabia srednią krajową.Reszta wszyscy w granicy ok 1000 zł.Wiec te dane winduja duże miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoo2008
a ile pszeciętny polak zarabia na rodzine 1200-1400zł netto zapier...lając po 12 h 6 dni w tygodiu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoo2008
jeśli jesteśmy w uni powińśmy mieć zarobki unijne a nie rosyjskie to jest hore co żąd robi z polską a prywaciaże z ludzmi !!!!!!!! ta polska polityka jak i dlamnie tak i dla większości polaków jest choraA tu polacy powinni być tak zjednoczeni jak we francji podziwiam tamte państwo jeden za wszystkich wszyscy za jednego tam ldzie walczą o swoje a tu heheheheheh ludzie pszeciwko ludziom co to ma być kurwa za państwo co sie kupy nie czyma w angli za coca cole 2 litrową zapłace 1 funta a tu 5,60zł czyli tu pracuje na cole 1h!!!!! a tam 10 min!!!!! co to kurwa za ceny w polsce to jest jakieś chore co sie tu dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jOlkA.
.. srednia krajową się ludzie cieszą, w takim razie niech podadza najnizszą , bo tą to ma ponad połowa społeczenstwa polskiego.. zobaczymy jak sie rózni od sredniej?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krope12358
2000 z groszami. Nie jest to mało, ale nie jest to też dużo. Uważam, że średnia krajowa powinna być taka aby mozna było spokojne żyć.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milne
ja zarabiam 1400 ale co z tego. mam core na wychowaniu i pomagam mamie w oplatach wiec na reke wychodze okolo polowe. wiec to wielkie nic co zarabiam ale na tyle dobre ze mam satysfakcje z tej pracy. lubie kontakt z ludzmi ale niestety ten pracodawca nie docenia tego. ludzie zaczynaja sie wykruszac stad. kiedys pozaluje ze mu zabraknie takich ludzi. TRZYMAJMY SIE WSZYSCY RAZEM! POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek1978
Tez mnie interesuje srednia krajowa ale na marzec 2008. Prosze o pomoc jesli ktos wie Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knight
Średnia krajowa brutto na marzec 2008 to: 3144 zl Źródło: http://finanse.wp.pl/wid,9860008,wiadomosc.html?rfbawp=1208269561.306 A moja pensja to 3900 zl ( Wrocław ). Dobrze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol zarabiam
1/3 sredniej krajowej.... tylko sie pochlastac, i po co bylo studiowac?wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca 8h dziennie
5500 netto :) Nie jest zle, ale apetyt rosnie w miare jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfiha
20 latek manewrujacy miedzy szkolami, sporo umiejetnosci i popyt na moje umiejetnosci uklasyfikowaly mnie na poziomie 3000 na reke przy umowie na zlecenie. Nie jest zle prawda panowie ?:) a to dopiero pierwsza pensja, po roku mysle coby rzucic sie na 5000-6000 ;) Pozdrawiam i miejta glowe na karku bo mozna... wystarczy ze bedziecie dobrzy w tym co robicie i firma sie od was uzalezni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eadem
Za dużo jest mitów o Warszawie. Faktycznie tu można więcej zarobić w specjalistycznych firmach jeśli ma się dojścia i wiedzę. Ale średnio 1200 - 1500 max na start nikt więcej nie da pracownikowi. A należy zaznaczyć, że koszt wynajęcia mieszkania w stolicy to ok 1500 zł. Dlatego dalej podkreślam, że nie czuję się Europejczykiem tylko mieszkańcem kraju z biednego wschodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajd1
ILE WYNOSI NA DZIEŃ DZISIEJSZY SREDNIA KRAJOWA PENSJA? PROSZĘ O POMOC, POTRZEBUJĘ DO WYLICZENIA EKWIWALENTU ZA ODZIEŻ ROBOCZĄ. DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktoros
Witam ma pytanie bo jest mi to pilnie potrzebane jaka była srednia krajowa brutto w roku 1989 z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emeryt abstynent
Przeliczajac to na pollitrowki,to teraz zarabiam lepiej,a mianowicie. Kiedys mialem 1500:44zl za pol litra=34 to moglem kupic szt.34, teraz. 2300:29=79 tyle moge kupic dzisiaj,teraz wiecie,jak sie dobrze zadzi narodem pijanym. To i wracajcie z zagranicy mamy tu drugom IRLANDIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrhazbRTARTT
śREDNIA KRAJOWA TO 5 TYSIĘCY SZKODA TYLKO ŻE W 5 MIESIĘCY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×