Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pewno że lubię

Jak to jest ??

Polecane posty

Jak to jest , że macie kochanków ?? Jak z tym można żyć ?? Nie wstyd wam ?? Nie czujecie się z tym źle , że okłamujecie męża czy żonę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chu...
nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie sugerowałam;) Ale muszę przyznać ,że pytanie ciekawe:) Hmm..ale czemu tylko my sie wpisujemy..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka z gór
lubię czuć ten dreszczyk emocji i pożądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsza szkola jazdy
-bo zycie jest krotkkie, -bo nie codzien spotyka sie NAMIETNOSC, ( z tego, ze sie skonczy pewnie szybciej niz zaczelo) -bo w zyciu trzeba cos niecos zagarnac dla siebie -bo adrenalinka i dreszczyk, Ale na takie "atrakcje" zeby sobie pozwolic trzeba i miec dystans i sie umies sie cieszyc chwila, a pozniej tylko skrycie milo wspomniec, a nie zakochiwac sie jak idiotka i katowac na wlasne zyczenie :-P osady zostawmy najwyzszemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsza szkola jazdy
:-) zasmuce Cie kochanie, to jest tylko moja teoria ... ale jesli mialaby wejsc kiedykolwiek w czyn to tylko na takich zasadach i pewnie krotkotrwale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsza szkola jazdy
chyba :P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe 40
Mojemu mężowi na pewno nie jest wstyd, że ma kochankę i zapewniam ciebie, że czuje się wysmienicie. Mało tego zmienil sie tak, że stal się zupełnie innym człowiekiem. Ja i dzieci go nie obchodzimy i się nie liczymy (był dobrym mężem i ojcem)... Tak to jest, gdyby mi ktos powiedział, że mąż może tak sie zmienić, wysmiałabym go, a jednak ... Dlatego radzę każdej dziewczynie, bardzo ważne, żeby mieć wykształcenie, zawód, pracę i byc kobietą niezależną, wierzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×