Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...ALA

Jak znaleźć faceta?

Polecane posty

Gość ...ALA

Jestem sympatyczną dziewczyną i chciałabym poznać kogoś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już przyszedł
oto jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ALA
Wiec powiedz cos o sobie. pozdrwionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soql
Za mną to kobiety będą latać Mama mówi żebym tylko dobrze wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już przyszedł
nie lubie mowic o sobie, niech to powiedza inni, ale chyba jestem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soql
Ja też jestem fajny A fajny fajnego lubi. Ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ALA
Moja mam mi powtarza to samo. POZDROWIONKA dla fajnych chłopaków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkaaa
najlepiej poznawać ludzi na imprezkach,,,wkręcaj sie na nie i będzie fajnie a jak jesteś fajna to tylko bedziesz miała problem kogo wybrać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soql
Mama mi mówi że ja będę miał problem którą wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczkaaa
trzeba tylko pamietac że wygląd to nie wszystko!! najlepiej wybrać taką osobę z którą zawsze masz o czym rozmawiać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już przyszedł
czy jest tu ktos z krk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ALA
Wiem, że wyglad to nie wszystko. Chodze na imprezy, ale faceci którzy mnie podrywaja licza tylko na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs krok po kroku szukania faceta dla lekko upośledzonych (blondynek) 1) Kupujemy ładne kolorowe ciuszki 2) Robimy ładną tapetke na twarz (tzw makeup, Polecam do nakładania szpachelke) 3) Szukamy jakiejś wieśniackiej Disco-Błysko w naszej okolicy 4) I najważniejsze- WYCHODZIMY Z DOMU 5) Po dotarciu do dyskoteki zamawiamy drina 6) Po wypiciu kilkudziesięciu kroków idziemy na Dance-floor 7) Zaczynamy tańczyć ładnie kręcąc tyłkiem 8) PRZEBIERAMY W AMANTACH KTÓRZY SIĘ ZLECIELI WOKÓŁ Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znależć ? Chuj wie, to co pisze ktoś tam wyżej, to dobre dla łatwych pizdek, nie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ALA
Do Hiacynta: Wprawdzie mam wlosy ciemny blad, ale nawet nie porownuj mnie do blondynki.To sa rzeczy, ktorych na pewno nie robie(te Twoje rady). Ale dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ci powiem? na faceta czasami trzeba czekac dlugo ja na swego czekalam 17 lat a mieszkal \"za rogiem\" i znalismy sie doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Sama
no własnie jak?? piszecie ze sie sam znajdzie , no tak ale ja mam 22 lata i niechce jak kazdy na tym swiecie byc sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znajdziesz go dopóki bédziesz szukala, bezwzglédu na to jak jestes ladna i sympatyczna - w tej sytuacji najwazniejszy jest instynkt. Samiec nie zechce samicy której nikt nie chce poniewaz wyczuwa, ze jest z niá cos nie tak. To ta która ma najwiéksze powodzenie uwazana jest za najbardziej rozrodcza i to za niá kazdy chce miec potomstwo. Wytwarzamy zapachy informacyjne. Kobieta która czuje sié pozádana wytwarza zapach podniecajácy i przyciága wszystkich mezczyzn, kiedy tylko zostanie porzucona i i juz nie czuje pozádania mézczyzny przestaje wytwarzac ten wabik. To krótkie streszczenie pewnej ksiazki opierajácej sié na przykladzie lektury \"Lalka\". Kiedy Wokulski biega zafascynowany za Izabelá, wówczas Izabela ma mnósto gosci, przyciaga wszystkich panów, próbujá sié z niá umówic. Kiedy Wokulski urazony odwraca sié od niej, wówczas ona nie czuje juz jego milosci i pozádania w konsekwencji czego jej mieszkanie calkowicie pustoszeje, a mezczyzni tylko z daleka jej sié klaniajá. Po jakims czasie Wokólski znowu wraca do Léckiej i juz tego samego dnia kiedy wybiega na miasto wszyscy padajá jej do stóp i tak wkólko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
na siłowni jacy fajni mili faceci tam przychodza bylam wczoraj 2 raz pełno sie ich zaraz "przechadza":) Naprawde tj. dobre miejsce kup karnet fajne ciuszki i sa Twoi . Dodam ,ze mam 36 lat ja mam meza o wiesz nie dla mnie ,ale polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka82
A moze jakies inne pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ALA
podglądam w nocy rodziców pieszcząc dłonią swoją łechtaczkę i wąchając przepocone buty mojego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ALA
Bardzo śmieszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ALA
Trzepak odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×