Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szeptem_szkicowana

ZAPACHY ktore pobudzaja nasze zmysly...

Polecane posty

Na biurku stoi świeczka. Mały, smukły płomyczek delikanie rozświetla ściany oraz moja twarz... rozkoszny zapach czekolady unosi sie w powietrzu... nie potrafie oprzeć sie jej słodyczy.... A wasze ulubione zapachy w jesienno - zimowe dlugie wieczory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAWA TO MURAWA
cynamon wanilia KOCHAM TE AROMATY :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm_niammm
..........a mi to się kojarzy z jedzeniem łeeeee!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagna
Moje ulubione zapachy to imbir,drzewo sandałowe,CYTRYNA!!!! oraz wanilia,cynamon i zapach skoszonej trawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm_niammm
....tak !!! kiedy trzeba się odchudzaćććć:O....z zapachów tobym raczej stawiała na jaśmin czy bez :D...moje ulubione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm_niammm
....ja też nie przeszkadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAWA TO MURAWA
I JESZCZE LUBIĘ POMARAŃCZE :) I TEŻ PEWNIE mmm_niammm KOJARZY SIE Z JEDZENIEM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yagna
Widzę drogie Panie,że jesteście chyba głodne bo Wam się dużo zapachów z jedzonkiem kojarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm_niammm
hihihi ...jeszcze poprzeszkadzam:D;) ...taaaa pomarańcze to moje ulubione owoce ....hehe oczywiście do jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAWA TO MURAWA
Taka slodkawa nuta...:P Kojarza mi sie z cieplym i sloneczny latem.Wieczorami na plaży... Oj zaraz się zozpłynę w marzeniach i wspomnieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm_niammm
tak szczerze to zapachy zawsze mi sie kojarzą z jakimś wspomnieniem, z przeszłością , a cytrusy mi się kojarzą z wiosną i wyrazistością koloru słońca podczas tej pory roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozplywac sie w marzeniach i wspomnieniach nie zawsze mozna tak zupelnie bezkarnie, wiec.... do dziela:):):):P przy zapachu drzewa sandałowego, co powiecie na to ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm_niammm
:) a drzewo sandałowe to kraj dalekiego wschodu :) i ogarniający spokuj....melodyjna cisza...ach ale się rozpłynełam ...dzięki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAWA TO MURAWA
To prawda zapach często odnosimy do sytucji ; TEN ZAPACH MI SIE POZYTYWNIE NIE KOJARZY (niestety... tajemnica łzy samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...coz moge poradzic na smutek , ktory sprowadzilam... mysle ze po czesci same jestesmy odpowiedzialne za kreowanie naszych skojarzen, wspomnien.... wiec moze nalezy porzucic te zle i niedobre na rzecz przyjemnych? z druggiej strony....nie jest to tak łatwe....niemniej poprosze o usmiech - niech to bedzie przepustka w tym topiku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAWA TO MURAWA
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm_niammm
teraz ja mam pytanko z czym wam się kojarzy zapach deszczu??? oczywiście jeśli go odczuwacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazelle
Adidas tylko prosze bez zlych skojarzen, ten zapach kojarzy mi sie z moja pierwsza miloscia. Wspomnieniahmm , kim bylibysmy bez nich, sa takie czarujace takie niezatarte czas mija a one pozostaja w nas , w samym srodku nas samych. Sa czescia nas samych i w zaden sposob nie da sie ich usunac z naszej podswiadomosci. Ten zapach juz od i na zawsze bedzie mi sie kojarzyl z Michalem moja niespelniona miloscia. Nie nie zaluje ze byla ona tylko czasowym flirtem , wrecz przeciwnie dzis z perspektywy czasu wiem ze tak byc powinno. On juz na zawsze ma miejsce takie szczegolne na gornej poleczce mojego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princescaunamija
Maciej Kossowski - Z cyganami w świat Gdy wyruszam w swiat wiosna pachnie wiatr ptaki kraza wokol gniazd gdy wyruszam w swiat czy to swit czy zmierzch droga wola mnie nie zaluje niebo gwiazd gdy wyruszam z cyganami w swiat! Nie wiem kiedy znow zobaczysz mnie moze kiedys wroce moze nie kto cyganska dusze ma tego cos po swiecie gna kto cyganska dusze ma tak jak ja kto cyganska dusze ma tego cos po swiecie gna tego cos po swiecie gna. Gdy wyruszam w swiat las otula mgla gubi rose polny kwiat gdy wyruszam w swiat slonce w bialy dzien nie odnajdzie mnie wiatr zaciera kazdy slad gdy wyruszam z cyganami w swiat! Nie wiem kiedy znow zobaczysz mnie moze w innej juz zakocham sie Kto cyganskie serce ma tego cos po swiecie gna Kto cyganskie serce ma tak jak ja Kto cyganskie serce ma tego cos po swiecie gna tego cos po swiecie gna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×