Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małżeństwo

Oburza nas to co sie tu dzieje. Naprawdę jesteście prymitywni.

Polecane posty

Gość no nastepna
jolka prosisz masz(choc nawet poprawnie poprosic nie umiesz po angielsku!!, najpierw lepiej naucz sie polskiego!!) correct me!! a nie "correKt me" :P nie ma z kim gadac zenada:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ... pierdolic, to umiem przetlumaczyc, zastosowalam \"dzigi- dzigi\" , ale to u \" Irysow\" ... normalka ,odpowiada - takiemu , przyziemnemu : kochac sie!:-) Chyba mu ... pokarze...:pDlugo tlumaczylam okreznymi drogami , co to ... barchany... :-) Siedzi obok mnie i ... chce wiecej Kato- Polski :-) Ajrysze coraz bardziej odchodza od kosciolkowej teorii , rozmnazania, ale maja KASE... i sie rozmnazaja dla kasy... :-) Fajnie , za taki szmal ja tez bym mogla miec 5-cioro?!Nawet ... po BOZEMU... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> no nastepna. A co to znaczy :prosisz MASZ???? Oj... nie rozumiem, pomylilas sie Kochanie? Oj wspolczuje..., TAKA........POLONISTKA, swiatowej slawy, i blad ...????????? O! Jak przykro... BUUUUU!!!!!Tym razem Ci daruje...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nastepna
no nie moge ales uwsteczniona:P taka stara a taka nierozumna.. :P nie rozumiesz slowa "masz"? ja-mam ty -masz on- ma.. juz rozumiesz? prosisz- masz! poprosilas o poprawienie cie nieudolnie co prawda po angielsku ale poprosilas.. wiec napisalam "prosisz masz" w domysle masz o co prosilas i znow poprawilam twoja pisownie( tym razem angielska). Kumasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabraklo Ci Kochanie( :-( ) MYSLNIKA... ot, maly problem INTERPUNKCYJNY... :-( Prosisz - masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nastepna
masz racje:( o ja glupiutka ale sie osmieszylam ale wez pod uwage ze ty o niebo bardziej:P robisz bledy ortograficzne i na dodatek popisujac sie co krok znajomoscia angielskiego( wcinaniem tekstow po angielsku) nie potrafisz poprawnie jednego z podstawowych czasownikow w tym jezyku napisac:) nie popisuj sie dziewczyno bo ten jezyk zna prawie kazdy:P a nie kazdy przy tym robi z siebie taka idiotke:P ok tym razem zegnam na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz... prosze idz... i nie wracaj nigdy wiecej... oj! Ty glupiutka... jak robie bledy , to w kazdym jezyku, nawet ... nocnym... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a girl
MAŁŻEŃSTWO ---> najbardziej zgadzam sie z jednym - niektorzy co sie wypowiadaja sa tak jak wspomniales "nieszczesliwi" :( w tym ja tez, to dobre slowo. Trzeba jednak miec dystans do tego, co tu sie pisze. Ale masz racje, to jest "chore", a my powinnismy byc ludzmi, a nie zwierzakami... bravo za odwage do wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupiup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co
podosisz to kretyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ty
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochelka - wtedy nie wyszlo,ale może jutro spróbujemy... Żony nie będzie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia i znowu będą gromy na moją głowę, że kolejnego faceta bajeruję ;-): \"chochelko do ciebie alez robisz z siebie idiotke kokietujesz udajesz zalotnisie trzepoczesz rzesami no doj juz spokoj przeciez nie jestes taka glupia ja wiem ze laski lubia adorowac ale ty to normalnie sie upokarzasz dziewczyno wyluzuj!! bo robisz z siebie tepawa idiotke nieudolne proby zwrocenia na siebie uwagi.. glupia nie jestes bledow nie robisz ale zachowujesz sie jak gowniara jakas pseudointeligentna\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj tych debili.Niech ida na spotkanie kólka rożańcowego... Szybciutko,chodź do mnie,bo nosi mnie dzis jak cholera.:-p Będę milusi i cały Twój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koch-anka -Tylko spróbuj,a wszystko powiem Twojemu o wystepach męża mokrej w lateksie,kto bił najgorecej brawo i wsuwal mu banknoty za slipki..:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Chochelko,mam znajomości w Watykanie. A obrońców moralności mam w d...e :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaasne a może trójkąt ? Będzie bardziej pikantnie i występnie :-P Prawie Sodoma i Gomora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×