Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roberto**

Nienawidzę dużych piersi brrrrrrrrrrr!!!!

Polecane posty

Gość do tego glupka Roberto
Autorowi topiku życze zeby urosly mu cycki, ale nie jeskies C czy D, chcę żeby urosly mu cycki w rozmiarze G!!! Ale by bylo wesolo:-) Albo poczekajmy z dwa lata, może wylysieje przystojniaczek zajebany i wtedy stworzymy topik " Nienawidzę lysych dupków brrrrrrrrr" Albo nienawidzę takich palantów jak autor tego topika!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię małe
a ja nie chcę byc złosliwy, nie chce też ranić innych dziewczyn, chcę tylko powiedzieć, że mnie od zawsze podobały sie małe piersi :) moja kochana dziewczyna ma A i kocham je pieścić i całować :) a dlaczego lubię małe?? moim zdaniem są piękne, podniecają mnie, poza tym uwielbiam to, że tak fajniutko mieszczą się w dłoni :) nigdy bym ich nie zamienił na inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notooooo
ja też mam A i to niepełne co robić żeby były większe czy jak przytyje to urosną? mam 23 lata i wstydze sie tego >-: pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadaczka C
Roberto** Takich jak ty to tylko powystrzelać bez komentarza ja jestem wysoka i szczupła a jeśli chodzi o mój biust zaznaczam że nie jest tak jak ty mówisz że jak " c i dalej" to sam tłuszcz bo na moim przykładzie wiem że tak nie jest to co taka dziewczyna jak ja nie ma już szans Może cię źle zrozumiałam jeśli tak to zwracam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Tiaaa widać po topiku, że każda liszka swój ogon chwali :P. Swoje piękne u kogo innego (płci przeciwnej) brzydkie - za małe, za duże, zbyt obwisłe, za chude, za grube ... Żałosne. Ja tam lubię każdy rozmiar cyca, bo każdy ładny, jak nie wisi... Niby cyc nie ch..j, ale jak na moje ani jedno, ani drugie zwisać nie powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja swoje lubię !!! a są duże - przyzwoite DD . widze czubek swoich sutków a inne mnie nie interesują :)) radze sie cieszyć z tego co ktoś ma a nie słuchać takich pajacy jak autor topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renienawidze...
a ja mam 75B i wolalabym miec wieksze:) co tu duzo mowic - duze piersi lepiej prezentuja sie w bluzeczce z dekoltem, w bikini itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manekin z okna wystawowego
Najlepiej by było jakbysmy wszyscy byli jak manekiny- płascy sztywni i bez narzadów płciowych !!!!!!!!!TACY SAMI!!!!!!!!!!!! byłoby jak w raju :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała to zakompleksiona kobieta. ja mam zajebiste 75 C. jędrne, kształtne i napięte. mmhhhmr sama bym za nimi się obejżała będąc facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki z CCC
ja jestem wysoka kobieta:) mam 178 i naprawde mały biust ,i przed to wielki kompleks:P wiec nie martwcie się tym co pisza Ci faceci:P bo i tak Wasze biusty napewno sa ładniejsze:P Eh;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoo
Ale ktoś już Wam napisał w poprzednim postach, nie czytaliście głąby??? Że w każdym cycku jest tyle samo gruczołów. Więc jak to jest, że jedna ma większe a druga mniejsze? (staram się jak najbardziej ukazać tamtą wypowiedź) LECICIE NA TŁUSZCZ. Fagasy. Niektóre duże piersi są niezłe ale niektóe są OKROPNEEEEEE po prostu. Większość własnie taka jest...co z tego, że duże jak to samo ma 200kg facet...no właśnie, takie same piersi znajdziecie u 200kg faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się tlumacz zakompleksione ladaco:P A czemu nie które kobiety nie mają wcale pokarmu inne mają mało a inne dużo? Gruczoł też może być różnego rozmiaru. Słyszałaś o operacji pomniejszenia piersi? U kobiet z małymi gruczołami a z dużą ilością tłuszczu to nie problem, u tych z dużym gruczołem a i owszem bo tżeba część gruczołu usunąć. Skąd wiem? Jedna moja kumpelka zakompleksiona z powodu za dużych piersi szykowała sie do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ilość tkanki tłuszczowej w piersi kobiecej nie musi być skorelowana z ilością tłuszczu na jej brzuchu i tylku,. Tu chodzi przez wszystkim o redystrybucję tłuszczu przez ciało, która jest absolutnie różna u każdej pani. Niektórym w czasie tycia rosną piiersi innym tylko brzuchy i tyłki. Najczęściej niestety pojawia się ten drugi przypadek. :L Poza tym czecho chcesz od tłuszczyku? Nawet fajny jest w umiarkowanej ilości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×