Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roberto**

Nienawidzę dużych piersi brrrrrrrrrrr!!!!

Polecane posty

Gość ja mam 70 A przy 165
no a gdyby mozna bylo to ja bym troche dodala do swoich a kurde nie moge o! inne nie moga sobie odjac i trudno, przeciez nie beda sobie odcinaly po kawalku! a szkoda gadac a raczej pisac, fuj i fuj taki ten watek o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajero
Co autor topicu wie ,qrwa, o miłości? Nabuzowany hormonami durnowaty małolat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruuzia
niech se nie lubi ludziska !!!!! jego problem - jego bol!!! ja mu sie nie narzucam (75F)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 A
lepiej nie!!!!! bo moze to byc zalosne i tak wiadomo jak moze wygladac, fuj fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uu
Najgorsze są nie baby z dużym biustem a faceci z dużym biustem :P Otyli i tacy co wyglądają jakby powinni biustonosze nosić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruuzia
Uu brawo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodowo-lipowa
autor tego topicku to debil i to nie wymaga konsultacji, nie przejmujcie sie drogie panie, to tylko głupi pryszczaty nastolaatek i nie widział nigdy prawdziwej kobiety a jedynie małoletniedziwczynki. Czym wy sie podniecacie?? przecież to gówniarz i nie wie o czym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberto**
wybaczcie mi. Moja frustracja wynika z rozmiarow mojego penisa. Zawsze do zabawy musze brać pensete i szklo powiekszajace... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique12
Ale wy wszyscy jesteście żałośni. Facet wypowiedział swoje zdanie, a wy zlecieliście do tego topicu jak pszczoły do miodu, wyrolował was i zniknął a wy się tu pienicie. On jest górą! Swoją drogą nie rozumiem ataku na niego, napisał tylko ze lubi tylko biust średni, ja mimo ze jestem kobietka tylko taki biust lubie i nigdy nie chcialabym miec wiekszego. Większośc facetów woli takie b. A te wielkie ciężarne cycki podobają się tylko zakompleksionym szkaradom-co to maja 1.50m w kapeluszą, wyłysiałe, pryszczate, blade, z paskudnym paszczakiem. sami dno totalne z wyglądu ale śmią oceniać które biusty są ładne. Atrkacyjnosci roberta wierze absolutnie, jeszcze czasami zdarza się gdzieś jakiś atrkacyjny polak. facet jest po prostu estetą i wie co ładne i dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miseczki f
właścicielko tych obleśnych worków wspóczuje ci, jesteś odstreczjaca i watpie by ktos chetny znalazł się na dotkniecie takich worów do pepka. Mlekodajnym mućkom dziękujemy. Nie masz proporcji ani figruy pasztecie. JEsteś oblecha krowa!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique12
kiedy mialam 15 lat smarowalam swoje piersi oxy cordem.Dopiero niedawno się zorientowalam że to nie są pryszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miseczki f
doję byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głąbie
mam meza i nie tylko on moj biust uwielbia mam jednego adoratora ktory caly czas komplementuje moje piersi ,a ze sa duze nie znaczy ze wisza- wiesniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monique
bronisz go bo ci schlebił a ja na przykład czuje sie obrazona bo niechciałabym zeby ktos wyzywał mnie od krówsk ,tłustych bab itp...jestes tak samo beznadziejna jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorator miseczki F
hmmmm...Śweże mleko prosto od krowy! :D Tylko 2,69 za karton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorator miseczki F
swieże mleko prosto z kija. Od razu skisle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak mam racje
to ciekawe dlaczego jest tyle operacji na powiekszenie biustu??? nie macie szans!!! na 100 facetów mozee z 5 lubi małe piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorem jest
amator pomarszczonych rodzynek bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i także
wlasciciel rodzynów w gaciach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie mam racji
sorry, zwracam honor. Operacjie plastyczne nie są dlatego że faceci nie lubią małych piersi, bo uwielbiają. Nie lubią małych tylko takie wstrętne pasztety o fiutkach 4cm w wzwodzie, o łysym łbie i przerażająej wychudzonej sylwetce i zero muskułów. A operacje są po to by chirurdzy mogli zarabiać na takich naiwnych dziewczynach które po to je robią by się podobać takim oblechom co to nawet nie wyrośli dostatecznie i nawet nie chce im sie na siłownie iść i co to prawiczkami jeszcza są bo nikt ich nie chce,buahahhaahaha!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do i tak mam racje
strasznie chciałbym zobaczyć jak wyglądasz pewnie bym sie zzrzygał jakbym twojego krzywego ryja zobaczyl, nie gadaj andronow zwiotczała ciotko bo ja jestem atrakcyjnym facetem, ktory uwielbia i male i srednie biusty i nienaleze do mniejszosci a na galaretowate przerosniete worki to tylko moge zwymiotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha bardzo smieszny post, ale i tak 90% facetów woli duże piersi i adijos :) Pocieszajcie się dalej deseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahah
tak to sobie tłumacz płaska desko. zrób test jak nie wierzysz. napewno masz jakąs kolezanke z fajnymi cycuszkami C albo więcej. idzcie na jakąs imppre i sprobujcie zbajerzyc jakiegos kolesie. nawet jak bys na rzesach przed nim stawała to i tak pojdzie z cycatką bo jest seksowniejsza i wiem to bo jestem facetem i moi koledzy a mam ich duzo , tez kochaja kobiece piersi we wszelkich rozmiarach od B do nieskonczonosci. piersi są piekne a ich brak to kompleks kazdej dziewczyny i mi ti nie wciskac kitów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do i tak mam racje
wykonuję niewolnicza i cięzka pracę: bujam wory bobrom w lesie. Dlatego mam uraz do wszystkiego co duże i kuliste... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B jest the best
i wiem co mowie bo jestem facetem. A brzydka mała panna o paskudnej mordzie jak melisana nigdy szyku nie zada bo cycki to ewentualnie dodatek. Nawet jakby miseczke "z" miała to z jej wyglądem nikt jej nie ze chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crospy
ale się uśmiałam z poprzedniego topicu. Na takiego paszteta jakim jesteś nigdy bym uwagi nie zwróciła. Po tym co piszesz widać że jesteś niedorobionym niedowartosciowanym brzydalek, na którego nawet nie chciałoby mi się spllunąć. Jestem bardzo atrakcyjna, mam wielkosć b wiec płaska nie jestem ani nadmuchana obleśnica też nie i czuje się z tym świetnie. A krótki fiutek jakim jestes na pewno zwraca uwage na wielkie cyce bo takich bezpłodwiec jak ty tylko przy tym sie moze podniecic, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tematem nie
jest tu uroda ale wielkosc piersi. problemy z czytaniem ze zrozumieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B jest the best
i wiem co mówię z doswiadczenia. Jak próbowalem wjechac cycastej lasce między cyce moim pytongiem to mi go zmiażdzyla a wczoraj wogóle mi po tym wypadku odpadl... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do meliisany
chętnie zobacze te twoje ładne cycki, czekam na fotke:karmelek4@go2.pl nigdy mym cie nie przeleciał bo nie cierpie dużych cycow kojarza mi sie ze starymi babami, jestes dla mnie ohydna oblesna nie masz nieproporcjonalna budowe i nigdy nie dorownasz wysokiej z srednim biusem. na pewno jestes niskoskanalizowana przy takich ohydnych krowich rozmiarach, wracaj na łąke mućka tam twoje miejsce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×