Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Hej, hej dziewczeta:D:D!! Wlasnie \"zladowalam\" w domku. Jak Wam minal dzien? Przynajmniej pogode mialyscie piekna, bo u mnie caly czas pada... Jesiennie sie zrobilo... Mo.nika -- co porabia e-mail dla mnie:D? Wiem, wiem, ze natretna jestem:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas foliowy = Folsure
no tak nie wyskoczylo mi "ä" sorry przepraszam ale chcialam tylko pomoc i od razu nie zauwazylam tego"byka" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas foliowy =
hmmm, napisalam dobrze, ale niemieckie a-umlaut nie wyskoczylo 😠 wiec jeszcze raz FOLSÄURE = KWAS FOLIOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Asia, ja codziennie mysle ze musze do Ciebie napisac , a potem ktos mi tu wlazi i przeszkadza.Teraz tez szukam tego sklepu z rzeczami do szkoly.Ale obiecuje, slowo, przyrzekam , ze do poniedzialku napisze.Bo przez weekend to napewno maz bedzie okupowal kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.nika -- nie szkodzi:D ja sie tylko przypominam, bo wiem ile masz na glowie... A w nawale spraw o takiej \"pierdolce\" mozna zapomniec - a nawet trzeba, co by uwagi nie odwracala:D:D:D... A ja tak z innej beczki - coraz to wiecej nowych osob tutaj zaglada i tak dzisiaj intensywnie myslalam:D i wymyslilam:D... Moze moglybysmy na onet.blog taka stala strone z naszymi zdjeciami zalozyc (oczywiscie jesli wszystkie kobietki sie zgodza)... Troche to meczace za kazdym razem wysylac mail z fotkami... A tak mialybysmy je w jednym miejscu i w razie potrzeby kazda moglaby tam zagladnac i ewentualnie zaktualizowac zdjecia:D... Wiem, ze dziewczyny z kafeterii majace np. termin porodu na maj 2005 zrobily cos takiego - bylo ich chyba z 28 i najpierw zamieszczaly tam zdjecia "z brzuszkami", a pozniej z dzieciaczkami:D. Co o tym sadzisz Mo.niko? I Wy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze to super pomysl.Kiedys widzialam taka stronke maja ludzie z czata .Nie amietam to byl chyba portal total deutchland, i czat polonii niemieckiej.Sa fotki kazdego z uczestnikow i krotki opis danej osoby.No ale ja nie mam takich umiejetnosci, wiec kto by sie zajal takim blogiem? Moze Ty Asiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy:D. Mozna by tez nasza tabelke tam wcisnac - w troche innej formie:D. Na onecie jest o tyle fajnie, ze nawet i kilka osob moze cos takiego prowadzic... Mozna tez wylaczyc mozliwosc komentowania takiego bloga (komentarze bywaja czasami dosc chamskie)... A moze jeszcze ktoras z dziewczyn jest chetna do prowadzenia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.nika -- ide ja tez na - ekchem - 10 min.:D Pewnie w tym samym celu co i Ty:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze pusto tu, juz sie przyzwyczaiam ze caly czas ktos tu jest.Iwona to chyba caly weekend nie zajrzy, tak sie zegnala:) Albo nie wytrzyma.Ja bym nie wytrzymala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje:D - ja tez zdziwiona jestem, ze tylko my dwie dzisiaj... Cos Ci podsylam do poczytania: http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf:D:D:D. Moze sie z Kuba szybciej dogadasz:D:D:D. Sama jescze nie czytalam, ale mam zamiar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sprobuj wpisac sama. A to wlasnie przeczytalam - chyba wynik gry naszej polskiej reprezentacji na tegorocznym \"Mundialu\":D : \"Do reprezentacji Polski trafia nowy zawodnik. Na pierwszej odprawie przed treningiem Paweł Janas rysuje na tablicy prostokąt i uderza weń piłką: - Piłka. Rozumiesz? Bramka, tu, prostokąt. Piłka do bramki, to dobrze, rozumiesz? Murzyn wstaje i rozżalonym głosem mówi: - Panie trenerze, od kilkunastu lat mieszkam w Polsce, mam tu rodzinę, skończyłem polonistykę i mówię w tym języku lepiej niż niejeden Polak! Paweł Janas patrzy na niego zdumiony i mówi: - Siadaj, synu, mówię do Rasiaka :-)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrr ta reklama angielskiego doprowadza mnie do szalu:D Mo.nika - \"uciekam\" spac - odstawiam definitywnie malego od piersi (a przynajmniej probuje) i czeka mnie dluuuga i ciezka noc... Wczoraj w nocy skapitulowalam po dlugiej walce (dlatego taka malo \"rozmowna\" jestem):D... Ciekawe co mnie dzisiaj czeka... Zycze Ci dobrej nocy 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne , rozumiem.Moj sam sie odstawil,ale tylko w dzie , w nocy karmie go .Ale dla mnie to tez pasuje, wygodniej, biore go do lozka i spimy a on sobie je.Nie musze wstawac robic butli: ) Dobranoc, i spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za onetem :) i dalej nie nadazam za wami ale czytam co piata wypowiedz hihih no nie doslownie no nie gniewajcie ale zalatana jestem po powrocie z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pada i ciemno na dworzu , a takie plany byly.........😠 Jaka pogoda u was dziewczyny?:D Witam Panie i zapraszam na kawke , ale nie mam nic slodkiego...brrrr🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:)ja ttez sie budze,wczoraj spotkanie sie udalo:)pochodzilysmy troche po sklepach a potem na szlachte,milo bylo.Ciesze sie ze mam nastepna kumpele tutaj:)A wieczorkiem poogladalam sobie po polsku wiadomosci:)i jakis film:)brakowalo mi tego:) Czekam teraz az moje kochanie wstanie,bo trzeba na zakupy isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja juz od 8 jestem na nozkach. U mnie dzis tez pogoda jest nieciekawa. W domku znowu sama. Przepraszam z moimi psiakami. Maz w pracy. Grrrr. Ja tez jestem za tym blogiem na nozkach. Jednak jak na razie nie oferuje sie do jego prowadzenia, poniewaz nie wiem zbytnio na czym to polega. No nic uciekam, ale bede tu jeszcze dzisiaj zagladala: Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie mozemy sie wszystkie spotkac i sobie zrobic takiego grupowego zdjecia i na blogu umiescic,super by bylo:)A moze mozemy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×