Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

do justys 78 do obejrzenia tego fimu nie potrzeba dzwieku, tam sa napisy, tylko trzeba uwaznie czytac, film naprawde daje do myslenia, czytalam, ze to jest druga czesc tego filmu, pierwszej jeszcze nie udalo mi sie jednak znalezc w necie:( podobno w ameryce jest wielu ludzi, ktorzy nie wierza w al-kaide itp, sama pamietam, ze mimo zamachow na wtc, poparcie dla ataku na irak nie bylo duze wsrod spoleczenstwa amerykanskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) ja tylko na chwile bo normalnie oczy mi sie zamykaja.Ogladam RTL,ciekawe rzeczy pokazuja.Aga moj mowil ze ogladal tez podobny film ale krotki,moze to byla ta 1 czesc. My bylismy na lodach i na zakupach przy okazji.Jeny jak ja lubie lody:) Monika tez bym sobie obejrzala film ale taki tlumaczony na polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawka chciałam wczoraj troszke naskrobać.......ale nie mogłam bo komp mi sie zawieszał,głupi jakis czy co,wirusów nie mam i nie wiem o co chodzi w takim razie może należy mu sie śmietnik wczoraj chyba miałam problemy z głową .......nie dosc ze szykuje sie do wyjazdu,czekam na mieszkanie i spadam stąd to wziełam sie za pranie dywanu,makabra myślałam że padne po połowie ale jak zostawic jedna połowe wypraną a drugą nie?musiałam skończyć,za to usnełam jak niemowle:) Belaiza,opis czekania i pierwsze spotkanie z dentystą bardzo mi sie podobało......ale to był kawał,czy to faktycznie twój kolega:)? Aga tam na końcu filmu sa podane strony gdzie maja jeszcze o tym filmy jak dobrze pamietam to www.całaprawda.pl www.prawda.interia.pl ale głowy nie dam sobie uciąć za to moze spójrz na koniec filmu i bedzie wiadomo jakie to strony a film faktycznie daje baaaaardzo dużo do myślenia i bardzo dużo wskazuje ze jest tam dużo prawdy dzisiaj mam sporo biegania po urzedach wiec bede późno miłego dnia dziewczynki, Monia a ty jeszcze kawy nie pijesz bo ja ide druga sobie zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, niemamy my przepiekne latko?:D Czytam tak te linki ...a duzo tych jest o ksiezycu i innych sprawach...bardzo interesujace. micka aty niedostalas ode mnie zdjec?Czyli to ty jestes Beata? ja to jöz nieczekuje:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny. Dzis kolejny piekny dzionek. Jestem juz po spacerku z psiakami i po sniadanku. Zalankowalam sobie dzis wypad po buty do miasta, ale nie wiem co z tego wyjdzie. Jak tylko opuszczam mieszkanie to moja jedna psika dostaje paniki. Szczeka jak oszalay. Tylko z praniem moge sobie spokojnie wyjsc. Wiec sprobuje go przechytrzyc moze mi sie uda. Ostatnio udalo mi sie tyk wyjsc na 20 min. Ciekawi mnie jaka jest jego tolorancja czasowa. Ale nic sprobuje a jak sie nie uda to pojade jutro jak wroci moj misiek. Aga_ dzieki za info o filmie. No nic to ja zmykam. Zycze wszystkim milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Wczoraj bylam w kinie na filmie - Pirates of the Caribbean: Fluch der Karibik II , efekty swietne ....i to wszystko😠 Oczywiscie Johnny Depp gra znakomicie.... Dziewczyny jakie filmy polecacie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz spadam na sloneczko super pogoda,oby taka jak najdluzej,a jeszcze zanim na slonce to skocze do kolezanki bo dzis do niej przychodzi fryzjerka i chcialam sie z nia dogadac na termin,musze sobie znowu blady strzelic tak jak kieys mialam jakos lepiej sie czuje w bladach. wreszcie sie uporalam ze sprzataniem,no wiecie co codziennie cos,to siedzenie w domu to jeszcze gorsze jak pojscie do pracy i odbebnienie 8 godzin i luzik bo niektorzy tak robia np.moja tesciowa,przyjdzie z roboty i do swojego pokoju idzie spac i calymi dniami i nocami spi,ja bym tak nie mogla,nawet ciezko jej poprasowac swoich ciuchow,wszystko na mojej glowie,zapierdziel.a prasowanie dalej czeka,a co,jak bedzie padac to sie za to zabiore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaamelia :D gdzie tesciowa pracuje? Moze poprostu wie ze i tak Ty wyprasujesz i posprzatasz ...wiec woli odpoczac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka moze spotkamy sie jutro jak bedzie ladna pogoda? polazimy gdzies albo cos innego wymyslimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi udalo sie oszukac moje siersciuszki. Szkoda tylko, ze w miescie nie bylo nic interesujacego:-(. Czlowiek chce wydac kase i nie moze buuu. No nic w takim razie w sobote jade na zakupy do Holandii. Tam na pewno cos znajde, a i moda calkiem inna niz w niemczech. Biedny tylko moj Darek. On tak bardzo nie lubi tych sobotnich tlokow. Ale czego nie zrobi maz zeby zonka tylko szczesliwa byla:-). To ja teraz na spacerek zmykam, a potem znowu zamierzam rozlozyc sie na balkonie i wygrzewac sie. Justynaamelia nawet nic nie wspominaj o blondzie na wlosach. Mi sie juz tak marzy fryzjer a tu nic. Ani slychu ani widu na horyzoncie kogos mowiacego po pl i parajacego sie ta dziedzina zycia:-(. No coz musze to jakos wytrzymac. To ja zmykam. Przyjemnego popoludnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarra tesciowa pracuje w fabryce z czesciami do samochodow,odpoczac to ja tez bym chciala od tych domowych obowiazkow,ale ona zawsze taka byla ona w swoim domu nigdy nic nie robila jak tam weszlam to myslalam ze padne taki syf byl,a prasowanie to ona zawsze zawozila do swojej matki ktora ma ponad 80 lat,len i tyle.ile kobiet jest ktore maja prace,dzieci i jeszcze w domu musza robic ,a to obiad ugotowac dzieciakami sie zajac i wiele innych obowiazkow,a wiecie co mnie najbardziej rozwala jak ona mi mowi ze ona nie ma czasu,mieszkamy razem,a ostatnio jak bastka wziela na reca to tak sie rozryczal jakby ducha zobaczyl. justys bylam dzis u tej fryzjerki i umowilam sie z nia w przyszlym miersiacu,moje wloski musza jeszcze odpoczac i wtedy mi fajnie zrobi,a ta fryzjerka to rosjanka jest,fajnie bo do domu klienta przyjezdza,i tanio robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaamelia :D o kurcze nie zle podejscie do zycia ma Twoja tesciowa... ale zauwaz ze zawsze znajdzie kogos kto zrobi za nia... Nie mysleliscie z mezem wynajac jakiegos mieszkania i byc na swoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) A ja wstalam 15 minut temu:) Jak Natalka poszla do szkoly polozylam sie spowrotem i do pory z Kuba spalismy.On jak chcial zjesc to kilkarazy tylko sie przyssal i juz :) A Mateusz , bawil sie :) Zlote te moje dzieci.:) Moj organizm chyba baaaardzo odpoczynku potrzebowal.A teraz trzeba brac sie za obiad , bo na sniadanie to juz za pozno:) A pogoda rzeczywiscie piekna. Ok, do pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da rady chocbym chciala jak cholera to ona bedzie z nami do konca,moj maz to jedynak,bez urazy dla jedynakow,i ze tak powiem taki mami cacek,i tak juz go wieli rzeczy oduczylam ale jeszcze ile przede mna😠 ona tak go rozpiescila ze szok na kazde jego skinienie leciala,podaj to tamto i birgla nawet teraz tak robi on powie podaj mi sol to ona leci jak glupia,ale nie ze mna takie numery jak mi tak mowi to mu odpowiadam masz nogi i rece to sobie wez,no i juz sie nauczyl.i tak juz duzo sie zmienij kiedys myslal tylko o sobie wszystko dla niego a teraz i mnie pyta o zdanie,na poczatku forum jak tu sie znalazlam pisalam jakie przeboje z nim przechodzilam,ale na szczescie juz sie jakos dogadujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki:) Aga jasne ze mam czas:)moze na miasto pojedziemy,albo zobaczymy:) Monika to ladnie pospalas:)ja kocham spanie,ale jak za dlugo spie to tez nie dobrze,czuje sie taka zamulona caly dzien:)ale tobie snu brakowalo widocznie:) Justynamelia wspolczuje Ci tesciowej,ale ciesz sie ze jestes kobieta ktora poradzi sobie w zyciu i jest samodzielna a nie taka jak ona:)Moj tez byl i w sumie to nadal jest rozpieszczany przez rodzicow.Okna myla,sweterki prala,synek ma goraczke to juz panika,chore facet 27 lat a pieszcza sie z nim strasznie.A ja mowie mu jak cos chce :Bozia raczki dala,nozki dala:)i dziala:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, a propo tesciowych.Moja umarla 3 lata temu.Cale nasze wspolne zycie , delikatnie mowiac niecierpialysmy sie.Ona niby chciala dla naszego malzenstwa dobrze, ale jednoczesnie, podkrecala po cichu mojego meza przeciwko mnie.A to , to zle robie a to tamto, zle gospodarze, pieniadze rozwalam.Zawsze cos.Kiedys nawet jak mieszkalismy u niej, a jeszcze nie bylo dziec, ja bylam wtedy w ciazy, a maz za granica, z dnia na dzien kazala mi sie wynosic.Szlag ja trafial, bo moj maz jest taki, ze nawet jesli z czyms przyznawal jej racje, to do niej zawsze murem za mna, chocby nie wiem co.Dopiero jak bylismy sami , sam na sam, to mowil mi co naprawde uwazal.Ale powiem Ci ze ostatni rok jej zycia, byl calkiem inny.Przede wszystkim szczerze sie lubilysmy.Naprawde bylo ok.I dziasiaj bardzo mi jej brakuje.Tyle rzeczy chcialabym jej opowiedziec, chcialabym zeby zobaczylajak dzieci urosly, zeby poznala Kube.Ale tak sobie mysle, ze patrzy na nas gdzies z gory i widzi to wszystko.:) Nie raz jak z mezem jest cos nie tak, to mowie: No popatrz, tak go nauczylas , to teraz chodz tu i zrob z nim porzadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego wkurza takie zachowanie rodzicow,ale no coz to rodzice. Aga a jak ze szkola ?dzwoniliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynaamelia a jak maz teraz po porodzie zmienil sie , pomaga ? Musze przyznac ze jestes dzielna , pamietam jak opisywalas swoje poczatki... Sprawy z Kindergeld juz opanowalas... Ja zawsze mowilam ze moge mieszkac w jednym pokoju z kuchnia ale nigdy z tesciami...mam swoje zasady , swoj tryb zycia i druga kobieta w domu ;) nie wchodzi w gre...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremenka, ja dzisiaj, jak sama mam synow , to troche zaczynam rozumiec tesciowe.:) Jak sobie pomysle, ze za pare lat, przajdzie jakas panienka, ktora bedzie chciala miec pierszenstwo w ich serduchach, ktora pewnie bedzie im mowic, ze to mama do tej pory mowila to nie tak, to odrazu jakis taki bunt we mnie narasta.A moj Mateusz kochany, ostatnio do mnie powiedzial, ze sie nie ozeni bo on z mama zawsze bedzie.Ale potem chyba przemyslal sprawe, i mowi, : ale wiesz jak zmienie zdanie to sie nie martw, kupie sobie dom blisko Ciebie i bede na obiady przychodzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super masz dzieci:)Ja narazie z tesciowa sie dogaduje,czasami mnie drazni taka nadopiekunczoscia ale ja szczera jestem i zaraz to po mnie widac:)Jednak nie potrafie sobie wyobrazic ze miaszkamy w jednym mieszkaniu,to nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×