Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

aga moj wstal i chce do miasta jechac,wiec od razu z miasta bede szla do Moniki,dasz rade do Moniki dojsc?albo pojechac?jak autem bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka ale ja nie mam dokladnego adresu moniki, tylko ulice, glupio mi juz tak pisac na forum, mozesz mi napisac swoj nr tel, przez tel bedzie sie latwiej dogadac, jak patrze na mape, to mysle ze saama dam rade na ta ulice trafic, ale nie wiem jaki nr domu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka nie wiem czemu nie piszesz, pewnie juz pojechalas... potrzebuje tylko adres moniki to jakos sama dam rade trafic chyba monika chetnie wpadne tylko nie mam twojego adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka ok rozumiem, dobra najwyzej kiedy indziej moze was poznam, bo moniki teraz chyba nawet nie ma na forum, wiec nie bede miala adresu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to jak bedziesz juz na tej ulicy to zadzwon do ktorejs z dziewczyn,to ci poda numer domu!n€ie wiem czy ty naprawde taka nie do zycia,czy tylko udajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze w internecie trzeba uwazac, tylko ja nie jestem w stanie tam trafic jak nie mam adresu, myslalam, ze pojade z toba, a tak to sama to na pewno bez nr domu nie trafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen talko jest taki problem ze ja nie mam numeru do zadnej z dziewczyn;( wiec nie znajac adresu i nie majac mozliwosci do zadnej ´z nich zadzwonic, naprawde nie jestem w stanie tam trafic, chocbym bardzo chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ,ze te przeczucia moniki,co do twojej osoby sa trafne!tlumacza ci na tysiace sposobow co i jak ,a ty dalej nie lapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monika jestem caly czas tylko jak juz pisalam nie znam twojego adresu, nie mam do nikogo nr tel wiec nie trafie chocbym sie bardzo starala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen wytlumaczyla mi dziewczyny jak sie dostac na tamta ulice i jestem i bardzo wdzieczna, ale ja nie mam nr domu, to co mi da uze trafie na ta ulice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika tylko jak ci mam podac nr? bo na forum to raczej nie, napisz mi swoj adres e-mail to ci napisze moj numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen, mozesz smialo dokarmiac Ja mojemu kubie jak 4 miesiace skonczyl zaczelam, dawac, zacznij od marchewki i ziemniaczka, no i od soku jablkowego, tylko nie wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie doszedl mail to moj nr cpokaze coi sie jak klikniesz na moj profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie powinno pisac kilka slow o sobie jest moj nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze kazdy teraz moze zobaczy moj nr, ale jak tylko monika sie odezwie to go wykasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×