Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

czesc Fa ja tez w Bayern :D ale teraz nie mam czasu pisac, bede wieczorkiem, co ja pisze noca hihihi chyba. A Ty sie w tym czasie zrob na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra juz wyslalam:D Dajcie znac jak dojda,bo justys i usmieszce juz dawno temu wyslalam ,pewnie nie doszly:( Barbara zabij mnie a nie wiem na jakiej ul mieszka moja siostra,ale ona sie juz pare razy przeprowdzala,to juz 4 mieszkanie jakie tam wynamuje:Ale teraz mysle ze juz tam zostanie:) Wiem ze raz mieszkala na schlosswaldweg,a teraz mieszka kolo tej ulicy.Musze sie jej zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen215
zmienilam sobie nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaamelia moge Ci te plytki skopiowac i przeslac ale eraz chwilowy brak czasu odezwe sie pozniej. maili mam juz kilka do napisania, jestes na koncu kolejki :P spadam pichcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika dzieki dostalam:) Age to sobie dokladnie tak wyobrazalm,bo mam taka kolezanke tez Age i jest podobna:) Fryzjerka rzeczywiscie staro wyglada:P A ciebie nie ma na zadnym zdjeciu:P Kassay mi waslal juz zdjecia wiec wiedziala jak wyglada,a od bremenki nic nie dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to mnie nie ma??? Jestem na tym grupowym.Druga z prawej.Moze dlatego nie poznalas bo tak niekorzystnie wyszlam:) Ja ogolnie nie jestem fotogeniczna.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarra
zebys ty chociaz z tych milionerow z jauchem cos rozumialam!:) fajnie by bylo! a madlen to mala kombinatorka,zmienia te nicki jak rekawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak teraz poznalam,myslalam na poczatku ze to twoja sasiadka:) A co to za dziecko na kolanach u fryzjerki,bo kuba jest lysytak jak moj thomas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna ze mnie kombinatorka,chcialam dodac sobie pol,bo skonczylam 21,5 ale mi nie wyszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziecko fryzjerki , dokladniej mowiac corka:) Ty , pomaranczka ale Ty bystrzacha jestes!!! Normalnie wchodzisz na topik, i juz wiesz kto rozumie po niemiecku a kto nie, kto kombinator a kto ciapa.Wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zwala ale wy kumate
same sie gubicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pomaranczowo,bo wiesz nikogo nie ma ,a tu nagle takie haslo!Ale sorry jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen ja też chcę z basenu, Monika mi też wyślij te ze spotkania, Madlen kombinatorka jesteś ale się uśmiałam z tego, ktoś tu wchodzi pierwszy w życiu i pieprzy takie bzdury że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×