Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Madlen no to dobrze :) Basia dziekuje za fotki :) juz nie moge wiecej patrzec na mnitor. postaram sie odezwac jszcze jutro. Pozdrawiam goraco Spokojnej nocy wszystkim :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie Aga z Bremen
??????????????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzy i silny i pomocny ;) ma juz prawie dwa latka szkoda ze zobacze go dopiero za kilka miesiecy :( teraz juz naprawde sie wylaczam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) madlen21 zdziwilo mnie, ze napisalas, ze dokladnie tak mnie sobie wyobrazalas:) szczegolnie, ze dopiero od niedawna tak wygladam, bo do tej pory mialam blond wlosy i kazdy myslal, ze mam maksymalnie 16 lat, co czasami bylo strasznie denerwujace, wiec sie zafarbowalam na ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen tyty na rozpoczęcie 1 klasy, tylko to jedno zdjęcie było z zakończenia przedszkola z panią, no to zmykam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys juz wyslalam Ci fotki. Ja tez juz ledwo patrze.Mialam dzisiaj ciezki dzien.I baaaardzo duzo stresu.Ale teraz juz do lozka i nie myslec...nie myslec...nie myslec... No to dobrej nocy Polinki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też chcę zdjęcia !!!!!!!!! Moniki nie ma , chyba leczy uzależnienie od internetu, ja też muszę zacząć, bo już tak mam że codziennie muszę tu zajrzeć, ale leprze to niż inny nałóg, a Kassay gdzie ?? też jej dziś nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Monika była 2 minutki przedemną, to odstresowania Ci życzę i miłych snów dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak ja uporalam sie z kuchnia to wszystkie poszly spac. A ja jeszcze godzinke czekam na meza. Wiec tu sobie troche posíedze. Czy ja tez dostalam jakies fotki? Ide na poczte sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza ja nie wiem czy już do Ciebie wysyłałam , najwyżej jak będziesz chciała to jutro, bo zmykam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze nie wyslalas. Nikt mi nie wyslal 😭. Tylko hodowle mezczyzn dostalam :D ale ja juz swojego troche wyhodowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama poszła spać a ja zamiast wziąźć z niej przykład....hop do kompa ....to już uzależnienie i chyba trzeba leczyć:) Barbara dzieki za zdjecia a to pomarańczowe inteligentne stworzenie....wie duzo bo pewnie czyta codziennie i czasm musi cos wtrącić bo by chyba uschło ze zgryzoty,ja tak mysle ni ale ja też z tych mniej inteligentnych wiec może sie myle:) Belaiza ja dawno oglądałam ten film ale baaaaardzo mi sie podobał i jeszcze K-pax chyba tak sie pisze świetny był....dla mnie;) Uśmieszka juz to czytałam ale tekst jest super:) Monika dobrej nocki i odstresuj sie a jak bedziesz mogła to napisz mi czy sie dowiedziałaś?czekałam dzisiaj na maila ale pewnie nachodziłaś sie a potem inne obowiązki cie zaprzątneły ja też mówie dobranoc ...........mama mamą ale pewnie jutro zajrze ...bo nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
To znow ja. Ciesze sie, ze sa dziewczyny z Bayern. Mam 37 lat juz. Nie wiem wlasciwie co jeszcze moglabym napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fa :D ja mam juz 36 ale to szybko leci. Jak to juz ktos tu powiedzial do osiemnastki powolutku a potem to wsiada sie w rakiete. Ja zaraz jade na zakupy. Moj maz juz pobiegl. Ostro trenuje przed polmaratonem. Ciekawa jestem jak mu w tym roku pojdzie. Troche wiecej trenowal niez w poprzednim roku, no i schudl jakies 4 kg. Powinien miec troche lepszy wynik. No i ma nowe buty :P hihih Pogoda powoli przypomina nam, to juz konic lata ale dzis jeszcze licze na ladny dzien. Zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fa a to bayern jest duzo to, w ktorej czesci Ty mieszkasz, bo ja Niederbayern - tak jak papiez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
Belaiza! Ciesze sie, ze jest tu rowiesniczka. Ja mieszkam zdaje sie troche dalej od Ciebie, bo godzine drogi od Norymbergi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
Juz wiem w Franken. Jestem slaba w geografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
ale ja tu sobie bla bla bla a ciebie juz nie ma. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo :D ale ladny dzien...znowu:-))Do poniedzailku!!! tak wczoraj nie bylo mnie tu bo mialam tyle do zalatwiania i braklo czasu.Dziasiaj bede od czasu do czasu wpadala. Madlen a i ja chcialabym od ciebie zdjecia z basenu i meza:-) Micka zdjecia wyslane:-)) jeremmy zaczyna powoli chodzic:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaamelia a kiedy dostane od ciebie zdjecia???? sarra a jakie filmy chetnie ogladasz?i wogöle po polsku chcesz czy po niemiecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
Kassay! Milo mi cie poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fa
Co musze zrobic zeby miec nick jak wy czyli czarny a nie czerwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie zarejestrowalam. I sprawdzam czy wyszlo mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlo!!!! A teraz skad mam wziasc te wasze piekne emoticonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, no tego tak niewiem.Ale na jakiejs stronie ktos linka podawal.trzeba poszukac.ja sobie to raz wydrukowalam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×