Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Kassay? A ty gdzie mieszkasz? Jesli mozna spytac prosto z mostu. Ja od sierpnia licze sobie 37 lat. A ty kiedy masz urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie 7 .09 skonczylam 37 i mieszkam w Bremen.A t w Bayern? jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wlasnie tak smiac bo möj jeremmy chodzi po mieszkaniu(pöl chodzi pöl raczkuje) z pedzlem do malowania.Wczoraj chodzil ze szczotka do mycia butelek no i juz tez sie zdazylo ze ta od ubikacji dorwal.teraz zamykam lazienke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bremen? Patrze do mapy. Ach to daleko jak nie wiem ode mnie. Szkoda wielka.:( Ja mieszkam w Bayern od 7 latek. Mam tu dwojke dzieci i jednego meza.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego meza;-)):D ja mam tez jednego....Tu jest pare dziewczyn z twojej okolicy. A tak pozatym wszystkie bardzo fajne i fajnie sie gada.Musisz od czasu do czasu tutaj wpasc bo kazda o innej porze tutaj zaglada. Musze sie wlasnie smiac bo möj Jeremmy chodzi po mieszkaniu(pöl chodzi,pöl raczkuje9 z pedzlem do malowania.Wczoraj mial szczotke do butelek no a tez raz ta od ubikacji.od tej pory zamykam lazienke:-) Musze sie szykowac na zakupy.Dlatego niebedzie mnie przez jakis czas ale bede wpadac.Chyba ze cos inaczej wypadnie. Monika ja zostane przy platin blond kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec nie pozostaje mi nic innego jak wpadac tu czesto. Kassay Zycze udanych zakupow. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diekuje Fa...:-)) Justynaamelia a gdzie Twoje zdjecia??? Wlosy juz wysuszone...mieszkanie jakby bomba wpadla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaamelia! 🖐️ Amberg? A gdzie to jest? O uszy mi sie obilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz wiem w Ostbayern jest Amberg. Sama widzisz jaka jestem niezorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie wszystko skopiowalam i codziennie po troszeczku bed sie uczyc,fajnie bo moj maz bedzie mi mowil jak mam wymawiac.musze sie brac poki mam zapal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fa-witam w gronie. kassay-zdjecia doszly. dziekuje. Fajnie , ze poznalam cieib ei twoja rodzinke. Nie wygladasz na tyle lat , ale pewnie slyszysz to codziennie. A ja zapracowana -dzisiaj tez bylam do 12ej i brak mi czasu na internet. Jutro jade do Pfalzu na urodziny chrzesniaka. chetnie poogladam zdjeci aze spotkania Bremenek-usmiesza moze ty mi podeslesz, bo chyba tez dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do informacji bo ktos kiedys
NOWA KARTA SIM Telefonowanie do wszystkich sieci Polskich sieci komórkowych za 39ct./Min. ...MOXMOBIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, micka..dziekuje.Wyslalam Tobie zdjecia ze spotkania:-)) A teraz ide na spacerek:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassay-dzieki za zdjecia ze spotkania. Fajne laski z was. Niektore moglam pierwszy raz poznac, bo nie mialam od wszystkich zdjec. Fajnie , ze tak blisko siebie meiszkacie. To jednak ta kafeteria cos dala-nowe znajomosci. kassay-a ile twoj maly ma m-cy-ze juz zaczyna chodzic--zdolniacha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) moj poszedl na mecz a ja mam spokoj dla siebie:)ciacho zrobilam:) Bremenki kiedy robimy sie piekne?17 czy 18? udanego popoludnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam i ciekawa jestem Waszych opini... Nie dawno rozmawialam z moja znajoma tez jest za granica , nie miala pracy ale dowiedziala sie ze w domu starcow pracuje tez kolezanka z Polski zadzwonila do niej czy nie moglaby sie rozeznac w sytuacji moze potrzebuja kogos jeszcze do pomocy , w glosie bylo slychac ze nie jest chetna do pomocy ale okej powiedziala ze spyta....po paru dniach odpowiedziala ze sie pytala ale nie potrzebuja nikogo... Los sprawil ze znajomej sasiadka wyobrazcie sobie tez pracowala w tym domu starcow i kolezanka ja poprosila o ta sama przysluge , ona bez problemu powiedziala ze sie spyta minelo trzy dni sasiadka przychodzi i kaze jej jak najszybciej napisac podanie i pojsc oddac papiery. Zrobila tak jak jej powiedziala i za dwa tygodnie rozpoczynala juz prace. Musielibyscie widziec wyraz twarzy tej niby kolezanki z POLSKI gdy ja zobaczyla u siebie w pracy.... Moja znajoma czula ze cos nie gra i sie pyta kogo sie pytalas o prace dla mnie , ona nato ze pare osob ale ktorych zrobila sie czerwona i koniec tematu.... Jaki wniosek Polak Polakowi nie pomoze , a Rosjanka z chciajej pomogla... Jaki absurd zyciowy , az zal pomyslec jaki mamy chory narod....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, ale bylam dlugo na spacerze.A pogoda taka ladna ze szkoda w domu siedziac. Micka möj maly ma 15 miesiecy.Wiele dzieci zaczyna majac roczek tak jak möj dözy.A od meza siostry syn jest 6 tygodni starszy i juz dawno chodzi.Musze tez powiedziec ze my sie niedawno przeprowadzilismy i jeremmy duzo siedzial w krzeselku bo sie balam go puscic raczkowac,a u nas wszedzie gwozdzie lezaly i wiertarka i mlotki itd.No ale nadrabia teraz. Uwazasz ze to wczesnie? Bremenka a ty zawsze jakies ciacha jesz i ja sie ciagle zastanawiam jak Ty to robisz bo niewidac po tobie:D Czy 17 czy 18 tez jeszcze niewiem.Musimy na Monike poczekac:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarra taka jest prawda o polakach,chociaz nie wszyscy sa tacy sa ludzie i ludziska jak to moja mama mi mowi,nie chca zeby drugi tez mial dobrze w zyciu tacy zazdrosni,ja tego nie rozumiem,ja sie ciesze jak ktos mi opowiada ze mu dobrze,ze ma to czy tamto,no coz tak juz jest na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zapylona:-)) dobre...hihi...no to ja tez pfuj,pfuj...moze pomoze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×