Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

A jeszcze jedno. Od wczoraj ucze sie intensywnie slowek. Wybieram sobie jakis temat, albo dziedzine zycia i ucze sie wszystkich zwiazacnych z tym slowek. Bremenka jak tam w szkole?? Mama dojechala cala i zdrowa?? Pozdrow ja serdecznie. Aga_ zdecydowalas sie pojsc na kurs?. Dziewczyny ksiazki do szkoly mozecie zamowic na: www.buch24.de. W ciagu dwoch dni macie ksiazki w domu bez wychodzenia. I nie placi sie nic za przesylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys 78 zalatwilam dzisiaj kurs, ale dopiero jutro bede wiedziala co i jak, bo dzisiaj nie bylo czasu, zeby sie o wszystko pytac, jutro jade do polski odwolac studia no i przy okazji zobacze sie ze znajomymi, juz sie nie mmoge doczekacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys bardzo sie ciesze, ze udaje Ci sie uczyc. Ja walcze z gramatyka. Slownictow juz mam jako tako opanowane. Czasami wpadnie cos nowego w ucho. Wczoraj mielismy w przedszkolu wieczor z rodzicami, ktory przedluzyl sie do 23 :( a nasza grupa i tak skonczyla jako pierwsza :D . A dzis bylam troche wczesniej w pracy pocwiczyc z dziecmi piosenki na nabozenswo dozynkowe. Chyba bede im akompaniowac na gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki:)ja tylko na chwilke,mama dojechala cala:)jade z nia dzis do miasta,pokazac troche Bremen:)mam nadzieje ze nie bedzie padac. Monika gdzie jestes???wszystko ok u ciebie??? Aga super ze sie zapisalas:)i bedziesz chodzic do mojej grupy?? Pozdrowienia dla Was wszystkich!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka ja nie wiem do jakiej grupy bede chodzic ani nic bo czasu nie mielismy, zeby pytac, ile testow ci kazali tam robic? bo mi 2, a tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi jeden,takie 4 kartki,gdzies 20 pytan,test wyboru:a,b,c,d. Ale od razu powiedzieli co to za kurs,zreszta dali mi taka kartke ze jestem zapisana na kurs i tam wszystko pisze.Dali Ci cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen a gdzie ty wogule miałaś jechać dzisiaj tym autobusem? zaczynasz już dziś szkołę? Monika daj chociaż znak że wszystko u ciebie ok! Bo już wszystkie dziewczyny zaczynają się martwić czy oby wszystko u ciebie w porządku, bo to jakoś do ciebie niepodobne żebyś się tak długo nie pojawiała tutaj. Bremenki wy pewnie macie jej numer to puście Do Moniki smsa czy wszystko u niej ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dala najpierw jeden test taki w miare latwy a pozniej drugi trudniejszy, kartki nie dostalam, bo moj dopiero jutro pojedzie zaplacic, bo sie musielismy streszczac dzisiaj, a ta babka byla strasznie powolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbarag nie wiem czy poza mna sa teraz na forum jakies dziewczyny z bremen, wiec moze ja napisze do moniki smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich!!! Wkoncu mam podlaczony internet w domu i moge byc z Wami w kontakcie. Dzis mam ostatni dzien urlopu, od jutra znowu praca . . . Bylam tydzien w Polsce :-) Bylo super ;) A Wy jak czesto jezdzicie do Polski? Ja jedynie 2 razy do roku i to tylko na kilka dni, ale i tak jest fajnie. Pozdrowionka !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara ,tak szkola mi sie dzis zaczyna,mam nadzieje ze wszystko wypali:) Dobra na razie,maly sie obudzil ,musze go nakarmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika zyje:) odpisala mi, pewnie za niedlugo pojawi sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo dziewczeta,milego dnia wam zycze. Co do zawrotow,to tez czasami miewam,podopno od odcinka szyjnego kregoslupa. Belaiza -chetnie wpadlabym do was,bo mieszkamy nie tak znowu daleko od siebie ,poznalybysmy sie takze \"live\",ale nie chcialaby robic wam klopotu,jezeli macie ochote na Nordic Walking,to mna sie nie przejmujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam jestes pierwsza w kolejce :) Jak masz ochote przyjechac to zapraszam, poki sliwki nie opadna :) no i pozniej tez oczywiscie. Ten Nordic Walking to wymysl mojego meza ja mysle ze on nie bedzie mial sily po polmaratonie po pierwsze a po drugie to on ma tyle roboty w domu wiec lepiej niech juz nie lata :P, bo weekend to jedyny czas gdy mozna cos zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza-to napisz mi gdzie mieszkacie,moj adres: lionforce@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie doszlo,sprawdze za kilka minut,bo musze wywiezc trawe,robilismy porzadki w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen21:D Swietna stronke podalas z mozliwoscia sluchania muzyki.... Wczoraj wszystkie prawie przeboje sobie przypomnialam ...moja ulubiona Edyta Gorniak - I\'m a woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie polozyc tak kreci mi sie w glowie ze juz nie moge siedziec ani nic robic. Pewnie polywam sobie wodolotem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem:)ale sie nachodzilam:)i nie padalo:)mamie sie podoba w Bremen. Do Moniki pisalam jak do miasta jechalam,odezwie sie:) A teraz zjem pierogi:)swojskie:)zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza :Djak wyglada Twoje cisnienie , musisz miec mierzone regularnie przez tydzien.... bremenka:D widze ze jestes gosposia na calego...pierogi?leczo::;) Ta skromnie , to przepis na leczo bym chetnie poprosila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremenka mam pytanie, zajecia sa w tym samym budynku gdzie zapisy na kurs czy gdzies indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mama zadowolona:)bremen jej troche pokazalam.Wiesz my wzielismy taka biala ksiazke co tam leza za darmo one sa.Itam sa wypisane wszystkie kursy,ksiazki na te kursy i gdzie one sa.Nie wiesz jak sie nazywal ten kurs co sie zapisalas?mi powiedzieli gdzie bede chodzic od razu.Bo one sa na roznych dzielnicach.Ja jezdze do miasta. Mama Was pozdrawia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×