Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

zakonnice nie maja mezow i pieka ciasteczka dla facetow w czarnych sukienkach. Wydaje mi sie, ze nie koniecznie trzeba puscic sie na ulicy za 50€ mozna sie tez skompromitowac puszczajac sie w hotelu z 10 000 albo na prywatce dla draki dla mnie zadna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ja się już wyszalałam, czas dyskotek alkocholu już minął, teraz dla mnie najważniejsza jest moja rodzina. Nie chodzi mi o to co ty tam sobie w życiu robisz bo co nas to obchodzi twoje życie twoja sprawa. Chodzi o twoje zachowanie na topikach, piszesz z różnymi ludzmi i wypadało by się troszkę dostosować i trochę kultury, nie zauważyłaś że dużo osób jest zrażone twoim zachowaniem i sposobem wypowiedzi. Przecież czyta cię cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila Madlen ma 21 lat a reprezentuje dużo wyższy poziom inteligencji i kultury osobistej niż ty. I jeżeli kilkanaście osób Ci zwraca uwagę to chyba ty maż problem sama ze sobą a nie my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila jesli nie obchodzi Cie co o Tobie myslimy to po co tu piszesz? jesli Cie wcale nie obchodzimy, jesli tu zle sie czujesz, jesli.....masz nas w d.... Szkoda, ze tak widzisz swiat. Mam nadzieje, ze znajdziesz kiedys pokoj i zakopiesz swoj miecz, ktorym walisz na lewo i prawo. Jestes zraniona, chcesz pogadac prywatnie? moj mail jest pod nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila a nie zauważyłaś czasem , że my szczęśliwe jesteśmy, a ty masz problem zawsze i ze wszystkimi, nie ukada ci się w małżeństwie, nie układa ci się w pracy, nie układa ci się nawet z internetowymi koleżankami, może pora się zastanowić nad swoim zachowaniem? A LE JAK MASZ WSZYSTKO W D... JAK NAPISAŁAŚ, TO TRUDNO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila pogadamy jutro, bo dzis sie z Toba nie da, schowaj szabelke i do lozka a ja tez lece mojego meza uspac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lili
poogladaj lepiej film na RTL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrzej
Albo napij sie piwa bedziesz madrzej gadala!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrzej
Lila skad u Ciebie w Twiom wieku tyle zlosci i nienawisci do obcych i przychychylnach Ci osob,dlaczego caly czas udajecz badz soba pisalas< tu ze masz nas w D... bo jestes soba ale czytajac Cie na innych topikach to nie Ty, Ty masz problem ale wykorzystujac go ublizajac tym ktore chca Ci pomoc robisz blad. Dojdzie do tego albo przestana Ci odpowiadac jak sobie niby zyczysz BO OD JUTRA TU CIE NIE BEDZIE TO TWOJE SLOWA albo jak nadal bedziesz ublzac daja cie i Twoje wypowiedzi wiesz gdzie!! Zastanow sie czy o to Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lili
naprawde niezly film na RTL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Lili
Lila nie gniewaj sie :) proponowalam ci film , bo takie pisanie jest nieproduktywne i szkoda twoich nerwow :) dziewczyny na ciebie napadly ale w sumie nie wiem za co ? bo wypilas piwko ? to jeszcze chyba nie jest zabronione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomosc dla Kasi Bialkowskiej: jesli pochodzisz z Zielonej Gory odezwij sie do mnie... Oboz sportowy w Swieradowie - mowi Ci to cos;)??? Pozdrawiam. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim!!! Tradycyjnie jak to bywa juz od kilku rankow, jestem juz na naogach od 6 godziny i pije druga kawe!!! Cos nie moge dospac.... Wiecie,ze u mnie wlasnie zaczal sypac snieg!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezsc dziewczyny widze ze sie jeszzce wczoraj rozpisalyscie:P Lila tu sie tlumaczysz ze jedno piwko pijesz,ale na tamtym topiku mowisz ze maz ci wydziela i mozesz \"tylko\"dwa na dzien.Sama nazwalas sie alkoholiczka. Do Barbary mowisz ze ma tylko internetowe kolezanki,a ty sama innych nie masz:P-to tez sa twoje slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"C:\\Dokumente und Einstellungen\\Böcher\\Eigene Dateien\\Eigene Bilder\\Bild\" t€ylko cos sprawdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Mam do was pytanie! Otoz chcialabym sie dowiedziec jaki jest w niemczech system ewidencji ludzkosci.W Polsce przy urodzeniu nadaje sie PESEL,przy zakladaniu dzialalnosci REGON, dalej NIP,NIK i inne przy innej okazji i chodzi mi konkretnie o to jakie w Niemczech sa rozwiazania takich przypadkow. Czy sa takie same numery,czy podobne ile ich jest i ktory do czego???? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani;) Wczorajszy wieczor w pisaniu nie nalezal do najmilszych-szkoda! Co dzis mialyscie na obiad? Ja dzis zrobilam wyrzywka i placki ziemniaczane , a za chwile l biegne na tenisa . Zycze milego popoludnia🌻 Moniko fajnie ze sie odezwalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=Ixt2IEAb1M0&mode=related&search= tekst piosenki: She’s got the kind of look that defies gravity She’s the greatest cook And she’s fat free She’s been to private school And she speaks perfect French She’s got the perfect friends Oh isn’t she cool She practices Tai Chi She\'d never lose her nerve She\'s more than you deserve She\'s just far better than me Hey, hey So don’t bother I won’t die of deception I promise you won’t ever see me cry Don’t feel sorry And don\'t bother I’ll be fine But she’s waiting The ring you gave to her will lose its shine So don’t bother, be unkind I’m sure she doesn’t know How to touch you like I would I beat her at that one good Don’t you think so? She\'s almost six feet tall She must think I\'m a flea I’m really a cat you see And it\'s not my last life at all Hey, hey So don\'t bother I won\'t die of deception I promise you won\'t ever see me cry Don\'t feel sorry Don\'t bother I’ll be fine But she\'s waiting The ring you gave to her will lose its shine So don’t bother, be unkind For you, I\'d give up all I own And move to a communist country If you came with me, of course And I\'d file my nails so they don\'t hurt you And lose those pounds, and learn about football If it made you stay, but you won\'t, but you won\'t So don\'t bother, I\'ll be fine, I\'ll be fine, I\'ll be fine, I\'ll be fine Promise you won\'t ever see me cry And after all I\'m glad that I\'m not your type Promise you won\'t ever see me cry Don’t bother, I\'ll be fine, I\'ll be fine, I\'ll be fine, I\'ll be fine Promise you won’t ever see me cry And after all I\'m glad that I\'m not your type Promise you won\'t ever see me cry Lubicie Shakire?😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo proszę o pomoc w
Witam! Tradycyjnie bardzo proszę o pomoc w poprawie poniższych fragmentów tekstu. :-) Z góry dziękuję. Auf Grund dessen das Ihr Vorschlag vom 1.12.2006 nicht akzeptierbar ist, bleibe ich weiter bei meinem letzten Vorschlag der eine außergerichtliche Lösung sein soll. Sie Rechnen was ein Orgel-Umbau kostet aber es gibt kein Wort das ich 6 Jahre warte und ignoriert bin. Vor über bald 6 Jahren haben Sie dieses Orgel im neuen Zustand zur Verkauf erhalten. Für sicher haben Sie auch diesem Instrument nicht für 100 € verkauft. Ihre derzeitige Bewertung, dass diese Orgel jetzt nur mit 100€ gehandelt ist betrifft nicht der Preis von Orgel die Sie vor 6 Jahren erhalten haben. Wie können Sie so das überhaupt begleichen? Außerdem eine Ersatz von abgegebene neuen Prisma-Orgel die sollte jetzt nach 6 Jahren eine Erstattung sein ist nicht nur lächerlich aber auch nicht akzeptierbar. Ich warte noch weitere 10 Tage wo danach mit großem Leidwesen eine Klage erstattet werde. ********************************************************************************** Hiermit teile ich Ihnen mit, das ich zurzeit keine Sendung von Ihnen erhalten habe die diesem Betrag überhaupt entspricht. Bitte um Feststellung ob überhaupt diese Sendung auf mich und mein Anschrift von Ihnen ausgeliefert wurde. ******************************************************************************* Hiermit teile ich Ihnen mit, das ich auf Grund meinen sehr schlechten gesundheitlichen Zustand der nach mehrere Herzoperationen und andere koexistierende ernste und lebensgefährliche Krankheiten nicht das gerichtliches Termin vom... behalten kann. Beiliegend finden Sie ein ärztliches Attest wo ich aus diesen medizinischen Gründen in keinen gefährlichen Stress Situation Teil nehmen darf. ********************************************************************************* Ihre derzeitige Antwort vom... Erscheint mir als eine Klare Verteidigung der Barmer Krankenkasse. Der ganze Sachverhalt ist jetzt auf den Hintergrund getreten. Diese alle Prüfungen über die Sie Schreiben haben keine zusamenhäng mit meine Klage. Meine Haupt Beschwerde betrifft die Leistungen, absage von Gehhilfe, Toupet und als für schwer Herzkranke ein Kur Behandlung was hat mich zu schwere Nachfolge gebracht. Außerdem mehrmalige Beleidigungen. Die Sachen die betreffen BVG in rahmen BEG sind die Sachen die ich durch polnische Behörden abgeklärt sein sind. Barmer KK als gesetzliche Versicherung hat sich aus dieser Pflicht nicht erfühlt und damit ein Abkommen mit Polnischen Republik als meinem Versicherungsauftragsgeber verletzt. *********************************************************************************** Hiermit lege ich mein Widerspruch vom Urteil des Amtsgerichts Bonn von...als völlig unbegründet ein. Am.....habe ich von Fr.Ra.G ein End und Beschlussrechnung für ganzes Tätigkeit schriftlich verlang. Solches habe ich am.... vom Fr...erhalten der auch habe ich sofort bezahlt. Mit dieser bezahlten Abschlussrechnung sind auch alle vorderungen endgültig erledigt und muss ich auch nicht mehr erklären was das bedeutet. Auf Grund dessen habe ich auch alle Unterlagen die diese Tätigkeit betreffen als unnötige vernichtet so ist auch mir nicht möglich das alles zu beglichen. Nach ca. 3 Monate habe ich ein Mahnbescheid erhalten wo erscheinen alte Schulden die ich in Rahmen Abrechnung bezahlt habe, Fr.Ra...hat das getan ohne jede versuch mit mir ein Kontakt aufzunehmen und eventual das alle klär zu machen, So mach keine Kanzlei die sich schonen möchte. Ich bin nach mehrmaliges Herzoperation und Krankenhaus Behandlung deshalb habe ich auch keine Möglichkeiten über diese Sache auch auf Antworte mich zu kümmern. Habe ich auch aus finanziellen Gründen keinen Rechtsanwalt der mir vertreten kann. Über dieses Situation und schwere Gesundheits- zustand habe ich vor dem Urteil um eine andere Termin gebeten aber das wurde Klar ignoriert. Ich finde das meine Widerspruch ist vollig Begründet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Jak sie macie? Przeczytalam pare stron do tylu ale chyba nie warto komentowac wpisow lila25, chociaz kilka slow napisze myslalam ze jest dziewczyna na poziomie, jednak chyba sie pomylilam, w swoich wypowiedziach, czesto przeczy sama sobie i naskakuje na wszystkich wkolo, zachowuje sie jak male dziecko i chyba chcialaby byc \"pepkiem swiata\" o szacunku nie ma zadnego pojecia. Egal,niech robi co i jak chce, jednak na zadowolona z zycia nie wyglada. Milego wieczoru dziewczyny! A Tobie lila25 troche wiecej wyczucia i pokory, bo marnie skonczysz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez lili25
1.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 2. barbarag****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 3.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 4.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat 5.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 6.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 7.derag****????****4miesiace****31lat****maz 8.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 9.Gingera***Weil am Rhein-BW**od 19.11.06****35lat-Patrycja-15l+ciaza 10.ignorancja****NRW****18lat****46lat****2 dzieci 11.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 12.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 13.janta****Coburgu********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 14.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 15.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 37lat****2 dzieci(16lat i roczek) 16.limes-inferior**** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 17.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3,5roku****21 lata (Olivia-2 ,5latka, Thomas 3.05.2006) 18.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 19.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 20.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 21.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 22.mary.de****Wiesbaden *******21lat****chlopak 24.naneczka*******München *******6lat 25.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 26.Sarra****Hannover ****5lat******maz 27. smerfetka22*****Bielefeld****10lat*****22lata******"polmaz" 28.Tofi_Bremen**** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedzic na 31.03.07 J) 29.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 30.Tuptaczek****w Norymberdze****31lat****maz 31.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 32.WerkaaaWerkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny prosze o odp
czy jezeli bralismy slub w polsce a mieszkamy w niemczech to musimy to jakos zarejestrowac w brd? kurcze,juz dwa lata po slubie a ja nawet tego nie wiem. fakt jest,ze najlepiej zadzwonic do urzedu ale dzisiaj chcialabym sie dowiedziec. dziekuje za odp. i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie powinnas zarejstrowac malzenstwo tutaj, potrzebujesz przetlumaczony akto slubu a co jeszcze to nie wiem, bo to roznie w roznych landach u mnie dzis mroz brrr nie lubie zimy , nie lubie zimy, nie lubie zimy No i musze leciec szukac prezentu dla meza, bo swetra nie zdaze zrobic :( nie lubie lazic po sklepach jak musze. No i nie wiem co mu kupic, bo on "tylko Izabela potrzebuje do zycia" no moze jeszcze skrobaczke do lodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z kawka i nawet mam ciasteczka skrzetnie ukryte przed meska czescia mojej rodziny :) wpisow Lili nie bede komentowac, szkoda atramentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z rozpedu, jeszcze slowko do Limes:) Chodzi mi o Twoj post, w ktorym zarzucasz Belaizie obnoszenie sie ze swoja wiara.Staram sie w miare uwaznie sledzic topik, i musze powiedziec, ze Ty w swoim poscie napisalas o religii wiecej niz Belaiza we wszystkich swoich, razem wzietych.I tak naprawde ona nigdy jakos sie nie okreslala w tej materii, nie argumetowala ani nie przekonywla nikogo.To ze ma cytaty z Biblii , w stopce, to raczej nie nazwalabym obnoszeniem sie .Ty cytujesz pisarzy, Belaiza Biblie.To wszystko.O Kosciele zrobilas wyklad, Belaiza nigdy tego nie zrobila.Poza tym ,Belaiza nie chodzi do Kosciola katolickiego.Ale tym pewnie nie wiesz, no bo niby skad? Ona nie rozmawia na te tematy, przynajmniej nie na tym topiku.Wlasciwie to chcialabym dowiedziec sie , co Ty rozumiesz , pod pojeciem obnoszenie sie z wiara.To ze czasem, powiedziala komus ze sie za niego pomodli? Hmmm...Generalnie , ja Twoj post zrozumialam( to po to zebys znow nie zarzucila czyt z niezrozumieniem) .Tylko nijak mi Belaiza nie pasuje do tej latki , ktora probujesz jej przypiac.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×