Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Witam rankiem:D Narescie ustal wiatr , bo w nocy szalalo. Jak u Was w ogrodkach, kwiatki nie zmienily miejsca pobytu ;) Ja juz od siodmej nie spie, moje dziecko ;)mnie obudzilo! Jesli chodzi o kotka w domu , to mialam kiedys Filemona byl madry i oczywiscie broiny okropnie.Mial dziwny zwyczaj , chodzenia po scianach az do sufitu .Zawsze gdy zaczynal sie bawic bral rozbieg i po scianie do gory , widac ze mu sie to ogromnie podobalo .Gorzej z nami , bo nasza tapeta wygladala jakby byla pocieta nozem od jego pazurow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim!!! Pije juz druga kawe a na nogach jestem od 6h.Wszystko,to dzieki mojemu kotkowi, ktory rozrabia juz od 3 nad ranem... ;) Wreszcie doszedl do siebie!! Brakowalo mi wczoaj jego szajbowania i wrodzonej ciekawosci... I tak jak robilismy porzadek z mezem, czy podczas gdzy robialm dekoracje swiateczne siedzial na krzesle w swoim letargu otwierajac od czasu do czasu szparki oczu ;) Ignorancja. Mialam rowniez psa i nigdy mi nawet przez mysl nie przeszlo, by go wykastrowac!!! Jednak z kotami jest zupelnie inaczej. Gdy trafil do nas kot, moj ojciec powiedzial,ze go nie wykastruje, bo chce miec prawdziwego, 100% drugiego po nim faceta w domu ;) Szybko jednak zmienil zdanie jak zobaczyl jego wejscie w okres pelnej dojrzalosci pluciowej.Znaczenie terenu i spiewy calodniowe oraz nocne!!! hihi Moj obecny kotus na szczescie nie doszedl jeszcz do tego etapu, bo usuniecie ze scian, czy mebli kociego silnego moczu jest na prawde nielatwe... Oczywiscie,ze serce mi krwawilo, gdy zawozilam go do weterynarza, by pozbawic go meskosci....Moje biedactwo...Jest , to jednak koniecznosc jesli chce sie trzymac kota w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny dopiero wstalam hiii ale wstyd:Pnie wiem moze ta pogoda taka jest ze non stop spie...mialam straszny sen snilo mi sie dziecko szatana..brrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo:-)) u nas bylo dzisiaj 9 stopni i slonecznie.I jutro tez .W nocy mielismy churagan i trzepalo nam w okna i na balkonie.Ogladalismy horror i przez ten wiatr bylo wszystko dözo bardziej straszne. Jeremmy ma juz wszystkie zabki ale slini sie dalej. A tak pozatym to mam zazdrosnego faceta w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! 🖐️ Jestem wlasnie w pracy i postanowilam zajrzec na chwilke, ale widze ze dzis pusciutko ;) Ja mialam ogolnie fajny dzien jeszcze pare godzin i mam weekend :D Cieszy mnie to bardzo A jak u Was samopoczucie? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila25 dolaczam do Ciebie z piwkiem ;) hihi juz nie jestes sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze kiedys wyprobowac tego drinka, o ktorym pisala wczoraj Plumcia ;) Milej podrozy do Polski Plumcia i owocnego pobytu (mam na mysli przygotowania slubne)!!! A skad jestes??? Jesli z Poznania , to moge sluzyc pomoca i dac Ci kilka sprawdzonych namiarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co prowadze konwersacje z mojm mezem na temat firanek..otoz mam okna wszedzie tarasowe wiec nie sposob jest zalozyc wiranki zwykle moim zdaniem tylko delikatne ladne zaslony..ale on sie uparl na zwykle firany wiecie takie u gory zeby zwisaly....nie wiem moze nie mam racjii..doradzcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj, poczekaj Lila25 musze sobie troche dolac hihi No to chlup w ten glupi dziob!!! Zeby nie gadano potem,ze z nas alkoliczki, czy cos w tym stylu hihi ;)Musimy za cos wypic....hihi To moze za nasz watek??? Co??? Oby nadal tak owocnie kwitl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derag..wejdz na topic \"kto pije piwo...\" fajnie jest to chlup!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie delikatne firaneczki :) ale nie moge Ci doradzic, bo nie widzialam okien i pokoju. Chce teraz w Polsce kupic firanki do naszego nowego przedpokoju. Ja dzis spedzilam pracowicie dzien, najpierw zakupy, potem pieczenie ciasteczek i sernika. A teraz nogi mo do d... wchodza. Wiec wypada troche posiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza kochanie przylanczaj sie !!!!!ja mam ogromne okna tarasowe..wiec mysle ze najlepsze by byly zasonki,,,czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki! Belaiza ja tez dzisiaj jestem zmeczona.Bylam u siostry,poszlysmy na spacer i teraz tez mi nogi do d...wchodza. Wypydalo by pojsc spac razem z maluchami,ale szkoda mi wieczoru,wiec jak zwykle rozsiadam sie przed kompem:P Lila uwazaj zeby maz sie nie obudzil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tak pisze na topicu o \"piwku\" bo wlasnie je pije !!!!!a maz sie juz obudzil musze sie zachowywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mainz
hallo kobitki.... co do firan ja tam lubie male delikatne nie na cale okno...a co do kota to mam jednego siersciucha kastrowanego...takiego juz kupilismy ale jest super pociecha...nie broi za mocno po scianach nie chodzi tyle ze bardzo ciekwy chodzi za mna do kuchni lazienki i ciagle patrzy co robie hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belaiza ...to chlp w ten glupi dziub!!!!!!!!!!!a firanki wybiore chyba bez zgody meza ...chlopy sie nie znaja ..ale jak myslicie lekkie przezroczyste prawie zaslony wystarcza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila nie wiemy czy wystarcza:P Przeciez my nie znamy twojego gustu,no a teraz lec do tego sklepu po grzanca:P,jak kolegom z twojego topiku obiecalas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen juz wlasnie wrocilam ze sklepu kupilam obiecane winko:) jak chcesz podzielimy sie z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila znow przesadzasz, szkoda, ze Ci zwisa i powiewa, moim zdaniem nie powinno. wchodzimy wchodzimy ale nikogo nie ma :( polowe ciastek mi zjedli baranki jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila podajesz topik a potem wielce sie obrażasz jak ktoś ci powie prawdę o twoim zachowaniu. Przeczytaj na trzezwo to może zrozumiesz. Madlen chodziło o to , że sama siebie kompromitujesz, wypisujesz , że masz problem z alkoholem upijasz się sama , pijesz już od czwartku. Męża nazywasz starym dziadkiem, żalisz się na niego na wszystkich topikach, to po co za niego wychodziłaś? Obudz się dziewczyno bo zachowujesz się jak 15 latka. I oczywiście zaraz nas powyzywasz i się poobrażasz bo znowu kilka dziewczyn Ci prawdę napisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozyczylam od kolezanki z pracy ksiazke z przepisami na ciasteczka i upieklam anielskie oczka i makaroniki orzechowo - kokosowe. Anielskie oczka powinno sie jeszcze w czekoladzie pomoczyc ale nie zdazalam :P hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×