Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

mroze surowe, malzenstwem jestesmy od roku i 4 miesiecy a ser taki na pierogi kupilam kiedys w ruskim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam zwrocic sie do Was o pomoc. Jutro jade z kocurkiem do kastracji. I nie wiem jak jest ksiazeczka zdrowia po niemiecku? \"Gesundheitbuch\"? Spojrzcie prosze, czy tak moze brzmiec to zdanie? Ist passport auch ein Gesundheitbuch ? (chodzi mi oto, zeby zapytac, czy paszport jest rowniez ksiazeczka zdrowia kota) Jutro bede miala praktyczne zajecia z niemieckiego hihi i znowu bede gadac na zasadzie \"Kali miec Kali chciec\".... Moja siostra smieje sie,zeby z tego mojego gadania po niemiecku nie przerobili mi kotka na dziewczynke...hihi To taki zart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! derag- jezeli kotka bedzie brala ze soba do Polski to musi miec chip, a i tak nie zaszkodzi jezeli bedzie miala: w razie gdyby sie zapodziala i do kogos przyszla to mozna na podstawie chipa zidentyfikowac (u weterynarza). \"Matko jedyna\" - dobre :D sarra- zabawny tekscik, jednak w rzeczywistosci to tak rozowo nie jest...ale niektore tematy, sytuacje sa jakos milsze bo nie takie konfliktowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pech
o wlasnie ja tez mam pytanie czy tylko rasowe zwierzaki musza miec passy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka===
🌻🌻🌻 1.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 2. barbarag****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 3.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 4.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat 5.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 6.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 7.derag****????****4miesiace****31lat****maz 8.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 9.Gingera********Weil am Rhein-BW**od 19.11.06****35 lat(corka15lat+ciaza). 10.ignorancja**** 11.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 12.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 13.janta****Coburgu********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 14.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 15.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 37lat****2 dzieci(16lat i roczek) 16.lila25(Magda)****Traunreut*****1*****25*****Bayern 17.limes-inferior**** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 18.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 3.05.2006) 19.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 20.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 21.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 22.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 23.mary.de****Wiesbaden *******21lat****chlopak 24.naneczka*******München *******6lat 25.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 26.Sarra****Hannover ****5lat******maz 27. smerfetka22*****Bielefeld****10lat*****22lata******"polmaz" 28.Tofi_Bremen**** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedzic na 31.03.07 J) 29.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 30.Tuptaczek****w Norymberdze****31lat****maz 31.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 32.WerkaaaWerkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata 🌻🌻🌻 ignorancja Wpisz sie nam do tabelki-skopiuj ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam bardzo!!! 🌼 Co do czipa, to tez mam zapisane na mojej \"liscie pytan do weterynarza\"... hihi ;) lila 25.Z tzgo co wiem , to kazdy pies i kot, by przekroczyc granice nawet nierasowy musi miec paszport i czipa. A co do Twojego pytania odnosnie mojego meza, to jest on zabojadem.;) Tak , tak w domu mam zabojada i krzyzaka (mojego kotka). Mam nadzieje,z enie urazilam nikogo tym okresleniem...jesli tak to przepraszam :) Weterynarz smial sie ostatnio ,ze jestesmy rodzina miedzynarodowa. Moja siostra, ktora byla wtedy z nami u weterynarza mieszka na Sycylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derag..dzieuje za odpowiedz bo wlasnie chce sobie wziasc kotka z Polski mozecie mi jeszcze powiedziec jak to wyglada w Polsce ???kot musi miec jakies papiery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignorancja...wiesz ja jestem w tym temacie zielona ...jak bede miec kotka mam isc do weterynarza i poprosic go o ksiazeczke zezwalajaca na przejazd przez granice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jesli chodzi o temat podrozy ze zwierzakiem to: kazdy zwierzak niezaleznie od tego czy jest rasowy musi posiadac chip albo tatuaz, paszport oraz musi miec wykonane wszystkie szczepionki. W przeciwnym przypadku moga nawet na grnicy zabrac Wam zwierzaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie
To ja jeszcze tylko na zachete powiem, ze na tym forum , w dziale SPRAWY LOKALNE -NIEMCY, udziela sie juz kilka z Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie
Oj tam zaraz kapus, ja sie tylko posiadana wiedza dziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem powaznie
No jak dziewczyny, porejestrowane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam powiedziec ze w tabelce mam urodziny we wrzesniu a to blad ja z serpnia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby Limes byla nasza tabelkowa :) Lila czy warto to sie okaze po pewnym czasie, ja weszlam i sprobuje popisac. Jak mi sie nie spodoba moge zawsze sie wyniesc czyli przestac pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, bylam u lekarza,wszystko dobrze,fasolka ma prawie 1 cm,serduszko bije,moj nieslubny jest pod wrazeniem.Przy badaniu prawie zaslonil monitor,tak blisko podszedl.Jeszcze fascynacja mu nie minela.Lekarz dalej zalecil umiarkowany optymizm.Byle do konca 12 tygodnia,potem to juz nie ma tak czesto zagrozen.Mam nadzieje,ze dalej bedzie wszystko ok.Pozdrawiam was serdecznie,jestem spiaca,bo tabletki dalej musze brac. Derag-moj nieslubny jest rowniez zabojadem.A rodzine mamy tez miedzynarodowa,bo jego tata jest z wloszka.Przyjezdzaja na swieta,a ja nic sie nie nauczylam po francusku.Cale szczescie,ze chociaz jego tata mowi po niemiecku. Za dwa tygodnie znowu wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe limes ja jutro musze o 6:30 wstac mam szkolenie ale po nicce trudno zasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×